Tymbark GMW Sp. z o.o

Olsztynek

Opinie o Tymbark GMW Sp. z o.o

Robo

Czy w firmie tymbark jest możliwa umowa na czas nie określony?

kikitoziomal

za mało osób do pracy na liniach , a kierowników za dużo , no i przy tym kierownictwo to połowa idioci , powinni zawijać rękawy i brać się do roboty. góra nie widzi ,że ci przy liniach to oni są ich pieniądzem tak więc ich szanujmy , a tych w białych fartuchach trochę do roboty fizycznej.

Adam Ż.

Nie polecam, wyzysk,złodziejstwo i mobbing. Oszukują z godzinami pracy,płacą inspekcji pracy. Ciężkie warunki pracy, zmiany,bez wolnych weekendów,

Szukasz pracy?

robol

W tych czasach porażka.O wiele lepiej pracowało się za poprzedniego Prezesa.Teraz pracujesz za trzech a wypłatę dostajesz nawet nie za jednego.Więcej kierowników od spraw niepotrzebnych uważających się za BOGÓW niż pracowników.

Zostaw opinię o Tymbark GMW Sp. z o.o - Olsztynek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tymbark GMW Sp. z o.o