Opinie o Rigello Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rigello Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rigello Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rigello Sp. z o.o. w Łódź

Major

Kawa z najniższej półki a przynosząca takie dochody... ktoś powinien się temu przyjrzeć, poza obecnym spojrzeniem na właściciela przez wymiar sprawiedliwości może jakiś US? (usunięte przez administratora) nie poelcam

InterPol

Chcielismy kupic wieksza ilosc i porozmawiac o rabatach z wlascicielem. Nigdzie go nie ma. zwolnil sie czy jak? Gdzie go szukac?

Nie polecam Nowy wpis

Nie polecam kawy Rigello - śmierdzi spalenizną i jest ohydna w smaku.

Sebastian Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą, same wady żadnych zalet. Takie przedsiębiorstwa powinny zniknąć, psują rynek.

Jak szefostwo w Rigello Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Noname Nowy wpis

Ja tylko chciałem zapytać, podobno palą kawę i nie tylko, Bardzo Mnie Wnerwia gdy nie mogę czegoś zweryfikować... Ale kawę znam i przyznaję-syfiata.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rigello Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Export Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

No cóż można powiedzieć kawa fatalna robotę robi tylko kolorowe opakowanie a pracodawca chyba wszyscy wiedzą z kim mamy doczynienia .

@berger

Bardzo dobra kawa, super warunki współpracy, tak trzymać i sępami się nie przejmować .

Szybki Seba

Twoja narracja nic nie pomoże, ten biznes jest skazany na rychły koniec do którego przyczynił sie sam szef, a usuwanie niepochlebnych komentarzy tylko nakręci spirale hejtu

Major

InterPol

Bugs

Straszny swąd unosi się nad tą firmą. Mieszkańcy zgłaszają, zgłaszają i... miasto nie robi absolutnie nic. Czyżby Królik miał przyjaciół?

Jus

Kandydaci na pracowników i współpracowników muszą mieć świadomość, z kim mają do czynienia.(usunięte przez administratora)

TW Rysiek

Firma jak firma. Aplikowałem w zeszłym tygodniu. Problemem jest kontakt z pracodawcą. Ciągle w rozjazdach.Nie odpowiada na maile, telefonu nie odbiera. Jest bardzo utrudniony kontakt. Bliscy współpracownicy rozkładają ręce. Samochód służbowy lekko uszkodzony. Może być trudny w prowadzeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Rigello Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Rigello Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rigello Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rigello Sp. z o.o.?

Rigello Sp. z o.o.
  • Zygmunta 56