Opinie o M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos w Niepołomice

Jak jest z pakietem medycznym w M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos? Można dołączyć rodzinę?

Gosia Nowy wpis

Wymiana sprzęgła w ford focus , bardzo solidnie i nie drogo a to się liczy , napewno tam wrócimy z całą rodziną fordów ???? polecam

Misiek Nowy wpis
@Gosia

Dziękujemy za miłe słowa oraz zapraszamy oby jak naj mniej wizyt

Kasia Nowy wpis

Kolejny raz robiłam u nich moje autko. Jestem mega zadowolona. Samochodzik jak kupiłam kilka lat temu, to tak leciutko, cichutko nie chodził jak teraz. Chłopaki jesteście wielcy. Szacuneczek. Polecam każdemu. Panowie znają się na robocie. Dziękuję.

Mercedes c203

Mega fachowa obsługa kosztorys na części z kilku hurtowni mega pozytyw chłopaki tylko tak dalej a będę wracał

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
W 203 coupe

Specjalizacja Mercedesy. Ale ogarniają wszystkie marki aut. Team Mercedes południe może potwierdzić. Polecam mój wydech o 23 spawali. Sprytne chłopaki. Pozdrawiam oraz na pewno wrócę.

Karina

Mega polecam . Szybko, dokładnie,tanio. Przyjechałam na wymiane kół a panowie gratis sprawdzili zawieszenie,wycieki,itp. Gorąco polecam.

Jestem bardzo zadowolona z usługi, polecam w 100% ten warsztat. Szybko, fachowo????, dokładnie????

@Kasia

Szybko, fachowo, dokładnie Polecam w 100%

Jak wygląda oferta pracy u nich w firmie M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos w mieście Niepołomice? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Mis

Firma jedno osobowa. Mega polecam.

@Mis

Skoro tak wszyscy Państwo polecacie to czy Pan przypadkiem nie przyjmuje uczniów z technikum na praktyki? Brat będzie potrzebował i rozglądam się za warunkami jakie firmy mogą mieć a tu takie dobre oceny. Ktoś może wie?

Mieszkaniec

Super obsługa polecam w 100%. Pozdrowienia dla pana Mirosława

Mis87

Zapraszamy wszystkich klientów od nowego roku.

Zostaw merytoryczną opinię o M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos - Niepołomice

• Jak się pracuje w M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos?

Zobacz opinie na temat firmy M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos?

M.P.M. Auto Usługi Wulkanizacyjne Michał Trzos
  • 1827/5