Opinie o OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg w Hamburg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg w Hamburg

Makumba Nowy wpis

Firma zmienia nazwy, zmiany w firmie oczywiście nie na korzyść pracownika, trudno wyrwać pieniądze, które są winni, wynagrodzenia nie na czas, sporo osób już zrezygnowało z pracy inni też już się zastanawiają czy nie opuścić ten przybytek Nie polecam.

Czy w OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg pracuje się na open space?

Jarek Nowy wpis

Moi drodzy potwierdzam.. Praca jest ok ,pieniądze na czas i się zgadza a to najważniejsze . Współpraca z Jakubem H. pozytywnie pod każdym względem. Jak się jeszcze zastanawiacie ...dzwońcie do niego .

Miras Nowy wpis

Aktualnie jestem zatrudniony w wyżej wymienionym przedsiębiorstwie. Problemów z wypłatami nie ma, ale deklarowane były podwyżki po pół roku. Mija już 11msc a wniosek o podwyżkę rozpatrywany jest od pół roku. Poza tym Jakub to w sumie Świetny opiekun nie ma żadnych problemów!

Czy po rozmowie w OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy zespołem firmy pośredniczącej w Niemczech, a obecnie poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych hydraulików oraz elektryków, którzy chcieliby do nas dołączyć. Jeśli jesteście gotowi na nowe wyzwania, rozwijanie swoich umiejętności i pracę w dynamicznym środowisku, to właśnie teraz jest idealny moment, aby rozważyć aplikację do naszej firmy.

Niemcy to kraj o bogatej tradycji budowlanej i infrastrukturalnej. W związku z tym stale pojawiają się nowe projekty, które wymagają zaawansowanych umiejętności hydraulików i elektryków. Jeśli jesteście zainteresowani pracą na różnorodnych projektach, od małych budów mieszkalnych po duże kompleksy przemysłowe, mamy dla Was wiele fascynujących możliwości.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie: Nasza firma cieszy się uznaniem i długoletnią historią, co gwarantuje stabilność zatrudnienia.
Rozwój zawodowy: Dla nas ważne jest, abyście rozwijali się zawodowo. Oferujemy szkolenia i możliwości awansu, abyście mogli osiągać swoje cele zawodowe.

Praca w zespole: W naszej firmie cenimy współpracę i razem dążymy do osiągnięcia celów projektowych.
Atrakcyjne warunki finansowe: Doceniamy Waszą pracę i oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatki.
Niemcy - jako miejsce życia: Niemcy to nie tylko miejsce pracy, to także kraj o bogatej kulturze, doskonałym systemie ochrony zdrowia i edukacji oraz pięknych krajobrazach.

Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do naszej firmy jako hydraulik lub elektryk, zachęcamy do aplikacji. Jesteśmy przekonani, że Wasze umiejętności i zaangażowanie będą nieocenione w realizacji naszych projektów.
Proszę przesłać swoje CV i list motywacyjny na adres :jakub@onpoint-hut.de .
Nasz zespół rekrutacyjny czeka na Wasze zgłoszenia i z niecierpliwością oczekuje na możliwość współpracy.
Dołączcie do nas, aby razem budować przyszłość!

Z poważaniem,
OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH
Dawid

Gorąco pozdrawiam Panią Paulinę. Pomocna dłoń w każdej sytuacji.

Piter

Interesuje mnie ta firma

@Piter

Witam, w jaki sposób możemy Panu pomoc? Pozdrawiamy firma OnPoint

Patryk

Serdecznie polecam Panią Paulinę! @Pracodawca

@Patryk

Witamy , bardzo dziękujemy za ciepły komentarz :)

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg w mieście Hamburg? Co możecie powiedzieć o pracy w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg - Hamburg

• Jak się pracuje w OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg?

Zobacz opinie na temat firmy OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg?

OnPoint Haus- und Umwelttechnik GmbH Hamburg