HIT Electronics Sp z.o.o

Ciechanów

Opinie o HIT Electronics Sp z.o.o

odważna i sprawiedliwa

ludzie nie bójcie się mamy teraz już coś do powiedzenia bo przecież mamy normalny rząd dla ludzi pracy a nie dla wyzyskiwaczy i skorumpowanej hołoty co za nic ludzi ma więc się z krzyczcie i postawcie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do pionu niech wiedzą że ludzie pracy to nie szara masa a ta wielce szanowna p' edyta też musi się nauczyć szacunku dla drugiej osoby.

Yolo

Nikt wam tu nie każe pracować. Zawsze można odejść i palety przewalać bądź kopać rowy

zawiedziona
@Yolo 13.09.2017, 16:20

no na szczęście już tam nie pracuję i palet nie przestawiam,ani rówów nie kopie chociaż nie widzę nic upokarzającego w takiej pracy,są ludzie potrzebni i do takiej pracy .W hicie jedynie uodporniłam się na stres,bo napewno niczego nowego się nie nauczyłam choć dzwonili do mnie i proponowali prace na innym dziale napewno tam nie wrócę

Roki

Był na zmianie z tą Panią Edytą atmosfera jest tragiczna wręcz Pracuje również tam jej syn oraz jego dziewczyna są traktowani inaczej niż inni pracownicy. Pani Edyta (sablider) pomaga tylko wybranym osobom czyli synowi i jego partnerce. Reszta pracowników jest traktowana tragicznie muszą chodzić jak w zegarku (krzyczy pospiesza ) . Pani Lider Zmiany Pani Gosia chodzi nic z tym nie robi i to popiera przy Menadżerze, do pracowników zmiany mówi co innego ze jest okropna i nie może z nią wytrzymać nie wiem o co tu chodzi. Wielokrotnie było to zgłaszane do Menadzera i nic z tym nie robi .Moim zdaniem powinno to być zawiadomione gdzieś wyżej i przeprowadzona Opinia Pracowników.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

@zawiedziona - a z pracą na jakim stanowisku masz takie doświadczenia? Wspominasz też o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach?

zawiedziona

nie polecam pracy w tym zakładzie,atmosfera na pewno nie jest przyjazna,nowych pracowników poniżają,wyzywają od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyśmiewają,kiedy im coś nie wychodzi,narzucają takie tempo że nie każdy nadąrza,ludzie szybko rezygnują z tej pracy.Kierownictwo nic nie robi ze skargami pracowników którzy skarżą się na złe traktowanie,prędzej wylecisz z pracy niż zareagują.Nie ma współpracy,każdy myśli jedynie o sobie,umowa zlecenie albo o dzieło,przeważnie po miesiącu pracy nie przedłużają już umowy.Proszę uważać na liderkę P.Edytę Pikus,ma ewidetnie kobieta problem ze sobą i wyżywa się na pracownikach,jednak nikt nic nie powie bo się boi stracić pracę,nie jedna osoba płakała przez to Panią...

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Jak aktualnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w HIT Electronics Sp z.o.o? Wiecie coś o nowych ofertach pracy? Może ktoś z Was posiada doświadczenie z pracą w tej firmie i mógłby podzielić się informacjami z innymi użytkownikami forum - na pewno będzie to bardzo pomocne w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Artur

Dziady,siędzą tylko na automatach i kase przegrywaja a pracownik zarabia nic

Śmieciowy robol

Nie liczcie na umowę o pracę. Śmieciówka i wypłata w okolicy lub poniżej najniższej krajowej to max na co można tu liczyć. Docelowo kierownictwo chyba chce zastąpić wszystkich Ukraińcami którzy robią po 12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu i nie narzekają na pracę w weekend. Zresztą Polaków już z Przasnysza i Makowa ściągają, bo w Ciechanowie już się większość poznała na tym wspaniałym zakładzie.

Zmęczony

Ta praca to jest jakaś tragedia... Traktują ludzi jak maszyny, wyciskają z ludzi jak najwięcej... a płacą marnie. Na hali jest strasznie głośno i gorąco, atmosfera też nie za ciekawa. Najgorsze jest to, że nigdy nie wiadomo co będzie się robić jutro... Pracuje tutaj od niedawna i już mam dosyć, nikomu nie życzę takiej pracy.

Zorientowany

Słabo im idzie szukanie pracowników, już Ukraińców zaczęli zatrudniać.

k@mil

znowu jest ogłoszenie od hit electronic oczywiście przez agencje złożyłem CV i czekam na tel nie podana jest kwota ile na godzine. Pamiętam ogłoszenie tej firmy 8 zł i to jeszcze brutto to śmiech na sali normalnie na ręke wychodzi lekko ponad 6zł to jest porażka co się dzieje w tej firmie.

adam1975

kurde prawie 90 osób zwolnili 1 miesiąc temu , dlugi mają jak cholera i tryb pracy porównam jak wAuschwitz-Birkenau niedajcie sie na tą firme nabierać wiem coś o tej firmie pracowalem tam 5 lat i nagle zwalniają bo mają małe zlecenia na płytki , kupa śmiechu

boss

witam hit jak każdy zakład wszędzie byle nie tam kiepska atmosfera i kiepska placa no i szefostwo nie za bardzo .jedynym atutem sa fajne laski które tam pracują.

pracownik produkcji

Robi Mlawa masz racje nikt tam sie nie odwazy słowa powiedziec pomiataja czlowiekiem jak moga.Kazdy boi sie o prace bo wtych czasach jest o nia ciezko ale tak sie nieda.kazdy sie boi isc gdzies to zglosic

Robi Mlawa

Skoro tak narzekacie na niskie zarobki i brak szacunku to dlaczego nie pójdziecie i nie zgłosicie tego do PIP czy telewizji?? Ja Wam odpowiem. Bo boicie się pokazać twarze i swoje nazwiska. Tylko w necie odważni.

Mendolino

Mam pytanko po tym 2-tyg wolnego jak przechodzą zmiany?

Kubix81

Witam. Czy nadal tak samo czy coś się zmieniło w podejściu? Ludzie z rozmów wydają się w porządku ale sam nie wiem.

Trelek

@up Felek musisz mieć ukończone 18 lat. Bez dowodu nie ma mowy :D

Felek

Mam pytanie czy przyjmujecie osoby powyżej 16 roku zycia

Tragedia.pracowalam w tylu pracach ale takiej nikomu nie zycze. Czlowiek robot i za jakie pieniadze. wypaczenie spoleczne.

tomek

Dopiero po przepracowaniu okolo 2 lat na umowę zlecenie dostajesz umowę o prace. Ja hit nawet milo wspominam. Trafiłem na spoko ludzi tylko zarobki mnie dobijaly, dlatego sie zwolnilem.

normalny

Odradzam przed praca w hicie, ponieważ nie dają nawet najniższej krajowej co do wynagrodzenia a wymagają za dużo. Zatrudniają na umowe zlecenie na jeden miesiac i albo przedłuzaja albo nie. Co to za warunki w XXI wieku ? Małe wynagrodzenie a potrafią wycisnąć z człowieka ostatnie siły. Indonezyjczycy oraz polacy muszą pracować jak biali murzyni dla tzw. szefów postawionych wyżej dyrektorów. Nie ma najniższej krajowej jak ktoś chce utrzymać rodzinę i dzieci skoro karzą pracować na najwyższych obrotach i za grosze !!!

xyz

A ja wręcz przeciwnie mam dobre zdanie o tej firmie. Fakt faktem milionów jako zwykły pracownik nie zarobisz. Na mojej zmianie trafili się bardzo mili i pomocni ludzie. Kierownictwo hmm może nie wypowiem się o nich tak cieplo jak o pracownikach ze zmiany, ale również nie mam im nic do zarzucenia.

demon 13242

[usunięte przez moderatora] firma trzymac sie z daleka od tych [usunięte przez moderatora]za jeden błąd potrafią zwolnic z pracy, kazdy miły tak jakby im zabierał prace a kierownictwo szkoda pisac stara sie pokazac kto tu rzadzi. Omijac szerokim łukiem.

Zostaw opinię o HIT Electronics Sp z.o.o - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIT Electronics Sp z.o.o