Opinie o WISH PHARMA SP. Z O.O. w Raciechowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WISH PHARMA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WISH PHARMA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WISH PHARMA SP. Z O.O. w Raciechowice

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Pracodawca

 Aktualność
Serdecznie witamy na profilu WISH PHARMA Sp. z o.o. jest nam bardzo miło, że zdecydowali się Państwo odwiedzić nasz profil.


 

Firma Wish Pharma zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. Zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Sawa pod Krakowem. W naszej firmie stawiamy na jakość, a nasze produkty są tworzone z miłości do zdrowia i natury.


 

Produkowane przez nas suplementy powstają pod ścisłą kontrolą, a jakość wszystkich elementów, które je tworzą jest dla nas priorytetem, wszystkie nasze produkty spełniają standardy HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE (numer wpisu do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P-422-27-7597).

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

 
Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.


Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@wishpolska.pl

Zostaw merytoryczną opinię o WISH PHARMA SP. Z O.O. - Raciechowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma WISH PHARMA SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

  • Technik utrzymania ruchu, Sawa - Styczeń 2024
  • Magazynier, Sawa - Styczeń 2024
  • Grafik komputerowy, Kraków - Styczeń 2024
  • Specjalista ds. Social Media, Kraków - Styczeń 2024
  • Specjalista ds. Telesprzedaży, Kraków - Styczeń 2024
  • Technolog ds. Produkcji Suplementów Diety, Sawa - Styczeń 2024
  • Operator maszyny mieszającej, Sawa - Grudzień 2023
  • Pakowacz, Sawa - Grudzień 2023
  • Operator Kapsułkarki / Tableciarki, Sawa - Listopad 2023

Czy pracujesz w firmie WISH PHARMA SP. Z O.O. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

WISH PHARMA SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii