Opinie o WISH PHARMA SP. Z O.O. w Raciechowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WISH PHARMA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WISH PHARMA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WISH PHARMA SP. Z O.O. w Raciechowice

Aktualność
Serdecznie witamy na profilu WISH PHARMA Sp. z o.o. jest nam bardzo miło, że zdecydowali się Państwo odwiedzić nasz profil.

Firma Wish Pharma zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów diety. Zakład produkcyjny mieści się w miejscowości Sawa pod Krakowem. W naszej firmie stawiamy na jakość, a nasze produkty są tworzone z miłości do zdrowia i natury.

Produkowane przez nas suplementy powstają pod ścisłą kontrolą, a jakość wszystkich elementów, które je tworzą jest dla nas priorytetem, wszystkie nasze produkty spełniają standardy HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) zgodne z normami UE (numer wpisu do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej: HŻ.P-422-27-7597).

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@wishpolska.pl

Zostaw merytoryczną opinię o WISH PHARMA SP. Z O.O. - Raciechowice

• Technolog ds. Produkcji Suplementów Diety, Sawa - Styczeń 2024
  • Operator maszyny mieszającej, Sawa - Grudzień 2023
  • Pakowacz, Sawa - Grudzień 2023
  • Operator Kapsułkarki / Tableciarki, Sawa - Listopad 2023

Czy pracujesz w firmie WISH PHARMA SP. Z O.O. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

WISH PHARMA SP. Z O.O.