LUBELSKI RYNEK HURTOWY SPÓŁKA AKCYJNA

Toruń

Opinie o LUBELSKI RYNEK HURTOWY SPÓŁKA AKCYJNA

vbhj

@wujko to dzieki za informacje, wiele osób pewnie juz zrezygnowało, jak tutaj nie znalazło informacji

NoMoreFear

Zbyt mało szacunku dla człowieka, zbyt wiele strachu na co dzień. Warto się bardzo dobrze zastanowić, zanim tam podejmie się pracę. Gorzka pigułka może być naprawdę bardzo gorzka. Zdecydowanie NIE POLECAM.

adi

nie polecam!

NoMoreFear
@adi 23.02.2015 12:17
nie polecam!

W pełni się z Tobą, Adi, zgadzam. Może nawet trzeba byłoby zamiast słów "Nie polecam!" powiedzieć "Odradzam" albo "Ostrzegam" ???

Zostaw opinię o LUBELSKI RYNEK HURTOWY SPÓŁKA AKCYJNA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUBELSKI RYNEK HURTOWY SPÓŁKA AKCYJNA