„AGROPLASTMET” Sp. z o. o.

Kunów

Opinie o „AGROPLASTMET” Sp. z o. o.

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w „AGROPLASTMET” Sp. z o. o.? Jak oceniacie jej przebieg? O jakie stanowisko się ubiegaliście, jakie pytania usłyszeliście? Każdy merytoryczny oraz rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów. Macie jakieś rady dla przyszłych osób zainteresowanych pracą w „AGROPLASTMET” Sp. z o. o.?

we

no własne oczywiście ze jak się komus nie podoba to może się przecież zwolnic prawda??bo mysle ze jest wiele osob które chętnie by zaaplikowaly na takie stanowisko przecież bo potrzebują i szukają pracy a zawsze to jednak szansa żeby cos innego znalezc

agroplastsyf

Co się nad tym rozpisywa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach syf jak nie wiem

chętny do pracy
@agroplastsyf 19.08.2016 09:37

Są chętni inni do pracy, więc jak Ci nie pasuje to sie zwolnij i nie blokuj miejsca, jezeli dla Ciebie taki syf.

Nick

Wedlug mnie to szefostwo nie zdaje sobie sprawy o wielu rzeczach. Jest grupa manipulatorow ktorzy pociagaja za sznureczki. Pracowalem dosc dlugo to wiem o czym pisze.

Piotr

Najgorsza firma w jakiej kiedy-kolwiek przyszło mi pracować.Pieniądze nie są wypłacane na czas,a właściciel to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak jak i jego synuś.Szkoda nerwów na pracę w tej żałosnej firmie.

l
@Piotr 06.06.2016 09:43

Nie kłam. Do różnych rzeczy może i można się przyczepić, ale pensja zawsze na czas , przed 10. Nie przerabiałeś lekcji w innych firmach jak płacą na raty, to nie wypisuj kłamstw. Jeśli masz dowody to do PIP.

marek

Właściciel to burak,który nie ma poszanowania do ludzi.Życzę tej firmie,żeby jak najszybciej splajtowała.

Rafał98

Zakład godny krytyki. Po pierwsze nagminnie łamie przepisy BHP. W hali gdzie są lasery, śrutownice nikt nie nosi kasków a hala podzielona jest na cztery sekcje w każdej działają suwnice z hakiem o udźwigu 5 i 7 ton. Po zakładzie jeżdżą jak dobrze zauważyłem 4 wózki widłowe, szlifierze pracują bez masek ochronnych. Byłem światkiem jak młody pracownik ręczną przecinarką plazmową przecinał kawałek blachy nie z góry na dół tylko z dołu do góry: z zaciekawieniem obserwowałem co się stanie. Rozprysk białej stali podążał w stronę tego chłopaka, całe szczęście miał refleks i zdążył się uchylić, później lekko wystraszony pracował dalej. Inną sytuacją była jak operator suwnicy czyli pracownik z pilotem suwnicy kierował pusty hak w kierunku głowy stażysty który układał detale, całe szczęście inny stażysta uchylił głowę koledze w przeciwnym razie doszłoby to tragedii. Niedawno była kontrola z BHP sprawdzali między innymi stroje czy są kompletne. Zakład w większości zamarł większość szlifierzy się ukrywało ukrytkiem, bo nie mieli masek bo w rozdzielni zabrakło. Żadna z suwnic z 4 nie działała bo nikt nie nosi kasków a dodatkowo wózków widłowych nagle gdzieś wcięło nie wiem ale przypuszczam że kierowcy tych wózków jeżdżą po zakładzie bez uprawnień. Po kontroli znów zakład ożył. A poza tym stażyści nie otrzymują pasty BHP. Jeden stażysta od tygodnia wychodził z pracy brudny na twarzy, po nie miał się czym umyć! Co wy sądzicie o tym zakładzie ja mam nie miłe wspomnienia!

Andrzej

nie umiem cytować tekstu bo też bym go przepisał dodał i się pod tym podpisał

anitka

poczta@onet.pl - 2012-09-06 19:59:18 Panie Mirku! huczy aż na całym kunowie,jak pan tak mógł postąpić! obiecał pan tej rodzinie lokum i odmówił?niech się pan wstydzi opini pan dobrej nie ma, ten fakt nas w tym jeszcze bardziej utwierdzil, nas osób dla pana pracujących,naprawdę żal (usunięte przez moderatora) ściskano ja też słyszałam,szkoda mi ich bo to porządna i fajna rodzinka i oboje uczynni, szkoda też że ich los tak nie uczciwie traktuje,a już myśleliśmy że będziemy mieli fajnych i normalnych sąsiadów

poczta@onet.pl

Panie Mirku! huczy aż na całym kunowie,jak pan tak mógł postąpić! obiecał pan tej rodzinie lokum i odmówił?niech się pan wstydzi opini pan dobrej nie ma, ten fakt nas w tym jeszcze bardziej utwierdzil, nas osób dla pana pracujących,naprawdę żal(usunięte przez moderatora)ściska

Ana

praca jest ok, dobrze płacą, można się dogadać w różnych kwestiach polecam.

xyz

Stanowczo ODRADZAM!!! kierownictwo poniżej krytyki a pewna pani "kierownik" hehe śmieszne, to ludzi ma za psów!

Zostaw opinię o „AGROPLASTMET” Sp. z o. o. - Kunów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „AGROPLASTMET” Sp. z o. o.