europart

Wieluń

Opinie o europart

Hmm Yogi to święta racja co napisałeś ......A tego kolegę co te pozytywy piszę to doskonale znam mr.nowa meganka pan REGIONALNY "EP"przez małe"p"a raczej duże "SZ" nie narzeka bo Krzyśkowi Łuczakowi nie taki makaron na uszy nawijano....i łykał on wszystko bierze z połykiem szczególnie od niemieckich przyjaciół.Więc płaci Szymkowi z byłego s&s Gądki za wciskanie ciemnoty(planów sprzedażowych)a tak naprawdę Szymcio w domku przesiaduje i dobrą kasę garnie.....Powodzenia tylko czekam na zamknięcie raz kolejny (3)EP Poznań.Przerost formy nad treścią i ambicji nad możliwościami......

Zostaw opinię o europart - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie europart