B2P

Dublin

Opinie o B2P

Milena

Czyżby dobra praca w firmie była przyczyną takiej ciszy na forum?

Joanna

@Saco sprawia, że uważasz, że warto pracować w B2P? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Mógłbyś opisać jakim pracodawcą jest firma? Na co mogą liczyć jej pracownicy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które trafiły na wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.

Sa

Mi się wydaje, że warto spróbować w tej firmie, na pewno większość z Was nie będzie narzekać na nic, ogólnie spoko sprawa pod wieloma względami i zdecydowanie warto

lipek

Nie polecam pracy w B2P .dlaczego? spytaj - 694 289 771[usunięte przez moderatora] przeciw któremu toczę się postępowania sądowe o wykorzystywanie cudzoziemców!

Zostaw opinię o B2P - Dublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B2P