F.H.U. MADRE

Wrocław

Opinie o F.H.U. MADRE

Serafin

Podstawa jest kiepska ale żeby zostać na samej podstawie musiałabyś nic nie robić przez cały miesiąc:P Masz system prowizji jak w każdej tego typu firmie - jak chcesz zarabiać to zarabiasz, jak nie chcesz pracować to dostajesz grosze. Koleżanka siedzi już u nich trzeci rok i nie narzeka.

serafin

prowizje są faktycznie wysokie i nielimitowany czas pracy. (czasem można nawet o 12:00 wyjść jak się zrobiło swój plan. a wypłaty są terminowe max 7 dni od podpisania rachunku. z tego co wiem to mają teraz rekrutację w Częstochowie.

Zostaw opinię o F.H.U. MADRE - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. MADRE