Opinie o Ambasada Dziecięca w Bydgoszczy s.c. Bydgoszcz
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...
Filtruj
Sortowanie
Administrator
Witam wszystkich. Mam dylemat w kwestii pracodawcy. Czy można pracować na 50% etatu? Czy dobrą decyzją jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Czy firma oferuje dodatkowe benefity? Szczerze dziękuje za odpowiedź.
Bądź pierwszy i dodaj opinię o tej firmie.
Nauczyciel (nr 1232)
Bydgoszcz
23.06.2025
NAUCZYCIEL (NR 1232)
Bydgoszcz
21.06.2025
NAUCZYCIEL (NR 1232)
Bydgoszcz
27.05.2025
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA (NR 0838)
Bydgoszcz
03.05.2025
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA (NR 0838)
Bydgoszcz
19.04.2025
Czy pracujesz w firmie Ambasada Dziecięca w Bydgoszczy s.c. lub pracowałeś/aś?i podziel się swoim zdaniem na temat tej firmy.
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
11 Listopada 9 85-624 Bydgoszcz
*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.

