FOXFOTO

Łódź

Opinie o FOXFOTO

Karolina

Jak obecnie wygląda praca w FOXFOTO? Chętnie dowiemy się więcej od aktualnych pracowników firmy. Co możecie powiedzieć o mocnych i słabych stronach tego pracodawcy? Czy konieczna jest praca na cały etat? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji.

Wiesiek

Wiesz co, no czasami tak bywa, że ogłoszenia sa nieaktualne i nie ma co z tym zrobić, ale tak wiadomo, że można poczekać przecież i na pewno się coś ogarnie wkrótce i nie jest to chyba odległy termin, tak przynajmniej słyszałem, no to wychodzi na to że czekamy

Zostaw opinię o FOXFOTO - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOXFOTO