firma ETERNA sklep GROSZEK

Wola Uhruska

Opinie o firma ETERNA sklep GROSZEK

Mika

Czy dowiem sie coś o firmie? Dawno nikt nie pisał

Maja

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

mila

pracowałam w groszku i proszę uwierzyć mięso i jak wędliny nie które śmierdzą nabiał sprawdzaj cie daty nawet kanapki mleczne dla swoich małych dzieci pociech ..... szef Michał prowadzi sklep groszek na Nowym Rembert obie i nie jest to miły facet z byle powodu zwalnia ludzi i to jeszcze po wcześniejszym dniu co klienci chwalili personel ze jest miły 'sumaryczny na 2 dzień mnie wezwał do siebie i wydzielają c się na mnie mówił ze zwalnia wiec powiedziałam co oni myślę i poszlam poszłam a jego Żona która jest na starym rembertowie jest miła i nie wiem jak jest w ciągu dnia bo żako robie tam zakupy ale personel jest pyska ty i nie miły

@Ikes wiesz co no ja tez zawsze na to zwracam uwage zazwyczaj jak rpzychodze i obsluga jest niemila to juz tam nie wracam no chyba ze bardzo czegos potrzebuje z danego sklpeu a;le tak to nie raczej ;-p

Xann

Sklep jak sklep, ale mam zastrzeżenia co do wędlin pomimo dużych promocji kilka razy już trafiłam na niezbyt świeżą wędlinę!

Alan

Lubię ten sklep, duży wybór towaru

Renia

Ten sklep to porażka pracowałam tam na czarno jak większość pracowników jeden z właścicieli Paw.P to poprostu prostak i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] typ nowobogackiego któremu wydaje się, że jest najmądrzejszy.Płace niżej krytyki, a obowiązków niemiara. Odradzam wszystkim pracę u tego jehowego...

ceny towaru na półkach inne w kasie inne, trzeba uważać przy kasach często liczą coś więcej nawet to czego nie kupiłaś, 20 dag ciastek liczą jako kilogram masakra za każdym razem Cię orżną,słyszałam, że większość pracuje na czarno tylko nieliczni na umowę, bo szef ma "znajomości" to tu to tam.......

darek

witam ja tam pracuję.nie polecam tego sklepu mięso zazwyczaj nieswieze i duza liczba towarów po terminie ważności...sanepid non stop poluje ale za każdym razem jakoś sie udaje uniknąć kontroli (łapówka) btw szef tyran pozdrawiam

weronika

Sklep funkcjonuje bez zarzutu. Jest czysto, miło, panie sprzedające cierpliwe i dbające o klienta, bo przecież klient nasz pan- przez małe \"p\". No , właśnie przez małe \"p\" ... wybrałam się do Groszka i dotarłam do stanowiska z mięsem i tu się zaczęła nerwówka. Czy dostanę ładne mięsko ??? Pani z epoki PRL-u ( ubrana w firmowe wdzianko)podzieliła mięsko na trzy części i nie pytając mnie , którą część sobie życzę, zadecydowała za mnie i wybrała ochłapa.... Zamurowało mnie! No przecież klient nasz pan, oczywiście przez małe \"p\". Ale jedna istota była szczęśliwa tego dnia!!! Mój Pies, przez duże \"P\". A co mi tam! Raz się żyje. Więcej już pieniędzy nie stracę na mięsie, przynajmniej nie w tym sklepie. Życzę udanych zakupów!

J.

Słowa kojarzące się z firma ETERNA sklep GROSZEK (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .pouczajace i dajace mozliwosci rozwojowe.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są barzdo mili i uprzejmi służacy pomocna dłonia ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?Najniższej krajowej w góre Najbardziej podobało mi się w firma ETERNA sklep GROSZEK: Najbardziej nie podobało mi się w firma ETERNA sklep GROSZEK:

Zostaw opinię o firma ETERNA sklep GROSZEK - Wola Uhruska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma ETERNA sklep GROSZEK