Dzień dobry moim zdaniem firma po prostu traci czas pracownika podchodzi do spraw nie poważnie może opisze sytuację miałem przyjąć się do pracy i udało mi się już w pierwszy dzień wszystko złożyć dostałem pozytywną wiadomość że jestem przyjęty musimy po prostu podpisać umowy i dopełnić formalności i wszytko było gotowe Po czym formalności zostały dopełnione i podpisane rozmawialiśmy również że mam siostrę która mogła by też przyjść do pracy na kreśliłem jak mniej więcej to miało by wyglądać i jak pracodawca się na to zaopatruje wysłuchałem tego co pan ma do powiedzenia ale głównie to ja chciałem iść do pracy bo po porostu zależało mi na pracy i ja już dopełniłem formalności i byłem umówiony już ze rano zaczynam pracę od 5 tej uszykowałem się budzę się o 4 żeby wstać do pracy a tu pan pisze do mnie o 1 cytuje „ Cześć,
po przeanalizowaniu naszej dzisiejszej rozmowy oraz organizacji pracy floty podjąłem decyzję o wstrzymaniu Twojego startu jutro o 5:00.
Po wewnętrznych ustaleniach wiem już, że nie jesteśmy w stanie zapewnić warunków, o których mówiłeś – w szczególności pracy dwóch bliskich osób na jednym samochodzie. Taki model oznaczałby auto na wyłączność, a tego nie oferujemy ani teraz, ani docelowo.
W związku z tym nie będziemy kontynuować współpracy.
Jeden z kierowców skontaktuje się z Tobą w sprawie odbioru kluczyka ,a ja odpisze cię z licencji taxi
Ale ja tylko spytałem czy siostra mogła by pracować nie złożyła żadnych dokumentów .ani kompromisu może jakiegoś dialogu i dlatego że spytałem się o siostrę firmą postanowiła mnie nie przyjmować do pracy gdzie ja już od dwóch dni miałem pracować bo miałem wszystkie dokumenty złożone i wszytko aktywowane wstałem w poniedziałek miałem zacząć pracę od 10 pan nie dojechał no miał wypadek. No ok jestem w stanie to zrozumieć we wtorek pan o pierwszej w nocy pisze mi że nie idę do pracy bo tak jak wyżej spytałem o siostrę i o jakiś tam modę współpracy czy jest możliwy wstaje o 4 tej uszykowany z motywowany do pracy a tu wiadomość od. Firmy moim zdanie jest to totalnie nie poważne podejście do pracownika stracił pan moje dwa dni w których mógł bym już sobie zarabiać pieniodze moim zdaniem załatwianie spraw w ten sposób jest porostu bardzo nie fajne i po prostu mnie pan zwodził myślę sobie że wstając do pracy lekko się zdenerwowałem bo ja jestem uczciwym pracownikiem pracuje w tej branży już ponad 5 lat mam dobre wyniki i każdy pracodawca może potwierdzić że był ze mnie zadowolony myślę sobie też że taka postawą firmy o której jest tu mowa jest totalnie nie poważna bardzo chętnie przejdę do konkurencji tylko szkoda tych dwóch dni bo mógłbym już sobie zarobić i realizować swoje cele w spokoju a tak jestem mega rozczarowany zły po irytowany sposobem w jaki firma działa i załatwia sprawy z pracownikiem podsumowując odradzam Pracę w tej firmie bo kto wie jak was potraktują a przede wszytki tracą wasz czas i nerwy