Opinie o Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Poznań

Administrator Nowy wpis

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Pracownik Gospodarczy. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Botovsk Nowy wpis

Czy podczas rekrutacji PMC wymaga doświadczenia wojskowego? Interesuje mnie wyjazd do Mali.

Brat Nowy wpis
@Botovsk

Nie musisz mieć, wszystkiego nauczysz się na miejscu.

Endo

Dzień dobry, Mam pytanie czy u was są premie? Jeśli tak to jakie? ;)

Ustaszovsk Nowy wpis
@Endo

Premie są po wykonaniu kontraktu.

Wolny

Jaki rodzaj umowy preferuje ta firma? Są to umowy terminowe czy raczej rozliczenie na bieżąco?

Z
@Wolny

Kontrakt na 6 miesięcy z opcją przedłużenia.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Olha

Hej, napravde, tut jest reklama firmy ktòra jest dla mordercow ?

Skazaniec

Witam, Na jakie zarobki tutaj można liczyć? Z tego co słyszałem to wypłaty otrzymuje się w dolarach amerykańskich.

W
@Skazaniec

Od 1 tyś. Do nawet 15 tyś. dolarów miesięcznie. Zależnie od stanowiska oraz doświadczenia.

Bożena
@W

Ale spora rozbieżność. Można prosić o omówienie tego doświadczenia? Chodzi tylko o lata pracy? Osoba nastawiająca się na 10 tys jakie predyspozycje powinna wykazywać?

K
@Bożena

Zacznijmy może od początku. Jako zwykły pracownik 'szeregowy' otrzymasz wynagrodzenie w okolicach 1,3 tys. USD. Po szkoleniu i zdobyciu podstawowej wiedzy oraz praktyki otrzymujesz kontrakt w jednym z kilku krajów. Tam już zarobki zaczynają się od ok. 2 tyś. USD do nawet 4 tys. Rozbieżność wynagrodzenia wynika głównie z posiadanego doświadczenia. Im więcej potrafisz, tym więcej zarobisz. Doświadczenie w branży doradztwa bezpieczeństwa jest tutaj mile widziane.

Witalij

Bardzo dobra firma do pracy. Polecam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Poznań

• Jak się pracuje w Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Zobacz opinie na temat firmy Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe?

Waldemar Wagner Grupa A Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 88