Jedno wielkie [usunięte przez moderatora]! Na poczatku wszystko ok rewelecja z czasem maja Cię za śmiecia, zatrudniaja na danym stanowisku a w rzeczywistości robisz milion rzeczy nie lezacych w zakresie obowiązków. Odpierdzielanie czarnej roboty za "przełożonego", im bardziej sie starasz tym mniej zarabiasz. Zatrudniaja stazystow bo nie maja kasy na pensje. Nawet zjesc własne kanapki strach bo patrza na ciebie jakbyś wyrywał im to z gardła. Samochody przeciążone, kręcą wały na dietach kierowców, chłopaki pracują jak murzyni w kopalni diamentów. Radze dobrze się zastanowic przed podjeciem pracy w tej "firmie".