Maximet s.c.

Bydgoszcz

Opinie o Maximet s.c.

Lidia

@Maciej dziękuję za informacje. I faktycznie - znajomość języka obcego jest Ci zbędna w pracy na co dzień? To uczciwe podejście do tematu, czasami ten język obcy jest wymagany, bo takie mamy czasy. Często w praktyce w ogóle nie jest to potrzebne. Te trzy pozostałe osoby faktycznie korzystają ze znajomości języka?

Maciej

Szefostwo jak mnie zatrudniało to mówili że mile widziany ale nie koniecznie gdyż trzy osoby mówią tam po angielsku biegle , więc takiego wymogu nie było .

loki

he! słuchajcie a jak teraz stoi nowa rekrutacja, wiecie może coś na ten temat czy tak jednak nie za bardzo?

Maciej

chyba nie , bo jak się przyjmowałem do Maximetu to w ogóle nie pytali mnie o wykształcenie , bardziej ich interesowało co już robiłem.

Maciej

W odróżnieniu od innych z chęcią się przedstawie , z racji iż pracowałem u nich jakiś czas a odeszłem głównie przez pracowników ( pseudo kolegów ) a nie szefa , powiem wam jak ja miałem , przy przyjęciu dali 1600 już na rękę na okresie próbnym ( plus dla szefostwa raz w tygodniu robiłem tez inna rzecz i za to dostawałem 100 zł za ok 4 godziny roboty ), po trzech miechach dali coś więcej a po 6 miesiącach miałem u nich kolejną podwyżkę ( i ciągle te 400 stówki dodatkowo za jeden dzień w tygodniu). Tak to wyglądało u mnie - nie było krzywdy , jak maja inni nie wiem , fakt ze ci co tam pracują już dość długo tam są - ale ja rąk sobie nie wyrywałem , pracy troszkę jest ale spoko da się ogarnąć.

maaa

No oczywiscie a konkretnie wlasciciel..czlowiek ktory jak sie pomyli to powie prawde..wie to kazdy kto chociaz przez chwile tam pracowal,dziwie sie ze niektorzy tyle tam wytrzymuja

aaa

Porażka. Pozytywne opinie piszą chyba właściciele... 2tys?? Jasne ale brutto.

bla

Tragedia. Zmieniają pracowników jak rękawiczki. Nie masz pracy? Spoko zacznij ale szukaj czegoś innego. Kasa bardzo mierna a atmosfera tragiczna. Nie polecam.Ocena 3/10

Gość

Ból piszemy przez "o" z kreską.

Kar

Minęło już następnych parę miesięcy i cóż jest spoko a tak się troszkę obawiałem , ale znowu dali podwyżkę , kumple w pracy spoko , zakład raczej norma bez fajerwerków . Szefostwo pewnie jak każdy mają jakieś swoje schizy i problemy ale nam nie dają tego raczej odczuć , atmosfera jest spoko. Szału nie ma ale tragedii tym bardziej nie . Jak mam porównywać w skali od 1 do 10 , mocne 7

Kar

Zakład jak zakład , może nie jest super ale też nie jest tak źle. Płacić płacą w ciągu roku ponieśli mi pensję o ok 12% i z tego co wiem to reszcie też podnosili nie wiem w jakim procencie , wymagają jak wszyscy po prostu roboty a nie opierd... się , każdemu można coś zarzucić i dopiąć łatkę i firmie Maximet też ale z moich obserwacji to nie jest tu tak źle, z mojej wiedzy nikt tu nie zarabia najniższej kr, a zap...... trzeba jak wszędzie nie ma ziewki.

aamm

nie polecam !!!!

nico

Co ty gadasz pracuje z nimi już jakiś czas i spoko da się wytrzymać - atmosfera na luzie może nie płacą kokosów ale też nie najgorzej i przede wszystkim na czas i na pewno da się popracować. Rozumiem każdy ma prawo do swojego zdania.

Q

PYSIO
@Q 02.02.2012 17:36
Szczerze odradzam, no chyba że chcecie być wykorzystywani i źle opłacani

Skąd masz takie info , pracuję u nich ponad rok i dają rade, zawsze można się do czegoś przyczepić jak w każdej firmie ale myślę że nie ma idealnych zakładów - byłem zatrudniony już w paru i ten nawet daje rade . Prace od poniedziałku do piątku po 8 godzin nazywasz wyzyskiem to chyba nie pracowałeś jeszcze gdzie indziej ( a pracować trzeba wszędzie -chyba że poszedłeś do pracy aby leżeć ). Co do pieniędzy to też nie jest tak źle po 6 miesiącach dali podwyżkę ( drobną ale zawsze a po roku następną ). A choć pracuje nas tu teraz parę osób to nie słyszałem aby ktoś narzekał. Ale spoko masz swoje zdanie rozumiem to. Pozdro.

QQrychu
@Q 02.02.2012 17:36
Szczerze odradzam, no chyba że chcecie być wykorzystywani i źle opłacani

"Q" ma wiele racji w swojej opinii do której ma prawo, ale może od jego czasów wiele się zmieniło, a może pracodawca w końcu dojrzał i wyciągnął wnioski...

Zostaw opinię o Maximet s.c. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maximet s.c.