4system

Zielona Góra

Opinie o 4system

Aneta

@Bartekobecnie firma poszukuje osoby do pracy jako PROJEKTANT IT - UNITY 3D. Co możesz więcej powiedzieć o pracy w tym dziale? Czego mogą się spodziewać aplikujący? Dla osób szukających informacji na temat 4system jako pracodawcy bardzo cenne będą merytoryczne komentarze, które będą zawierać zarówno plusy pracy w firmie jak i sugestie odnośnie tego co warto w niej zmienić.

Bartek

Wyzysk człowieka przez człowieka. Prezes cwaniak szuka ludzi programistów i grafików za grosze żeby pracowali. Niech sam zakasa rękawki i zacznie programować . Jak możecie to unikajcie 4system z Zielonej Góry Edusys, Eduline, Online-Skills, Mobir. Wszystko to jedna firma pod innymi nazwami i ten sam prezes Dariusz D.

bjko

czy w Zielonej Górze poszukujecie ludzi na stanowiska kierownicze?

Krzysiek

Nie polecam - są nie uczciwi. Nie pracowałem u nich, ale realizowałem na ich zlecenie usługę. Przed wymaganym terminem jej realizacji wycofali się i stwierdzili, ze zlecili prace jeszcze komuś i wybierają tamtego. Nie poinformowali mnie o tych "zawodach".

Madalena

spokojnie - grunt to znajomość środowiska programistycznego, od kreatywności jest zespół ludzi 4system, którzy będą wspierać;)

szymon

jaki social ? tam nigdy nie było i nie będzie socjalu! tutaj pracuje się prawie za darmo.

Sławomir

Słowa kojarzące się z 4system (rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak. Atmosfera i ludzie tam pracujący są najlepsi na świecie... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 0

Zostaw opinię o 4system - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4system