IMPRE-ART

Poznań

Opinie o IMPRE-ART

Spinka28

Boże, nic się nie zmieniło od dwudziestu lat. Pracowałam dla nich jako hostessa dwadzieścia lat temu i na wypłaty czekałam po 3 miesiące. Na szczęście miałam ciągłość zleceń i ta kasa jakoś tam z opóźnieniem ale spływała. Tak poza tym było ok.

Marta

@Lidka pracowałaś na którymś z tych stanowisk? Możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda ta praca? Takie informacje będą bardzo pomocne.

Marta

@xyzzz z takimi pytaniami warto skontaktować się ponownie bezpośrednio z firmą i wyjaśnić sprzeczne informacje. Wydaje mi się jednak, że umowa jest wiążącym dokumentem. Ktoś z Was aktualnie pracuje w IMPRE-ART? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie oraz jakim jest ona pracodawcą. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

xyzzz

Jak to jest z tą umową , jest napisane że 7 dni czeka się na pieniądze , a po zakończonej akcji jedna z Pań mówi że mają 30 dni na wypłacenie? Coś tu nie gra ....

rtyu

ale no dobra co mialas napisane w umowie? bo przecież tam jest konkretna stawka podana i taka tez powinna Ci zostać wyplacona wiec musisz to chyba dokładnie po prostu jeszcze raz sprawdzić i tyle ..a atmosferta to już jest druga sprawa wszystko od ludzi zalezy

Hostessa

Naprawdę nie polecam. Na wypłatę czekałam ponad trzy miesiące, musiałam się o nią upominać. Poza tym obiecane było 3zł na godzinę więcej (a więc różnica jest znacząca) Pani zajmująca się współpracą z hostessami niby jest miła ale zachowuje się bardzo protekcjonalnie a kiedy jej to pasuje traktuje cię jak głupią.

Hostessa

hostessa2016

FIRMA JAK I PANI W NIEJ PRACUJĄCA JEST KOMPLETNIE NIE KOMPETENTNA!!!!!!!! CZEKAM JUŻ PRAWIE 2 MIESIĄC ZA PIENIEDZMI I NADAL NIC!!!!!!!! PISZE MAILE NA KTORE NIE DOSTAJE ODPOWIEDZI...... ZERO KONTAKTU!!!!!! JESLI CHODZILO O SPRAWY ZWIAZANE Z PRZEPROWADZENIEM AKCJI PANI ZAWSZE ODPISYWAŁA A TERAZ NIE...... NIE DAJCIE SIĘ IM NABRAĆ, TO PO PROSTU JEST SKANDAL ZEBY TAK TRAKTOWAĆ HOSTESSY. ZA 1 DZIEN PRACY NIE DOSTAŁAM WYNAGRODZNIA PRZEZ PRAWIE 2 MIESIACE...

Yeti

Pracowałam u nich na przełomie stycznia/lutego. Żałowałam, że nie sprawdziłam opinii wcześniej bo nie zdecydowałabym się na współpracę z panią K. Tak, też musiałam WALCZYĆ o wynagrodzenie. A pani jest niekompetentna, odzywa się do hostess jak do głupich bobasów.

Magda

Pracowałam u nich raz, na umowę zlecenie, w siedzibie firmy byłam dwukrotnie i za każdym razem słyszałam, że nie ma Pani K, więc nie wiem jak inaczej miałabym wyegzekwować wypłatę skoro zbywają hostessy nawet kiedy przyjdą do siedziby firmy, nie polecam.

Magda

Uważajcie na tych oszustów! Nie wypłacają pieniędzy, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, albo tłumaczą się ciągłym przebywaniem pracowników odpowiedzialnych za wypłatę na urlopie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle, szkoda nerwów.

Tess

BEZNADZIEJA! Dziewczyny, jeśli chcecie pracować jako hostessy, są setki innych, o wiele lepszych, bardziej profesjonalnych agencji. Owszem, od początku uprzedzili o oczekiwanym czasie wypłaty wynagrodzenia, który wynosi 40-50 dni, ale w praktyce trwało to ZNACZNIE dłużej... A wypłacili mi jedynie dlatego, że zainterweniowałam i to ostro, zresztą niezupełnie sama, bo tak, to zapewne nadal bym czekała na swoje wynagrodzenie. Krótko mówiąc, trzeba było ich postraszyć. A wspomniane przez kogoś zwracanie się na "Ty" do dziewcząt jest już niestety normą w wielu agencjach... Traktuje się nas niepoważnie, jak jakieś gówniary, które tylko mają odwalić swoją robotę i wcisnąć ludziom jak najwięcej jogurcików, ale na szacunek to już nie zasługujemy. Nie warto pruć sobie nerwów za takie śmieszne pieniądze. Nie dajcie się, serio.

kl

Firma powinna mieć w opisie- oszuści młodych,pracowitych dziewczyn. Traktują jak dziecko które nie dostało jeszcze obiecanego lizaka. Widać, że mają w tym duże doświadczenie. Pan prezes najpierw wydaje się miłym staruszkiem, by potem w niepasującej mu sytuacji zmienić się diametralnie. Kinga jest bardzo nie kompetentna w tym czym się zajmuje, nie potrafi od początku powiedzieć jak dokładnie ma być wykonana dana akcja. Wina ta później spada na hostessy, które dostają czasami wybór, że mają kilka dni pracować za darmo, bo firma powiedziała, że nie wypłaci pieniędzy. Sedze, że jest tu pewna manipulacja. W umowie impre-art jest nap. że mają 7 dni na wypłacenie wynagrodzenia po skończonej akcji. Hostessa, której strasznie zależy na tym, żeby jej wypłacili może na to przystać. Szczerze wątpię, żeby tak szanowane firmy jak ta na którą rzecz akcje prowadziliśmy, nie wypłaciła pieniędzy. Takie firmy muszą dbać o swoją renomę. Zdecydowanie odpuście sobie tych manipulantów.

mifajk

Dziewczyny! Idźcie do siedziby osobiście najlepiej z osobą towarzyszącą i żądajcie pieniędzy. Nawiązując ewentualnie do zgłoszenia sprawy do inspekcji pracy. Nie dajcie się zwieść miłej mince pani K i prezesa.

Girl

Pracowałam dla agencji na kilku eventach w lipcu. Do dziś nie dostałam wypłaty. Zasypuje ich emailami, smsami i telefonami na które nie odpisują od dłuższego czasu! Naprawdę nie polecam współpracy z tą egancją! Czy ktoś w ostatnim czasie nie otrzymał od nich wypłaty tak jak ja?

anyiaa

Fatalnie nie ma sensu tam brać akcji, nie dosyć,że mała stawka to jescze tych śmiesznych pieniędzy nie wypłacają po 2 miesiącach i nadal czekam na łaskawą wypłatę

m

madziorek900 @ wp . pl

m

osoby, które zostały oszukane przez agencję prosze o kontakt mailowy: (usunięte przez administratora) planuję zgłosić sprawę do inspekcji pracy

magda

(usunięte przez administratora)pracowałam w grudniu jako hostessa i do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia, pisze, dzwonie i mydlą oczy, że w następnym tygodniu będzie uregulowane. Chyba trzeba zadziałać inaczej!!

Martyna

Pracowałam jedynie w jednym zleceniu na umowę zlecenie, czyli nie miałam nawet jak się zwolnić. Po moich wielu telefonach Pani (usunięte przez administratora) sama powiedziała, że chciałaby wiedzieć kiedy będą u nich pieniądze, ale to po tym jak ją "przycisnęłam". Główne wymówki to urlopy, Pana prezesa w tej chwili nie ma, ja za to nie jestem odpowiedzialna, proszę zadzwonić później, co więcej wcale nie jest uprzejma, nie kryje się z irytowaniem, ale ja na pewno łatwo nie odpuszczę. Proponuję ciągle do nich dzwonić i pokazać, że tak człowieka traktować nie można. Pozdrawiam i z chęcią odpowiem na jakiekolwiek pytania do mnie.

Martyna

Również odradzam!! z daleka od tej firmy, niewypłacalni, ciągłe wymówki na pieniądze czekam już 2 miesiące po dniu, w którym miała nastąpić wypłata czyli po 50 dniach. PORAŻKA!!!

anik

Lipa, trzeba interweniować u ich zwierzchników w Warszawie po czym łaskawie ustalają termin przelewu. Zapłacili jak na razie za 2 akcje z października, przy czym były 3 o tej ostatniej chyba zapomnieli i znowu trzeba sie prosić, szkoda nerwów UWAŻAJCIE na tą firmę, za te grosze nie warto!

bilam

Czy ktoś mógłby udzielić mi bardziej szczegółowych informacji na temat tej firmy? z góry dziękuję za odp!!!!

xxx

Licząc 50 dni (bez świąt, sob i niedz) wypłatę powinnam dostać juz 2yg.temu za pierwsze zlecenie a za drugietydzień temu...nadal nic nie otrzymałam. Pisze do nich ale jakoś nie widać skutków...nie polecam

Hsa
@xxx 04.12.2013 14:55

może pogadamy i razem coś wymyślimy? Mi pani K napisała że w ciągu 2 tyg uregulują płatności bo sami czekają na przelew od klienta...

hi5

Hej, jak jest z wypłatami obecnie? U mnie minął 51 dzień i pieniędze jeszcze nie ma..

fdvsdca
@Iza 06.12.2013 19:51
można odebrać wynagrodzenie osobiście bądź przelewem aale tak jak się dowiedziałam przed podpisaniem umowy i tak jak fakty same...

@fdvsdca 07.12.2013 19:33
Może razem coś zdziałamy? Ja też nadal czekam na wypłate niby w ciągu 2 tyg. ma być... (ponad 55dni już minęło)...

może zadzwoń do tej babeczki i powiedz, że chcesz odebrać wynagrodzenie osobiście w siedzibie firmy i że prosisz o ustalenie dwóch terminów, w których możesz to wynagrodzenie odebrać. chyba, że już wypłata dotarła na konto ?

OnA

Również tam pracowałam, gdzie podziękowali mi po drugim dniu, ponieważ sprzedaż nie wzrosła? Nie wiem może miałam wciskać każdemu produkt w ręce...ale mniejsza już o to, nie wrócę już tam, nie ma mowy. Sama kierowniczka dzwoniąc i przedstawiając warunki zwraca się na Ty, mimo, że jestem osobą już dawno pełnoletnią a kultura tego wymaga...no ale, widać nie wszystkich to dotyczy.

Iza

w umowie jest ze wypacają w terminie 7 dni od dnia uregulowania naleznosci na rzecz zleceniodawcy przez podmiot na rzecz ktorego akcja promocyjna bedzie prowadzona na nr konta lub odbior osobisty w siedzibie ... ale babeczka na samym poczatku uprzedzila ze wynagrodzenie otrzymam dopiero po 45 dniach takze bylam tego świadoma i faktycznie po tych 45 dniach pojechałam odebrać i dostałam. zaliczek nie ma ... zresztą to tylko jednorazowa akcja była.. pozdrawiam Iza ;)

Iza

Pomimo bardzo negatywnych opinii o Impre-Art postanowiłam zaryzykować... i opłacało się, choć za wypłatą czeka się 45 dni to nie było problemu z jej odebraniem... może ważną kwestią jest tutaj odebranie wynagrodzenia osobiście a nie przelewem... Pozdrawiam Iza

A

Problemy są nadal, czekam już dwa miesiące na wypłatę. Szczerze, nie polecam współpracować z tą firmą.

miedzia

wiesz, pisałam do nich, że przyjdę z Inspekcją pracy to dopiero wtedy dostałam pieniądze.

miedzia

Ja pracowałam dla tej firmy w lipcu 2012 r., oczywiście pieniędzy nie widziałam po wyczekiwanym miesiącu. Co zresztą poinformowałam was tutaj. Pieniądze dostałam na początku października. I teraz gdy poszukuję pracy jako hostessa to gdy dzwonią najpierw pytam się z jakiej firmy dzwonią. Jeśli to Impre-Art to dziękuję i rozłączam się. Nie warto, dla nich pracować!. Stoisz pracujesz ciężko, (bo te zlecenia nie są łatwe); na pieniądze czekasz piszesz do nich i nic. A potem tłumaczenia, że pani miała wolne i na meile nie mogła odpisać to jest chore bo to chyba duża firma i tam tylko jedna pani nie pracuje. A wtedy pisałam, dzwoniłam do pani, która się mną zajmowała czyli pani [usunięte przez administratora]. a potem jak nie skutkowało dzowniłam i pisałam do głównej siedziby i to bez odzewu.Jednak gdy zaczęłam pisać, że pojawię się w ich siedzibie z Policją to skutkowało. Także, dziewczyny po co się stresować lepiej od nich nie brać zleceń bo potem same nerwy.

Wer.

Zdecydowanie NIE POLECAM firmy IMPRE ART. Najgorsza z jaką do tej pory współpracowałam. Firma długo zwleka z wypłaceniem pieniędzy. Nie traktują drugiego człowieka poważnie. Ignorują, oszukują, kłamią i dziecinnie się tłumaczą robiąc pranie mózgu. NIEWYPŁACALNI!

Viki

masakra tyle miesiecy juz czekam za kasa i nic. Zero odzewu ;/ kontakt telefoniczny nie skutkuje....

Poz

Dziwnie to wszystko wygląda, zwłaszcza ksero umowa z ksero pieczątką i ksero podpisem. Później jakieś chore gry, brak dokładnych informacji i kombinacje.

Krysia

Widzę,że oszukanych osób jest więcej. A już się balam,że jestem sama. Szukają kolejnych naiwnych na gumtree.pl Widzę,że w każdym przypadku schemat działania ten sam. Najpierw dużo zleceń , przemiła pani K i pieniędzy brak. Pytanie do wszystkich czy dużo wypracowaliście dla tych [usunięte przez administratora]??

host

NO I JA SIĘ OD WAS NICZYM NIE RÓŻNIĘ. RÓWNIEŻ CZEKAM NA PIENIĄDZE OD TEJ "FIRMY" ! DZIEWCZYNY, NIE MA CO. NIE PRZYJMUJCIE ŻADNYCH ZLECEŃ OD TYCH ZŁODZIEI. NIECH NAJPIERW SIE ZAJMĄ OSZUKANYMI DZIEWCZYNAMI !!! ZŁĄCZMY SIŁY, ZRÓBMY COŚ Z TYM RAZEM. NIE MOŻNA TAK CZEKAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ, BO ONI CIĄGLE BĘDĄ SZUKAĆ NAIWNYCH HOSTESS !!!!!!!!!!!!!

oszukana

Witam,ja czekam na pieniądze od Grudnia 2012 roku ,wiec miesiąc to jest nic.Zero kontaktu telefonicznego.To firma [usunięte przez administratora]!!!!!!!! Pozdrawiam.

hostessa

Rowniez czekam od grudnia. Wspolpraca z ta firma wyglada na tej zasadzie: podejmujac z nimi wspolprace z poczatku dostaje sie wiele zlecen, przynajmniej w moim przypadku tak byloy, w celu wypracowania dla nich jak najwiecej. Gdy jednak przychodzi czas, w ktorym powinno dostac sie wyplate, nagle kontakt sie urywa, ofert pracy brak, a firma poszukuje kolejnych naiwnych dziewczyn na gumtree. Dodam jeszcze, ze ich zapewnienia na temat wyplaty niestety nie sa spojne z tymi zawartymi w umowie. Zdecydowanie nie polecam. Czekam czwarty miesiac na pieniedze. Oczywiscie probowalam sie kontaktowac, ale bez skutku.

jmg999

ABSOLUTNE DNO!!! MOJA CÓRKA CZEKA NA WYPŁATĘ OD GRUDNIA 2012R! NIEWYPŁACALNOŚĆ ZRZUCAJĄ NA INNĄ FIRMĘ! JUTRO IDĘ NA PLICJĘ

s

również od grudnia czekam za pieniążkami do dnia dzisiejszego nie dostałam ich. Gdy zadzwonilam po 2 miesiacach pani powiedziala ze za 2 tyg POwinny byc juz na koncie ?! minely 2 tyg pieniedzy nadal nie ma :/ co robic

izz

IMPRE ART TOTALNE DNO NIE POLECAM NIEWYPŁACALNI !!!!!!!!!!111

xyz

Tez pracowalam tam w pazdzierniku i pieniedzy nie otrzymalam dopoki ich nie postraszylam Panstwowa Inspekcja Pracy. Po 4 mieiecznym oczekiwaniu dostalam te pieniadze w ciagu tygodnia. takze moze warto sprobowac tego sposobu.

wkurzona

Nie po to człowiek stoi tyle godzin żeby odpuścić swoje pieniądze. Praca w październiku, wynagrodzenia nadal brak. Szkoda, że wcześniej nie sprawdziłam tej firmy, niewiarygodna. Dzwonię do księgowości a tam - wynagrodzeniem zajmuje się tylko szef.... A jaki nr do niego??? Dziewczyny, czy ostatecznie dostałyście swoje wynagrodzenie? Oczywiście jak miałam pracować to wszystko ładnie, pięknie - umowy itd, pani miła do bólu...

kate

Absolutnie nie polecam współpracy z tą firmą. Pieniędzy nadal nie otrzymałam mimo że jest już dawno po terminie!

XX

Lidka
@XX 23.10.2012 22:58
Czy ktoś otrzymał wynagrodzenie pracując dla firmy impre-ar- i po jakim czasie?zastanawiam się czy podjąć współprace z tą firmą...

Hej zależy jak będziesz u nich pracować. Czy jako merch czy jako hostessa? Bo merch co miesiąc dostajesz pensje normalnie w jeden ustalony dzień a hostessy do 1.5 miesiąca nawet.

Ja też już czekam od 1.5 miesiąca na pieniądzę i nawet mi ne maile nie odpisują

someone

NIE POLECAM PRACOWAĆ DLA TEJ FIRMY!! NA PIENIĄDZE ZA 3 DNI PRACY CZEKAM OD MIESIĄCA I PONAD DWÓCH TYGODNI! ŻADEN KONTAKT Z FIRMĄ NIE SKUTKUJE

rtyuio

To ile czekalas za pieniedzmi?

lilly

Firma zwleka z wypłacaniem pieniędzy.Nie warto podejmować zleceń!

Zostaw opinię o IMPRE-ART - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMPRE-ART