Zanim podejmiecie tam pracę polecam nagrywać wszelkie rozmowy i mieć na wszystko dowody. Niewypłacalna firma a jak pieniędzy nie ma to poczekacie nawet rok. Wypłaty do 10 to nie wiem którego miesiąca. Wykorzystują ludzi obiecując ubezpieczenia i umowy a finalnie nie ma nic. Nie zatrudniajcie się tam.
Administrator
20.07.2025 08:00
Inne
Dzień dobry. Potrzebuję informacji dotyczących szczegółów pracy w firmie. Czy jest możliwość zatrudnić się na 75% etatu? Czy spotkanie rekrutacyjne jest stacjonarne? Czy atmosfera w pracy jest przyjazna ? Bardzo dziękuje za odpowiedź.
Zostaw merytoryczną opinię o Dom Marzeń Sp. z o.o.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.