UWAGA Na tego PSEUDO"FACHOWACA".!!! Po podpisaniu umowy i wzieciu zaliczki, pojawi się maksymalnie 2-3 razy w tygodniu. Później nagle jakieś ma inne sprawy, i wcale nie myśli dokończyć usługi u klienta. U mnie miał położyć 18 m2 ścian i 5m2 podłogi. Po 2 dniach już nie przyjechał więcej. A jego usługa wykonywana jest w sposób "archaiczny" np. Otowry w płytkach na przyłącze wody,puszki elektryczne, bądź kanalizację wybija młotkiem i śrubokrętem!! Nie ma maszyny konkretnej do docinania płytek, tylko wszystko szlifierka ,przez co Płytki są poszczypane. Nie trzyma kątów na ścianach ani pionów mimo, że ściany miały. Fugi nie trzymają jednakowych szerokości. Ogólnie ten pseudo fachowiec nie ma pojęcia o układaniu glazury, robi tak jak się uda. Nie wspomnę o syfie jaki zostawił w piwnicy po cięciu płytek i nie posprzątaniu pyłu. Nie ma działalności gospodarczej gdzie zapewniał, że taka posiada. NIE POLCEM.Współpraca z tym człowiekiem to dodatkowe koszta i stracony czas.