A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof

Ermke

Opinie o A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof

jolka

napiszcie czy jest po co jechać tam w sierpniu,czy jest truskawka

sabka

tak

Maja

Jedzie ktoś teraz?

Zastanawiam się

Witam wskoczyła oferta pracy do zbioru truskawek w Ermke. Powie mi ktoś czy warto pojechać tam na okres 6 tygodni? Da się dużo zarobić? Oraz czy to prawda że dają kary za byle co i umowę tylko w języku niemieckim? Interesowałyby mnie jakieś szczegóły tej oferty od osób które już tam pracowały?

Trasa

Witam niby nie mam truskawek as firma się ogłasza nadal że potrzebują ludzi do pracy to jak jest

On1990

No właśnie warto jechać?

Alexandra

Warto tam jechac?

Ula

hej hej, jest tu ktoś kto tam był i może mi powiedzieć coś o tym miejscu? ;)) Bo też bym się wybrała, a nie znam nikogo kto tam był ;) mój nr: 506 668 044

Truskawki

Nie polecam firmy! Wykorzystują Polaków na każdym kroku. Po pieniądze trzeba przyjechać po zakończeniu umowy. Za wszystko wlepiają kary po 100 euro. Pralki nie działają. Kuchnie nie wyposażone . W pokojach tona kurzu lodówki w pajęczynach. Łóżka metalowe z brudnymi materacami piętrowe. Brak klimatyzacji. Za oknem śmietnisko z ulami. Obiady obrzydliwe. ,,Szefostwo " ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystkich mówisz im coś a oni się podsmiechuja. Kurestwo się szerzy do jednej to km kolejki ustawionych. Muszą sobie dorobić do wypłaty. Na polu same ćpuny. 3/4 osób są z tej samej miejscowości więc nie można nic powiedzieć. Zresztą ściany w tych syfiastych pokojach są tak cienkie że wszystko i tak usłyszą.ludzie są zmuszani do plewienia gdzie za 8.60 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie można skorzystać z ubikacji. Zostaliśmy tam o 7 dni za dużo. A i umowie zapomnijcie w języku Polskim​ :) kara zerwanie umowy 200 euro.

Patryk

Ktoś może napisać coś więcej o zarobkach w tym roku albo poprzednich ile można około wyciągnąć i jak wyglądają warunki w mieszkaniu

ola

ja także wybieram sie 10 lipca przyszło zaproszenje, troszke6sie obawiam to pierwszy moj wyjazd. ale trzeba spiąc tyłek

Ola
@Ja 14.06.2017 19:36
nie pytali czy możesz przyjechać wcześniej?

Pytali wlaśnie i jadę 26 czerwca

On1990
@Ja 14.06.2017 19:36
nie pytali czy możesz przyjechać wcześniej?

Tak do mnie dziś dzwonili że potrzebują ośmiu osób ktorzy wyjechali by szybciej

Marcxxx

Ktoś się moze wybiera w najbliszym czasie ???

Makavelli

tez prosiłbym o jakies szersze info, mam zamiar tam jechac ale mało informacji mam na temat tej firmy

Nowa

Czy może ktoś napisać jak tam jest?Interesuje mnie głównie czy skrzynki nosi się do skupu czy może są taczki do wożenia skrzynek z truskawkami.Czy w pokojach są lodówki i czajniki elektryczne?Z góry dziękuję za informacje.

aga 2

Jagoda a byłaś już tam kiedyś

Nowa

wybieram się około 10 lipca.

piuuuu

jeżdżę tam drugi rok, w obydwóch latach byłam po 4 msc bez przerwy. Praca na początku oczywiście ciężka, kręgosłup musi się przyzywczaić do pozycji zbierania, praca od 5 do 20.30 a w sezonie 2016 od 5.25 do 20. Obiady w tym roku bardzo w porządku (rok temu była katastrofa), dobre zarobki o ile ktoś się nie obija ;) ogólnie polecam, ciężko się wyjeżdza stamtąd, oprócz kasy można zyskać wiele fajnych znajomości ;)

Ggghh
@Jagoda 09.04.2017 18:52
Witam nowa czy jedziesz może do ermke do Andreasa możesz napisać w jakim czasie bo ja też tam się wybieram pozdrawiam...

Ja jade 5 czerwca :)

Iwona
@Ggghh 17.05.2017 22:23
Ja jade 5 czerwca :)

Tez jade z narzeczonym 5 czerwca ;p

wiesio18

Witam. Dostałam propozycję wyjazdu na truskawki do Ermke w tym tygodniu i zastanawiam się czy to wogle się opłaca jeszcze, czy to przypadkiem nie jest koniec sezonu, niby gościu z którym rozmawaiałam mówi, że sezon trwa do 20 września, jak myślicie?

Ruzga

Witam. Jedzie ktoś w tym roku ? A może ktoś powie jak jest w tym? Jak warunki ? Prosiłbym o wszystkie informacje jakie tylko posiadacie. Pozdrawiam :)

Ewka22

Odradzam państwu wyjazd do pracy na truskawki do Ermke w Niemczech. Praca ciężka ale to nie jest najgorsze. Człowiek traktowany jest jak niewolnik, a najsmutniejsze jest to, że Polak traktuje źle Polaka - mowa tu o osobach którzy są w kontroli. Zarobki słabe, chyba, że ma się wujka lub ciotkę w kontroli to wyjdzie się na swoje. Gorszego gówna nie widziałam. Jedna pralka automatyczna na 70 osób. W łazienkach bardzo brudno. Jak dla mnie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Gienka

Byłam tam w 2010 i śniadanie trzeba było mieć swoje i kolację, obiad płatny 6 euro (w tym opłata za mieszkanie i dowóz busami na pole), dyżury sprzątania, kara za nieuzasadnione niewyjście w pole 50 euro, już po tygodniu można wziąć zaliczkę, na początku było ciężko i wszystko bolało a na koniec jak już wracałam do Polski to się zastanawiałam co będę w domu robić ;) no i po powrocie spałam zwinięta w chińskie osiem i musiałam często się schylać albo przygarbiać, bo miałam wrażenie, że mi kręgosłup prostuje na siłę. Andreas zrobił imprezę dla pracowników na koniec sezonu i na drugi dzień dał wolne wszystkim, ciężkie były prace w deszczu i jak osy wszędzie latały podczas upału (i gryzły), ale ogólnie wrażenia mam dobre, gorzej było w bielinach, gdzie spałam pod namiotem i myłam się w misce - u Andreasa były prysznice, kuchnia, baraki i łóżka. Niektórzy pilnujący byli wredni ale wszędzie się tacy zdarzają ;)

podrywacz

Pracowałem tam praca od 5 do 21 wynagrodzenie zależy od zbiorów i jakości owoców. Fajne dziewczyny idzie coś wyrwać choć niektóre to zołzy (usunięte przez administratora) !!!

Czarnulka

Nie Polecam szczerze odradzam jest wiele lepszych firm pracodawca mało płaci..moim zdaniem oszust! Warunki bardzo złe śniadanie na polu bez czystej wody rąk nie ma gdzie umyć truskawki zrywamy w śmierdzącym błocie całe brudne i karze jeszcze je sortować Odradzam wyjazd do tej firmy na jej miejscu są setki lepszych

Lukas

Jakiś adres strony internetowej może ktoś podać ? albo czy oni mówią po polsku

majka13

Świetna robota jak dla mnie, fakt jest ciężko ale jest naprawde warto tam pojechać.

kasia

praca ciężka, bo bywa ze i od 5 do 22 ( pracuje się również w sob i niedz), ale generalnie ok

Zostaw opinię o A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof - Ermke

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A. Thien Landwirtschaft/Erdbeerhof