Opinie o 4 System Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 4 System Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4 System Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 System Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Stefan Nowy wpis

Wiecie coś na temat informacji, że firma jest zamknięta na stałe. O co chodzi?

Janna Nowy wpis
@Stefan

A skąd takie info?

Gość Nowy wpis

Witam, jak obecnie wygląda praca w firmie 4system? Czy nadal są takie warunki jak w minionych latach?

optymista

Nie polecam tej firmy fałszywi ludzie, niekompetentni stosują różnego typu szantaże na pracownikach!!!!!

alex
@optymista

mozna prosic cos wiecej? wlasnie zapstalam zaproszona na rozmowe , na ktora aplikowalam 1,5 miesiaca temu?

anonymous Nowy wpis
@alex

też mam zaproszenie i jestem ciekawa

Aneta

@alex, jak poszła Ci rozmowa kwalifikacyjna w 4system? Czy zostałaś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to jakie są Twoje wrażenia z pierwszych dni u tego pracodawcy. @optymista jakie szantaże? Możesz coś o tym napisać? Trafiło się to tylko Tobie? Może źle odebrałeś niektóre zachowania w firmie?

Czy po rozmowie w 4 System Polska Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karol

Przestrzegam przed tym pracodawcą. Firma zajmuje się wszystkim by zarobić jakieś pieniądze. Szkolenie e-learningowe są kiepskiej jakości, firma robi projekty unijne by też zarobić kasę, projekty z przetargów. Jakby miała działać tylko z klientów komercyjnych dawno by upadła. Brak jakiejkolwiek specjalizacji i dbałości o klienta. Firma niewiele płaci, najlepiej jak się pracuje za darmo. Zero docenienia i podwyżek. Wyzysk na maksa!

Aneta

@Bartekobecnie firma poszukuje osoby do pracy jako PROJEKTANT IT - UNITY 3D. Co możesz więcej powiedzieć o pracy w tym dziale? Czego mogą się spodziewać aplikujący? Dla osób szukających informacji na temat 4system jako pracodawcy bardzo cenne będą merytoryczne komentarze, które będą zawierać zarówno plusy pracy w firmie jak i sugestie odnośnie tego co warto w niej zmienić.

Bartek

Wyzysk człowieka przez człowieka. Prezes cwaniak szuka ludzi programistów i grafików za grosze żeby pracowali. Niech sam zakasa rękawki i zacznie programować . Jak możecie to unikajcie 4system z Zielonej Góry Edusys, Eduline, Online-Skills, Mobir. Wszystko to jedna firma pod innymi nazwami i ten sam prezes Dariusz D.

bjko

czy w Zielonej Górze poszukujecie ludzi na stanowiska kierownicze?

Krzysiek

Nie polecam - są nie uczciwi. Nie pracowałem u nich, ale realizowałem na ich zlecenie usługę. Przed wymaganym terminem jej realizacji wycofali się i stwierdzili, ze zlecili prace jeszcze komuś i wybierają tamtego. Nie poinformowali mnie o tych "zawodach".

Madalena

spokojnie - grunt to znajomość środowiska programistycznego, od kreatywności jest zespół ludzi 4system, którzy będą wspierać;)

szymon

jaki social ? tam nigdy nie było i nie będzie socjalu! tutaj pracuje się prawie za darmo.

Sławomir

Słowa kojarzące się z 4system (rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako brak. Atmosfera i ludzie tam pracujący są najlepsi na świecie... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 0

Zostaw merytoryczną opinię o 4 System Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

4 System Polska Sp. z o.o.