Opinie o MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG w Kreuztal

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG w Kreuztal

Ok Nowy wpis

Wszystko ok jak dla mnie. Wystarcza checi do pracy. Szefostwo pomocne kiedy jest problem. A pieniądze coz…. jeżeli ktoś kto nie potrafi powiedzieć poniemiecku nic poza danke i nie mając żadnego doświadczenia oczekuje że będzie miał worek pieniędzy to powodzenia…. ja nie narzekam. Pieniądze są, praca jest, kwaterunek tez, koledzy w pracy też ok. Pozdro

Co wchodzi w socjal MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG?

Za mieszkanie płacisz, nie wiadomo czy zakładają meldunek, w sumie to nic nie wiadomo, umowe podpisujesz po 3 dniach wraz z wypowiedzeniem

Dominika Nowy wpis

oni dają ci kartkę do meldunku przy wypłacie ale strach się meldować ja dostałam kartkę 10 marca i wypłatę za parę dni a po dwóch tygodniach wypowiedzenie dobrze że się nie zameldowałam i nie wysłałam do ubezpieczalni AOK zdjęć za niewymeldowanie jest kara także strach się meldować albo coś bo nie wiadomo co z człowiekiem będzie.

pracownik Nowy wpis

Pracując w firmie Monowiii textilmanagement można stracić wiele czasu i pieniędzy. Nie tylko firma jest źle zarządzana i ma toksyczną atmosferę pracy, ale także pracownicy muszą podróżować z Polski do Niemiec, co może być kosztowne i męczące ale oni się z tym nie liczą. Niestety, nawet po poniesieniu tych kosztów, praca w tej firmie nie jest warta zachodu jak ktoś jedzie bez grosza to współczuję bo można nie doczekać nawet pełnego tygodnia bo zostanie się zwolnionym jest wielka rotacja. Zarząd firmy ignoruje często potrzeby pracowników i podejmuje decyzje bez konsultacji z nimi w oczy nie powiedzą ci nic ani za co tylko dają wypowiedzenie i radź sobie sam, co prowadzi do chaosu i braku jasno określonych celów. System wynagradzania jest niesprawiedliwy, a korzyści socjalne są minimalne. Pracownicy są często ignorowani lub traktowani w sposób lekceważący, co prowadzi do braku motywacji i poczucia niskiej wartości. Dlatego uważam, że szkoda czasu na pracę w tej firmie oraz na koszty związane z dojazdem, i nie polecam jej nikomu.

Były pracownik Nowy wpis

"Praca w firmie Monowiii Textilmanagement była jednym z najgorszych doświadczeń w mojej karierze. Firma nie dba o swoich pracowników i nie szanuje ich pracy. Kierownictwo jest bardzo niekompetentne i niezorganizowane, co prowadzi do chaosu i stresu wśród pracowników. Wymagania są nadmierne, a wynagrodzenie jest niskie w porównaniu do obciążenia pracą. W atmosferze pracy panuje atmosfera strachu i ciśnienia, co negatywnie wpływa na zdrowie psychiczne pracowników. Odradzam pracę w tej firmie."

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Rotacja

Nie warto nawet rozważać wyjazdu do tej pracy. Firma robi z ludzi (usunięte przez administratora)ścigając ich na 2 tygodnie aby podpisać osobiście wypowiedzenie. Tak było z nami i kilkoma innymi osobami, którzy tez dali się na to nabrać. Niestety fałszywej koordynatorce dalej udaje się ściągać jeszcze niczego nieświadomych ludzi. Nic nie trwa wiecznie, kiedyś się ta żałosna firma doigra i karma wróci z podwojona siła. Ludzie nie warto, wszędzie tylko nie tutaj.

Sralnia Monowii

Ludzie tak naprawdę nie wiedzą za jakie pieniądze jadą pracować. (Po pierwsze) więc radził bym się zastanowić czy warto jechac kupe kilometrów na darmo tyrać jak wół za psie pieniądze w dodatku nie wiesz kiedy zostaniesz zwolniony/a jedno wielkie nie porozumienie ta pralnia! Ludzie naprawdę was przestrzegam przed tą firmą!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG odbywa się w siedzibie firmy?

Profil

Przyjeżdżasz dostajesz kilkanaście papierków do podpisania (bez umowy to dostajesz później) po podpisaniu zbierasz się spowrotem bo nie podpasujesz z samego wyglądu lub jednego dnia pracy (nie pierwsi ludzie tak skończyli i nie ostatni) co innego na umowie co inne się dzieje także szkoda czasu, nerwów, pieniędzy .

Prywatne

Witam nie polecam pracy w Firmie Monowii Textilmanagement GmbH & Co.KG - Kreuztal pralnia potrafią zwolnić człowieka bez podania powodu szefostwo Niemieckie Bardzo (usunięte przez administratora) słabe zarobki a nawet można powiedzieć że bardzo słabe odradzam naprawdę to miejsce jest to jeden wielki (usunięte przez administratora) Również proszę uważać Na panią która zajmuje się ściąganiem ludzi do pracy (usunięte przez administratora) bo to praca nie idzie nazwać pani (usunięte przez administratora)! Jest pani jedna wielką (usunięte przez administratora)! Rekrutuje pani ludzi którzy muszą przyjechać tyle kilometrów po czym bez podania powodu dostają wypowiedzenie śmieszne to jest ale prawdziwe!!! (usunięte przez administratora) przykre to jak traktujecie ludzi! Ostrzegam wszystkich

Praca w Monowiii

Nie polecam pracy w tej pralni !!zastanów się zanim ruszysz setki km w drogę tak jak ja i moja koleżanka.Czy zostaniesz na stałe to jedna wielka loteria, bo kryteria jakimi kieruje się szefostwo są nieznane . Dołączam się do opini poprzednikow na temat koordynatorki (usunięte przez administratora) po trupach do celu to jest jej wizytówka brak kompetencji w zakresie powierzonych jej obowiązków oraz niski poziom znajomości języka niemieckiego#angielskiego nie daje tobie gwarancji dobrej komunikacji w razie problemów .

Pralnia w Kreuztal

Przyjechałyśmy do pracy 1000 km tylko po to żeby po 1 dniu dostać wypowiedzenie (jeszcze przed podpisaniem umowy) bez żadnego konkretnego powodu,(usunięte przez administratora) umawiałyśmy się na dłuższa współpracę i nic nie wspomniała o żadnym okresie próbnym. Na sama (usunięte przez administratora) radzę uważać, bo uśmiech może zmylić. Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy na tą niepoważną firmę, bo jeżeli chcesz coś zarobić to na pewno nie tutaj. Mimo, że jechałyśmy nie przez agencje to wypłata, która dostałyśmy to żart. (usunięte przez administratora)

Pralnia
@Pralnia w Kreuztal

miałam podobna sytuacje z tą firma, rotacja pracowników, zwalniają bez konkretnego powodu jak najdalej od tego zakładu, traktują ludzi bez szacunku

Zostaw merytoryczną opinię o MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG - Kreuztal

• Jak się pracuje w MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG?

MONOWii Textilmanagement GmbH & Co. KG