Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza

Latchorzew

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza

Pracoholiczka

Ja też nie polecam. Nie dba się o pracownika bo i po co. A wiadomo jaka motywacja taka praca. Oszczędności na wszystkim. Nie polecam

Odeszlam bo

Uwaga. Marne zarobki wyplacane w ratach. Atmosfera przekłada się na pracę. Frustracja i ogólne niezadowolenie. Parę lat temu było lepiej. Podwyżek zero, pracy coraz więcej . Nie polecam.

mara

popieram bardzo nieciekawa sytuacja kadrowa duża rotacja nauczycieli i terapeutów brak dokładnych wskazówek do pracy !! każdy robi sam to co uważa a potem jest żżżżżżżżle nie ma rad pedagogicznych i jakichkolwiek wskazówek do pracy . w ciągu 3 lat pracy przewinęło się tam co najmniej 7 osób z personelu pedagogicznego !!! najlepsze nauczycielki nie przetrwały 2 lat albo i mniej bo najważniejsze jest dla właścicielek trzymanie buzi na kłódkę a nie wymaganie pracy pedagogicznej i konstruktywnych rozmów zwłaszcza z rodzicami .

kuna

bardzo niezdrowa atmosfera wśród pracowników wyczuwalna przez rodziców i dzieci. Wysoki "przemiał" kadrowy , co chwilę się zmieniają nauczycielki. Nie ma ciągłości działań , ani jasnych norm i brak przestrzegania przepisów prawa pracy . Personel zestresowany i w związku z tym mało produktywny. Brak jakiegokolwiek nadzoru pedagogicznego,natomiast nadmierna dbałość o "pierdoły"

Zostaw opinię o Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza - Latchorzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Tęcza