Opinie o Sanatorium Julianówka Maksym Szulc w Ciechocinek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sanatorium Julianówka Maksym Szulc. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Julianówka Maksym Szulc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Julianówka Maksym Szulc w Ciechocinek

Mania

Mam skierowanie na 01 stycznia, csytając opinie nie wiem czy nie warto zrezygnować i poczekać kilka miesięcy na nowe skierowanie. Czy ktoś móglby jeszcze potwierdzić swój pobyt i opinie na temat Julianówki. Będę bardzo wdzięczna.

yolo
@Mania

Ja mam skierowanie na 22 stycznia. Czytam opinie i coraz bardziej jestem przerażona. Jeśli Pani pojedzie to proszę o "najświeższą "opinię dla mnie. Mój e-mail yolantalew@wp.pl Bardzo proszę, bo z tego co widzę nikt na Pani prośbę nie zareagował. Pozdrawiam serdecznie Yola

jasia Nowy wpis
@yolo

mam skierowanie do sanatorium na4 marca, nie wiem czy jechać ,bo komentarze nie pochlebne

kuracjusz Nowy wpis
@jasia

-Trzy dni temu wróciłam z Julianówki. Masakra, jeden " plac" prze- budowy. Wiercenie, walenie od 6.15 do 16.15, wobec interwencji kuracjuszy , brygada remontowa puszcza na cały regulator radio co nie zagłusza walenia, a ilość decybeli się dubluje, nie mam pojęcia kto dopuścił w tym stanie obiekt do użytku .

viurgefortis Nowy wpis
@kuracjusz

Fakt niezaprzeczalny, byłam też na tym turnusie , remonty pełną parą , (kuracjusze w tym remoncie to dodatek do turnusu). Na korytarzu 2 tygodnie było mglisto ( unoszący się pył z części remontowanej) mimo, że panie sprzątający na okrągło przecierały podłogi ) Lekarze rozdzielali zabiegi wedle istniejących specjalizacji...nie zwracając uwagi na dostarczoną dokumentację medyczną ...dopiero w trakcie zabiegów zaczynał się galimatias....zmiana kart i zabiegów....wobec nieprzystosowania zabiegów do przebytych chorób) .Czas zabiegów był skracany, a co za tym zmieniany. czasami pomijano zabiegi uzupełniając podpis , dla porządku. Po czasie wystąpiła nasilająca się epidemia wirusowego zapalenie oskrzeli. Chorzy leżeli w pokojach zarażali odporniejszych współlokatorów. przy kontrolnym badaniu chorych po trzech dniach lekarz wpisywał " płuca czyste, uporczywy kaszel to alergia na kurz. , .Wydano zarzadzanie, ze przed czasem mogą wyjechać tylko chorzy . Byłam zdrowa. ostre zapalenie oskrzeli dopadło mnie w przeddzień wyjazdu. Jestem bardzo chora, ale wyleczona z Ciechocinka i Julianówki na zawsze

Jak wygląda kwestia awansu w Sanatorium Julianówka Maksym Szulc? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Opiekun Osób Starszych?

Ina

Bylam e sanatorium Julianowka i jestem bardzo zadowolona.Proszę nie sugerować się opiniami innych tylko przyjechać i zobaczyć.Zabiegi w porządku,lekarz można pójść każdego dnia ,pielegniarki pomocne a na stołówce jedzenie dobre.Ja osobiście polecam

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Sanatorium Julianówka Maksym Szulc na stanowisku Opiekun Osób Starszych? 3 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na InfoPraca.pl.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sanatorium Julianówka Maksym Szulc? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku OPIEKUN OSÓB STARSZYCH wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy ELEKTYK , ELEKTROMONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
logo firmy KUCHARZ
HR Support
logo firmy Doradca Techniczno-Handlowy
CT-CARD SP. Z O.O.
Wieslawa

Byłam w tym sanatorium, porażka pokoje brudne,półka nad prysznicem zardzewiała,wykładzina na balkonie gnije,ściany wymalowane tania farba szarą łóżka i szafki też,zasłony czerwone jak w (usunięte przez administratora) jedzenie wydzielone porcje jak dla przedszkolaka, jedeny kulturalna kelnerka to pani Iwonka , jeżeli chodzi o rehabilitacji to pani Irenka, niema tamzadnej rodzinnej atmosfery na wiecztku zapoznawczym nikogo z tzw. Kierownictwa nie było, ŻENADA.ZA czajnik po 21 PLN (za osobę w pokoju) za TV 42pln ,a osobę w pokoju za lodówkę 42 pln za osobę w pokoju)jednym słowem zdzierstwo.W pozostałych sanatoriach płatności jw za pokój.Basen czynny tylko dwie godz . Nigdy więcej do tego S A N A T O R I U M

Renata
@Wieslawa

Właśnie wróciłam z tego sanatorium 19 czerwca 2023 r nie zgadzam się z tą opinią pokoje są czyste panie sprzątające pracę wykonywały solidnie posiłki wystarczające nie zjadałam wszystkiego zabiegi Super no i obsługa całego sanatorium też spisywała się bardzo dobrze bardzo życzliwi i pomocni.Zawsze się znajdzie osoba której jest mało jedzenia można sobie dokupić jestem ciekawa co pani je w domu że narzeka na jedzenie.

Czesia
@Wieslawa

Bardzo n Martwią mnie te sprzeczne opinie,już nie wiem kto mówi prawdę,a mam skierowanie na grudzień.i chciałabym znać rzetelną opinię ☹️

Zdzisiu
@Wieslawa

Skoro były pokoje brudne, zgłosiła gdzieś to Pani? czy samemu się tak brudziło, że nie dało się w tym żyć? Ja na balkonie nie miałem żadnej wykładziny, a turnus kończyłem 19.06.2023. Kwestia koloru ścian oraz zasłon to raczej nie jest temat do dyskusji, rzecz gustu. Zdecydowanie cały personel był miły, uprzejmy, kulturalny . Na wieczorku zapoznawczym oczekiwała Pani Kierownictwa??!! Na prawdę? Ludzie pracują od świtu po 8 h lub dłużej i mają przyjść i zapoznawać się z kuracjuszami? Wieczorek był dla nas, my mieliśmy się zapoznać i spędzić czas miło, a nie personel. Ja z opłat dodatkowych nie korzystałem. Wystarczało mi zarówno jedzenia jak i picia na stołówce. Ćwiczenia w basenie super, a popołudniowy AQUAAEROBOKI to już w ogóle. Ja osobiście polecam.

Ela
@Czesia

Witam ja też jadę przełom listopada i grudnia,czytam to wszystko i mnie przeraża.chociaż jak jechałam w poprzednich latach do innych miejscowości to też czytałam nie przyjazne opinie potem okazywało się że jest ok tak że nie wiem co o tym myśleć.

Gigant

Nic dobrego o tym sanatorium nie mogę napisać byłem w różnych ośrodkach to co się dzieje w tym sanatorium to myślę że powinien być dawno zamknięty odpadający tynk brudne ściany pająki po ścianach mam zdjęcia jak to wszystko wygląda jeśli ktoś pisze pozytywy to jest znajomek albo w swoim mieszkaniu ma jeszcze gorzej i dlatego uważa ten ośrodek za dobry pomijając to na dodatek kultura osobista jednej z Pań nie napawa kulturą

Sanatorium Julianówka Maksym Szulc prowadzi rekrutację na stanowisko Opiekun Osób Starszych. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Wiesław

Byłem na kuracji w tym senatorium,to poraszka,zabiegi okrojone do minimum,masaże tylko płatne ,w pokoju zimno przez tydzień siedzieliśmy w kurtkach w pokoju,po tygodniu dostaliśmy grzejnik elektryczny,wyposażenie w pokojach pamięta jeszcze Gierka jedzenie w wielkości jak dla przedszkolaka.Podczas pobytu nikt nie sprawdzał ciśnienia tętniczego,żadnych badań,po prostu pacjent jest przedmiotem do zarabiania pieniędzy z NFZ przez wlaśćicieli ośrodka . Jedynym plusem była bardzo miła obsługa na kuchni.Jeżeli ktoś dostanie skierowanie do Ciechocinka "senatorium Julianówka" omijać daleko,po prostu totalna poraszka.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Julianówka Maksym Szulc - Ciechocinek

• Jak się pracuje w Sanatorium Julianówka Maksym Szulc?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Julianówka Maksym Szulc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Julianówka Maksym Szulc?

Sanatorium Julianówka Maksym Szulc