*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.
anonim
12.08.2010 19:51
Inne
Hmm Yogi to święta racja co napisałeś ......A tego kolegę co te pozytywy piszę to doskonale znam mr.nowa meganka pan REGIONALNY "EP"przez małe"p"a raczej duże "SZ" nie narzeka bo Krzyśkowi Łuczakowi nie taki makaron na uszy nawijano....i łykał on wszystko bierze z połykiem szczególnie od niemieckich przyjaciół.Więc płaci Szymkowi z byłego s&s Gądki za wciskanie ciemnoty(planów sprzedażowych)a tak naprawdę Szymcio w domku przesiaduje i dobrą kasę garnie.....Powodzenia tylko czekam na zamknięcie raz kolejny (3)EP Poznań.Przerost formy nad treścią i ambicji nad możliwościami......
Zostaw merytoryczną opinię o Europart
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.