Opinie o Bausbau sro w Bratislava - Vajnory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bausbau sro. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bausbau sro o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bausbau sro w Bratislava - Vajnory

Sviatoslav Nowy wpis

Chciałem powiedzieć że dogadaliśmy z Panem Patrykiem dobrze????Zapłacił mi za fakturę moje. Chciałabym przeprosić Pana Patryka, nie jest Pan (usunięte przez administratora) , jest uczciwy. Na koniec dodam że pod imieniem Zbyszek nie pisałem żadnego opinię. Dziękuję BAUSBAU za krótką współpracę!!!

Sviatoslav Nowy wpis

Nazywam się Sviatoslav pracowałem w Agencji BAUSBAU kurtki czas.Agencja mi nie opłaciła moje faktury, chce od Pracodawcy tylko swoje środki które zarobiłem i nic więcej.

patrik Michalik Nowy wpis
@Sviatoslav

Dlaczego nenapiszesz ze napisalesz wczoraj opinie na tym portalu gdzie napisalem imie zbyszek? imie nazwisko twojego kolegi ktory dla mnie pracuje juz rok? Slava Polski prosze bardzo jak piszesz jakiesz posty to sie neukrywaj za imie twojego kolegi ktory dla mnie pracuje ponad rok dlaczego on caly czas pracuje jak ja jestem taky zly szukalem na oferte czlowieka z doswiadczeniem ktory chce prace dlugoterminowa doswiadczenie nemasz pojechalesz do pracy na necale 3 tygodnie i potem powiedzialesz ze konczycz bo nemasz platnych dokumentow dlatego ze jeszesz ukrajinec, dlaczego to nepowiedzialesz przedtym mnie albo twojemu kolegowi? dlaczego to nepowiedzialesz wczesnej ? ja mialem tylko kilka dni zeby szukac kogosz na twoje miejsce wedlug mnie to jest oszustwo z twojej strony takych ludzi pozwalam sobie wyplacac dopiero jak my przyjada pienadze od niemca 90 procent swojich ludzi wyplacam ze swojich pienadz przedtym niz mnie przyjada pienadze od niemca ale ludzi jak ty ktory juz nepracuja po prostu poczekam dopoki my przyjada pienadze od niemca i wyslem jest to od czasu do czasu 1 dzien opoznenia od czasu do czasu 2 nejest to zadny tydzien opuznenia nastepna rzecz jescie ani nemialesz po terminie pierwsza fakture i juz do mnie dzwonilesz 5 razy i wypisiwalesz ze mnie zglosziz do zoll do wyndikacji rowniez do prawnika jescie przedtym niz wogule mialesz jakasz fakture po terminie. Rowniesz do mnie zadzwonil jakisz twoj kolega slowak, ktory sie informowal dlaczego czy neoplacam faktury i ze on bede tez wypisywal o mnie po internecie. Jescie raz mowie ze to bylo przedtym niz mialesz termin zaplaty pierwszej faktury. Ani raz nepowiedzialem ze czy nezaplacim pienadze , newiem jaky mialesz problem i dlaczego sie tak martwilesz o pienadze jak prace u mnie czy polecyl twoj kolega ktory dla mnie pracuje rok!!!!!!!!!!! w umowe jest napisane ze 14 dni jest termin platnosci faktury od dnia kiedy wysle pan podpisane godziny zawsze mowie chlopakow wysylajcie kartky pracy co najszyczej jak ktosz newysle kartky pracy ponedzialek ale w srode albo czwartek bo zapomnie wypisac albo zguby kartke pracy to nejest moja odpowiedzialnosc i staram sie to chlopakom przypominac pan napisal ze jestem oszustem wedlug mnie jest oszust ten kto dostaje pienadze od niemieckej firmy i newyplaci pracownika co nezrobilem za pana faktury nedostalem jescie pienadze, pan dla mnie nepracuje oszukal mnie pan prosze tez powiedziec prawde o tym ze pan pojechal do pracy bez jakichkolwiek pienadz i nebylo doprzodu dogadane ze ja bede musial panu pomagac ze zaplaceniem mieszkania albo wysylac pienadze na paliwo takie rzeczy wedlug umowy ma sobie pracownik placic sam kartky pracy za pierwsza neoplacona fakture wyslal pan 27.2 wczoraj bylo 14 dni ostatny dzien na zaplacenie faktury dzisiaj do konca dnia powinna ta faktura przyjsc na pana konto wedlug umowy. pan tu wypisuje jak by mial pan tydzien neoplacona fakture albo 2 tygodnie druge kartky pracy dostalem 3.3 wiec termin platnosci tej faktury jest dopiero pod koniec tygodnia znowu pan tu wypisuje ze jestem oszust nema pan prawde wczoraj panu napisalem ze jedna faktura bede dzisiaj zaplacona dlatego ze niemiecka firma my wyslala potwierdzenie przelewu. Mimo tego pan komentuje moje prywatne zdjencia na mojim prywatnym facebooku o tym ze jestem oszust i odradza pan ludzi od wspolpracy ze mna . To wszystko zrobil pan wczoraj gdzie pan klamal ze ma pan faktury po terminie. Wczoraj nebyla ani jedna faktura wedlug umowy po terminie. pracujem od rana do wieczora jest 22:35 i ja normalnie odpisujem ludzom nikogo nestaram sie nijak oszukac pan tym ze wypisiwal my pan i grozil my pan prawnikiem jescie przedtym niz mial pan termin platnosci faktury sie tylko pokazalo ze pan mnie nerespektuje jako pracodawce ani raz my pan nepowiedzial dziekuje ze my znalazlesz prace pan patrzy tylko na sebie i na swoje pienadze.

Zbyszek

Nie wypłaca wypłatę dla pracowników. Już u mnie ma zaległe faktury po terminie. Będę zgłaszał do komornika. NIE POLECAM TEJ AGENCI BAUSBAU

Patrik Michalik Nowy wpis
@Zbyszek

Dzien dobry panie dla mnie pracuja w tym czasie tych dwoch chlopakow ktorzi nazywaja sie zbyszek i pracuja dalej i maja pienadze na czas. prosze napisac pana nazwisko albo normalne jak sie pan nazywa. Wyplacam pracownikow w systemie rozliczenia 7/7 albo 7/14, i nemam absolutnie uczucie zeby do mnie pisal prawnik jakiegosz pracownika ze nema oplacone pienadze albo komornik. Widze ze pan nema wiedze absolutnie , jak moze pan zglaszac mnie jako firme do komornika? Do komornika moge napisac pana prawnik jak mnie pana prawnik wyzwie do zaplaty faktur i napisze powiedzmy do mnie 3 emialy albo dostaje poczte od pana prawnika na 3 razy i jak nezaplacim to moze potem. Wiem to dlatego ze mnie neplaca niemiecke firmy i tak to zalatwiam. Zadne emaily od prawnikow my nechodza, zadna poczta od prawnika albo od komornika jak pan mowi my nechodzi. Uwazam pana opinie za klamstwo, dlatego ze zadny zbyszek ktory nedostal odemnie pienadze dla mnie nepracuje ani nepracowal , prosze napisac pana nazwisko albo idealne wyslac neoplacone faktury .

Slava

Właściciel PATRYK (usunięte przez administratora), nie wypłaca wypłatę w ogóle. Pracowalem z tą agencją 3 tygodnia i miałem same problemy od 1 dnia.Nie potrafią nawet załatwić nocleg dla pracowników na czas ( po 5-6 godzin) czekaliśmy w aucie na załatwienia noclegu, nawet było raz że o 03:00 dotarliśmy do hotelu.Dwie wystawione faktury juz po terminie czyli po 14 dniach od daty wystawienia faktury. Dowiedziałem się że jest w systemie dłużników to po pierwsze a po drugie już miał 2 przypadki że nie wypłacał pracownikam wypłatę i przegrał sprawę .Odzyskanie moich środków to jest tylko kwestia czasu. Napewno dla tej słowackiej agencji nie podaruje ani centa.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bausbau sro? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Ten Slowak jest (usunięte przez administratora). Nie wypłaca kasę. Jest nie zdrowy psychicznie. Nie podpisujcie umów z tym Slowakiem. Dane kary i odciąga kasę, grozi.

K

Nie polecam uwazajcie ludzie na tego goscia wlicza kary odtranca pieniądze za hotele a dotego zabiera pieniądze na jakies podatki ktore nie powinny byc placone I tak naprawde zostaja male pieniądze a do tego to juz jest jego druga agencja pracy w pierwszej mial tyle(usunięte przez administratora)ze musial zamknac

Byly pracownik

Witam wszystkich.nie polecam pracy u tego goscia.daje ciekawa oferte ale po odliczeniu hotelu i smiesznych podatkow zostaja grosze.szuka hoteli daleko od budowy i drogie i sciemnia ze nie ma nic blizej.nie polecam a nawet odradzam

patrik wlasciciel firmy
@Byly pracownik

Dzien dobry panie newiem kto pan je , nemam uczucie ze ja doprzodu nemowie ile kosztuje hotel albo jakie sa podatky na wlastnej dzialalnosci. wszystko przedstawiam przed wyjazdem. Pan napisal zla opinie ale wlasnie z tej opinii wychodzi ze jedynie co panu nepodobalo sie jest tylko mieszkanie . W zyicu nesciemnialem ze nema mieszkania blizej. Newiem w jakim miejscu pan dla nas pracowal mogl pan cos wiecej napisac , naprzyklad teraz byl w monachium oktober fest i po prostu nebylo mozliwe znalezc mieszkanie. Calkowicie byl w niemczech sezon i naprawde znalezc mieszkanie bylo trudne . 2 mojich pracownik z biura szukaja mieszkania codziennie , czyly ja place pracownikow dlatego zeby pomagaly zalatwiac dobre mieszkania i zeby mialy chlopacy komfort. W zyciu newysylam ludzi do zadnej piwnicy staramy siezalatwiac dobre warunky na mieszkaniach . Kilka razy zdanzylo sie nam ze w internecie byly piekne zdjencia mieszkan, nemiec chce zaplacic doprzodu pienadze potem przyjada chlopacy i na miejscu sa zupelnie inne warunky jak na zdjenciach. Zawsze staramy sie zmienic mieszkanie jak sie komusz nepodoba ale w 90 procentach przypadkach zostawaja pracownicy na tym mieszkaniu na ktore przyjada po piewrszy raz i warunky im sie podobaja. Newiem kto pan jest tylko moze pan wpadl na projekt w takym miescu ze na dobre mieszkanie trzebalo dluzej poczekac. ale na 1000 procent to neejst tak jak pan pisze ze ja oszukujem sciemniam . Wedlug mnie ta opinia jest krotka i niewiarygodna, sam pracowalem na budowie i staram sie dzialac tak zeby pracownicy ocienaly moj serwis. Przepraszam za moj polski

Stek
@Byly pracownik

A jak z płatnościami na czas czy niezbyt

Patrik Michalik
@Stek

Dzien dobry wyplacamy na czas rowniesz projekty ktore niemcy nezaplaca albo projekty na ktorych sie niemcy spoznaja z platnosciami. Na poczatku wspolpracy , na niektorych projektach i caly czas, oferujemy pracownikow system rozliczenia 7/7 to znaczy ze wystawiasz fakture po tygodniu pracy i na przelew czekasz tylko 7 dni. Po czasie jest potem system rozliczania 7/14. To mowie ja wlasciciel, ale pan by moze lepiej wiedzial opinie od pracownikow albo bylych pracownikow :)

Czy zdarzają się nadgodziny w Bausbau sro?

patrik wlasciciel firmy

Dzien dobry panie , zwykle na naszych projektach pracuje sie od 40-60 godzin na tydzien. To ile jest godzin pracy tygodniowo zwykle jest zalezne od konkretnej firmy niemieckej dla ktorej wyslemy panstwo do pracy. Czyly my nemozemy powiedziec ile moga pracownicy pracowac, to musza mowic niemcy. W zaleznosci od tego, ile jest pracy, jak szybko pracuja pracownicy, ile jest materialu. Zwykle zawsze chcemy zeby pracownicy pracowaly minimalnie 50 godzin, rozumiem ze jak ktosz jest w pracy w niemczech to nechce sziedziec na mieszkaniu bez rodziny ale pracowac i zarabiac pienadze dla sebie i dla dzieci. Przepraszam za moi polski pozdrawiam.

Czy jest możliwość pracy w Bausbau sro na część etatu?

Ten sam (usunięte przez administratora) z firmy fabi sro, odradzam, nie wypłaca pieniądze, przed tym opóźnia się z terminem płatności, nie oddaje za mieszkania, mówi że praca w jednej części niemiec, a okazuje się w innej. Wystawia kary za wszystko. Bierze pieniądze u mamy żeby zapłacić zaliczki, cytuje Pana Patryka. Musisz za odpracowane pieniądze kłócić się z kim. Odradzam od współpracy z Patrik Michalik.

NIEMCY

Witam. Jakie kary np daje. Czy te kary są adekwatne?

patrik michalik

witam jestem patrik michalik chcialbym napisac komentarz na pana opinie ze ja jestem (usunięte przez administratora) w firmie fabi juz nepracujem mam wlastna firme. nejestem z nima w kontakcie wiecej niz pol roku. nemysle sobie ze firma fabi oszukowala tylko jak niemiecke firmy nezaplacili to oni pracownikow newyplacalily dopoki nemiec nezaplacil. ja z tym nic nemoglem robic i denerwowalo mnie to. wiele pracownikom dawalem ja zalicky ze swojego albo od mami jak pan pisze jak ktosz nedostal pienadze od firmy fabi bo nemiec nezaplacil to ja tez nedostalem od pracownika swoja zalicke w zyciu by newyslalem nikogo na projekt jak by wiedzialem ze ktosz nezaplaci. w tym czasie mam wlastna firme i wyplacam i pienadze za projekty gdzie ja nedostajem zaplacone nikogo neoszukujem do tej pracy dawam 100 procent energii pan co napisal komentarz jest na pewno pan petrenko ktory oszukal niemca ze mu nezaplacilem za miesac pracy i dzieky temu stracilem oferte do konca roka nemam zadnego pracownika ktoremu robilem problemy i musialby placic jakiesz kary jak pan pisze nikogo neoszukujem na mieszkania zawsze staram sie zalatwiac mieszkania w dobrych warunkach zadna piwnica miejsca gdzie jest praca i wolne miejsca to sie zmiena co tydzien zdarza sie ze w jeden tydzien zadzownisz i pytasz sie gdzie jest praca powiem berlin i potem zadzwonisz o miesac no i juz nejest berlin tylko inne miasto w zyciu by sobie nepozwolilem kogosz oszukywac i mowic ze jest praca blizko granic jak by zadna budowe blizko granic nemialem nerozumiem co znaczy muszisz sie kluczycz za odpracowane godziny jak sie zdazy ze nemiec odlyczi chlopakom kilka godzin w jakimsz tygodniu , to wiele razy jest tak ze jescie ja ze swojich doplacalem pracownikow wedlug mnie ta opinia nejest prawdziwa sam pracowalem na budowie i nikogo neoszukujem mam dlugoterminowe wspolprace z pracownikami i staram sie zalatwiac dobre warunki przepraszam za moj polski

Zostaw merytoryczną opinię o Bausbau sro - Bratislava - Vajnory

• Jak się pracuje w Bausbau sro?

Zobacz opinie na temat firmy Bausbau sro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bausbau sro?

Bausbau sro