Opinie o Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś w Gliwice

Jurek Nowy wpis

W przeciwieństwie do moich poprzedników pozostawiam swoje prawdziwe imię.Przepracowałem w tej firmie stracone ponad 3 lata.I napiszę tylko tyle : Najgorsze mu wrogowi nie życzę tam pracy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś?

kolo

Wystarczy być konfidentem i lubić donosić.

koło Nowy wpis
@kolo

I robić z siebie kretyta

Lidia Nowy wpis
@koło

Proszę, nie róbcie tu sobie żartów. Pada poważne pytanie, więc wypadałoby normalnie na nie odpowiedzieć. To może chociaż zechcecie mi powiedzieć, czy aby dostać pracę w Moto-Plus trzeba mieć duże doświadczenie zawodowe? Liczę na Wasze merytoryczne odpowiedzi.

kolo Nowy wpis
@Lidia

Wiem że to co piszę może wydać się głupie. Ale taka jest rzeczywistość w tej firmie. Jest dwóch najbardziej zaufanych ludzi szefostwa (usunięte przez administratora) ,którzy regularnie donoszą na innych. Całe szczęście że udało mi się uciec z tej firmy.

Kierowca 88

Praca w rodzinnej firmie bez dodatków na pranie bez premii bez nadgodzin .. Kierowca jest odpowiedzialny za wszystko od dzwonienia do klientów po przez wyszukanie towaru bez pomocy na magazynie .kompletowanie i wiadomo dostarczenie. Brat Szefowej wiecznie Obrażony na świat bufon na sile szuka zaczepek atmosfera ze robić się nie chce a najlepszym kawałem jest ze kierowca pracuje do 16.30 :) jak wyjedzie z bazy 11:40 jest dobrze potem trasa około 250km i punkty porozwalane na mapie wielka obraza ze trzeba czekać na niego po 17stej zero poszanowania pracowni i auta stare zaniedbane z deska świecąca ja choinka na święta wyjazd zawsze przeładowany o co najmniej 0.5t i oczywiście na odpowiedzialność Kierowcy za mandaty nikt nie zwraca Ogonie jesli lubisz byc ganiany za wszysto robic w atmosferze wiecznego napięcia i stresu ta praca jest dla ciebie

kolo
@Kierowca 88

Wszystko co napisał kolega to szczera prawda ! Gdyby PIP zainteresował się tą firmą, zbiłbym majątek na mandatach.

Pedro

@Kierowca 88 Taka praca i takie obowiązki ,więc nie rozumiem tego biadolenia. Dobra firma, ale trzeba pracować bo za to płacą.

Kierowca 88
@Pedro

jak lubisz przeladowany na swoja odpowiedzialnoc starymi zenchami jezdzic to polecam :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Cisza na forum bo tak dobrze wam się pracuje?

jolo

Byłem na okresie próbnym 2 dni, kasy nie dostałem.

Irek

@kierowca Trochę dziwna ta opinia. Firma jest dobrym pracodawcą więc może coś więcej się wydarzyło?

kierowca

Potwierdzam w 100% to co piszą poprzednicy. (usunięte przez administratora) i kombinatorzy. Pracowałem krótko jako kierowca-magazynier. Płacą od najniższej krajowej i obiecują że dostaniesz to co uzgodniłeś, a jak się zwalniałem zapłacili oczywiście najniższą stawkę. (usunięte przez administratora)

Lidia

@pracownik 2 Masz bardzo negatywne zdanie o firmie Moto-Plus. Piszesz, że nie wypłacają Wam pieniędzy na przepracowane nadgodziny - jeśli to faktycznie jest prawda, to powinniście walczyć o Waszą należność i zgłosić sprawę komuś wyżej postawionemu. A co z kwestią umowy - na podstawie jakiej jesteście tam zatrudnieni?

@Lidia

Bądźmy poważni.Kto się za nimi wstawi ? W takim kraju żyjemy że przyzwala się na takie traktowanie pracownika.

@Andrzej

@Andrzej Nie mogę zgodzić się z Tobą w tej kwestii. Obecnie pracownicy posiadają bardzo dużo praw i powinni o nie walczyć. Ale Twoja wypowiedź tak naprawdę niewiele nam mówi na temat aktualnej sytuacji w firmie Moto-Plus. Możesz ją zatem nieco rozwinąć?

Niestety muszę potwierdzić relacje poprzedników.Paskudna "rodzinna" firma.Szefowa, szef i bucowaty brat szefowej.Wszyscy nowe autka, a ludzie zatrudniani na śmieciówkach.

Lidia

@pracownik Zapewne Tobie współpraca z firmą Moto-Plus nie przebiegała dobrze. Ale w Twoim wpisie nie ma wyjaśnienia, dlaczego właściwie nie polecasz nam pracy w tym miejscu. Jakie aspekty zatem wpłynęły na tak negatywną opinię - napięta atmosfera, zarobki, czy coś innego?

@Lidia

Szkoda wyjaśnień , zwolniłem się i jestem szczęśliwy.

pracownik 2

Chcesz pracować po 9-10h i nie dostać za nadgodziny wypłaty Chcesz pracować za najniższą krajową, a wypłatę dostawać pod stołem Chcesz w upalne dni nie mieć wentylacji i wody do picia Chcesz pracować w nieprzyjemnej atmosferze Jeśli tak, to ta firma jest stworzona dla ciebie.

Przestrzegam wszystkich uczciwie ,przed podjęciem pracy w tej firmie !

Lidia

Starsze opinie na temat firmy Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś były negatywne. Może po dwóch latach od ostatniego wpisu, zmieniło się w firmie na lepsze? Jak obecnie wygląda sytuacja i czy możecie polecić pracę w tym miejscu? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów.

rioj

Nie no @guzik, jeśli masz już doświadczenie w branży, te 3 lata to dostaniesz umowę o pracę, może na początku po okresie próbnym, no ale po 3 miesiącach już będzie

Bardzo nie przyjemna atmosfera , pan kierownik to kuzyn właściciela nie potrafił znaleźć pracy to się kuzyn zlitował, magazynier udaje jego "the best frejnd" a gdy się traci na chwile jedzie mu po rajtuzach. Nadgodziny niepłatne firmowe motto brzmi: nie zrobiłeś tego w swoim czasie. Auta to złomy !!! Każdy w pracy każdemu robi pod górkę co tutaj więcej pisać. Nie polecam chyba że jesteście rodziną właściciela.

fakt

Bardzo niskie zarobki.

Pracowałem tam tylko kilka dni ale to mi wystarczyło. Praca po 10h dziennie +soboty(to standardowe godziny pracy) do tego dochodza dodatkowe niepłatne nadgodziny. Wynagrodzenie stałe bez zadnych premii 1200 zł netto.Mała firma ale atmosfera bardzo nieprzyjemna. Nie ma zadnych perspektyw czy szans rozwoju. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś - Gliwice

• Jak się pracuje w Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś?

Zobacz opinie na temat firmy Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Moto-Plus Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Trynduś
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Towarowa 21
    44-100 Gliwice