Tromed - zaopatrzenie medyczne

Łódź

Opinie o Tromed - zaopatrzenie medyczne

Właścicielka

Podstawą hejtu są kompleksy, zazdrość, potrzeba zemsty jak i projekcja własnych ograniczeń. Hejter skupia się na innych dlatego, że nie wierzy w siebie na tyle, aby swoje życie uczynić ciekawszym. Hejter ukrywa się pod anonimami z powodu lęku. Hejter miłość definiuje jako odrzucenie, dlatego jak jest skądś wyrzucany usilnie chce tam wracać. Hejter kompensuje swój brak rzeczywistego świata wirtualną namiastką. Hejter atakuje innych dlatego, że są inni. Bo hejter nie zna inności która byłaby bezpieczna. Hejter nieświadomie rani innych, bo mści się za to co sam przeżył. Hejterowi brakuje wzorców, więc proponuje nie trać czasu na mnie... poczytaj coś, poćwicz, naucz się czegoś.... W jaki sposób mogę Ci jeszcze pomóc ?

Ta firma to żenada!!!!! Nikt normalny tam nie wytrzyma. Szefowa wykończy każdego!!! A jej pseudo ,,przydupas,, to pantofel. Nic dodać nic ująć. Porażka!!!!!!

przydupas
@666 18.09.2017 00:34

666 - żenada!!! takiej cienizny dawno nie czytałem. i widać że nie wiesz o czym piszesz. nie masz pojęcia, co się w tej firmie dzieje. a na dodatek dwa posty w ciągu 17 minut na 2 różne nicki - haha, tylko kretyn pokroju autora by się nie poznał, że to lipa. ŻENUŁA, panie 666 vel yyyyy

yyyyyy

Radzę omijać to miejsce pracy. Długa rozmowa kwalifikacyjna, przedstawienie firmy w samych superlatywach, obietnice szkoleń, wysokich zarobków itp. Kiedy zacznie się pracę, wszystko wygląda zupełnie inaczej. Atmosfera bardzo nieprzyjemna, ciągłe żądania, straszenia i krytykowanie pracownik to codzienność. Życie osobiste najlepiej żeby nie istniało . Ciągłe dodatkowe obowiązki, weekendowe spotkania/prace, odmowa kończy się wielką frustracją i krytyką. Nie wiem czy jest osoba, która potrafiłaby sprostać wymaganiom szefostwa, z przerośniętym ego.

aaaa

praca trudna, dająca osobistą satysfakcję tym, którzy mają w sobie pokłady empatii i zrozumienia otoczenia, zjawisk w nim występujących. praca dla osób z ponadprzeciętnym poziomem rozwoju osobistego.

mmmm

ja również nie polecam, podzielam opinie poprzedników w 100%, fatalna atmosfera, pracownik dostaje za dużo obowiązków, co kończy się nieustannymi pretensjami i ciągłymi awanturami, polityka firmy polega na oszczędnościach kadrowych, kosztem olbrzymiej ilości pracy bez odzwierciedlenia w wynagrodzeniu. Trudny charakter właścicielki utrudnia zachowanie normalnych relacji.

Dużo obiecują na początku współpracy co później nie ma żadnego odzwierciedlenia. Współpraca z właścicielką dla osób o stalowych nerwach. Ciągłe narzekanie, pretensje, straszenie karami finansowymi, szkolenia odbywające się w tej firmie też absurd - dodatkowa praca w weekend ponad normę pracy bez rekompensaty finasowej. Nie polecam pracy ani w łodzi ani w filii w Poddębicach. ( usunięte przez administratora )

kkkk

Hmmm nie polecam dla osób słabych psychicznie... Podjęcie w tej firmie pracy to strata czasu. Nie da się długo pracować w tworzonej przez szefostwo atmosferze. Ciągłe intrygi, oskarżenia, podejrzenia, krzyki z byle powodu, zmienne nastroje, wieczne niezadowolenie i ogólna nienawiść do pracowników sprawiają, że człowiek wypala się w przeciągu 3-6 miesięcy. Rozstanie się z firmą też nie należy do najprostszych... Oczywiście początki wyglądają obiecująco, a później "CYRK NA KÓŁKACH" - delikatnie mówiąc :)

aaa
@kkkk 05.02.2016 23:26

a zapomnieliście dodać o wspaniałych wypłatach.... zapomnijcie o kwotach, które są podane w ogłoszeniu......

byli pracownicy

trzymajcie się bardzo daleko od tej firmy... a jak będziecie chcieli spróbować, to szybko przypomnicie sobie nasze słowa...

Zostaw opinię o Tromed - zaopatrzenie medyczne - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tromed - zaopatrzenie medyczne