Moto-Plus

Gliwice

Opinie o Moto-Plus

rioj

Nie no @guzik, jeśli masz już doświadczenie w branży, te 3 lata to dostaniesz umowę o pracę, może na początku po okresie próbnym, no ale po 3 miesiącach już będzie

Bardzo nie przyjemna atmosfera , pan kierownik to kuzyn właściciela nie potrafił znaleźć pracy to się kuzyn zlitował, magazynier udaje jego "the best frejnd" a gdy się traci na chwile jedzie mu po rajtuzach. Nadgodziny niepłatne firmowe motto brzmi: nie zrobiłeś tego w swoim czasie. Auta to złomy !!! Każdy w pracy każdemu robi pod górkę co tutaj więcej pisać. Nie polecam chyba że jesteście rodziną właściciela.

fakt

Bardzo niskie zarobki.

były pracownik

Pracowałem tam tylko kilka dni ale to mi wystarczyło. Praca po 10h dziennie +soboty(to standardowe godziny pracy) do tego dochodza dodatkowe niepłatne nadgodziny. Wynagrodzenie stałe bez zadnych premii 1200 zł netto.Mała firma ale atmosfera bardzo nieprzyjemna. Nie ma zadnych perspektyw czy szans rozwoju. Odradzam.

Zostaw opinię o Moto-Plus - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Plus