Connector Sp. z o.o.

Niepruszewo

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o Connector Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connector Sp. z o.o.

matejko janek

Witam można dowiedzieć się kogo aktualnie szukają do pracy Pozdrawiam

tomasz

nie ma już oferty dla operatora maszyn @omek może zainteresuje cie praca na stanowisku technik utrzymania ruchu, jego zadaniem będzie zapewnienie utrzymania ciągłości pracy maszyn i urządzeń technologicznych,

placek

Plusy i minusy,chodz tych minusow wiecej,duzo by pisac ale jak ktos chce sie rozwijac i byc doceniony to raczej niech szuka gdzies indziej ☺

uio

Na ogół w tej pracy panuje "rodzinna atmosfera",nie jest tam najgorzej, ale jak nie chcesz rozwijać się w ruchu jednostajnie opóźnionym to nie polecam.

admin

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o Connector Sp. z o.o. - Niepruszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connector Sp. z o.o.