Opinie o Wolf Energy sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wolf Energy sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wolf Energy sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wolf Energy sp. z o.o. w Toruń

Klara Nowy wpis

Na stronie firmy można podesłać swoje cv na stanowisko sprzedawcy. Ktoś z was aplikował przez stronę internetową i firma faktycznie się z nim skontaktowała? Boję się, że to nic może nie dać, skoro nie ma aktywnych ofert, ale spróbowałabym. Tylko ile oni teraz płacą sprzedawcą? Podobno do wynagrodzenia wchodzą premie oparte na wynikach. Ciężko je zdobyć? Ile takich dodatkowych pieniędzy może wpaść? Na jeden region ile przypada sprzedawców? To praca głównie mobilna, czy jakaś częśc pracy odbywa się w biurze? :)

A co to za praca? W tej firmie czy w jakiejś innej? Bo nie wiem czy dzwonić, czy nie? :) Daj znać, co masz na myśli.

Krzychu27 Nowy wpis

Witam poszukuje numeru telefonu do osoby co pracowała w tej firmie próbuje się skontaktować już dwa tygodnie nikt nie odpowiada ciągle telefon wyłączony

Malwina Nowy wpis

Można aplikować na sprzedawcę do firmy. Mogę prosić o informacje na temat wypłat? Dostajecie na czas? Można składać aplikacje na ich stronie ale nie ma nic na temat tego jak wyglada praca czy odbywa się w terenie czy z biura i jak wyglądają prowizje od sprzedaży czy jest w ogóle coś takiego

Czy ma ktoś namiar na serwis pomp ciepła wolfenergy jeżeli tak to muglbym prosić o namiar pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wolf Energy sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Czy w Wolf Energy sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Hej, we wrześniu pojawiło się tu info, że firma poradziła sobie z problemami, wyszła na prostą i że już wszystko jest ok. Ktoś z pracowników mógłby to jeszcze potwierdzić? Bo nie wiem czy to dobry moment na wysłanie cv, a szukam już dość długo pracy jako instalator pomp ciepła. Zdradzicie cokolwiek o warunkach zatrudnienia? Ile jest zleceń w miesiącu, czy konserwacja systemów również wchodzi w grę? Ile płacą i czy jest umowa o pracę?

No tak, same dramy. A ja chciałam zapytać ile teraz zarabia konsultantka telefoniczna, skoro rok temu było to 22 zł brutto/godz. na umowę o pracę lub zlecenie. Czy więcej od minimalnej 23,50 brutto/godz? Czy dla konsultantów też zalegają z pensjami?

(usunięte przez administratora) naciągnął mnie na kredyt pompy nie mam i nie jest zamontowana, kilka spółek ten sam system (usunięte przez administratora), prawa w prokuraturze piramida finansowa

Stasiek

Nadal w firmie takie problemy z płatnościami? Widziałem wpisy że były też zaległości dla pracowników. Wiadomo z jakiego to powodu? Brak płynności finansowej czy jakieś inne sprawy zaważyły na takiej sytuacji? Dajcie aktualne info żeby było wiadomo czy nadal są na rynku i wyszli na prostą. W ogóle zatrudniają?

okoliczny
@Stasiek

Wyszli na prostą, brak problemów finansowych, nadal prężnie działają

Czyli podważasz to, co ktoś napisał? Jednak nie wyszli na prostą? Weźcie napiszcie wprost, jak to wygląda. Człowiek chce się zorientować, a trzeba się domyślać. jesli jednak wszystko ok, to jak płacą?

Robert

Współpracowałem z tą firmą dłuższy czas. Niestety nasze drogi musiały się rozejść ze względu na niepłacenie faktur. Na początku były małe opóźnienia potem większe, aż do tego momentu, że na opłacenie dwóch fv czekam już 3 miesiąc wielokrotnie się dopominając o pieniądze. Byłem w biurze nie raz. Panie w biurze ciagle mówią, że pieniądze dziś zostaną wysłane. Śmieszne jest to co ta firma robi. Jeśli ktoś chce nabawić się problemów, polecam współpracę z Nimi. Tak naprawdę nie zasługują nawet na jedną gwiazdkę, ale mniej się nie można dać.

Anka
@Robert

Ile czasu łącznie współpracowałeś z tą firmą? Na samym początku tych opóźnień wcale nie było, czy zaczęło się już od tych niewielkich? W ogóle jakim powodem jest to niewypłacanie pieniędzy? Co Panie mówią oprócz tego, że "wyślą dziś"? Argumentują to jakoś czy nie? Współczuję... Myślałam nad współpracą, ale jednak nie chciałabym takich problemów

Czy w firmie Wolf Energy sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Edek

Zamontowane pompy nie działają w wielu przypadkach nawet jeśli montaż został wykonany po miesiącach zwlekania. Mnóstwo pozwów. Dziesiątki poszkodowanych ludzi i pracowników z call center Pana Denisa i przedstawicieli firmy. Piramida finansowa. Pozdro dla Denisa , Kamila i Damiana.

Magdalena

Hej, czy ktoś wie czy może będą przeprowadzać rekrutację na konsultanta telefonicznego? Bo z tego co udało mi się znaleźć, to było takie ogłoszenie, ale rok temu...ktoś wie dlaczego od tamtego czasu nie było żadnych procesów rekrutacyjnych na te stanowisko, może zlikwidowali tą działkę albo jest na tyle zgrany zespół, że nikt nie odchodzi?

Bez wypłaty
@Magdalena

Tak były rekrutacje, pracowałam w tamtym roku w listopadzie do dnia dzisiejszego nie dostałam wypłaty. Opnie pozytywne o tej firmie to sami sobie piszą. Nie wiem czy oni jeszcze działają, ale mają dużo firm i być może proceder nadal trwa.

Zamówiłem, trochę poczekałem i w końcu mam. Ten kto myśli, że z godziny na godzinę montują jest w błędzie. Zdecydowanie Polecam!

@Paweł

Mają 9 dni albo zwrot pieniędzy to jest szybkie ? Umowa z dnia 29.09.2022r.

@Paweł

Umowa z dn. 29.09.2022r zrealizowana pompa działa. Co do montażu to ok .a czas oczekiwania był długi .. dn.20.04.2023r.

wiedzmin

szybko zalatwiaja sprawy bez zadnych problemow

ewelona

sprawnie wszystko zrobione bez zadnego ale.POLECAM

A co co ???
@ewelona

Sprawnie wszystko zrobione czyli co? Co takiego ci zrobili sprawnie i kto? I ile ci zapłacili za ten komentarz.??? A po za tym to wszystko ok ???

Ewelka

Polecam serdecznie szybka obsługa bez żadnych problemów;)

Kalost
@Ewelka

Czy Jest Pani powiązana z Firmą

Renata
@Ewelka

A kogo tak poleczasz, który jest taki dobry i ile ci płaci

Nie polecam!

Należę do grona poszkodowanych. I chociaż też wkurzają mnie wyssane z palca prezesa pozytywne komentarze wyczuwam kłótnie podwórkową w tych opiniach. Nie wiem kto tu z kim walczy ale przez takie durne odpowiadanie na te pseudo pozytywne opinie ciężko brać, nas poszkodowanych na poważnie.

Malwina

Bardzo miła obsługa pełen konfort

Emil
@Malwina

To który tak miło się obsłużył z zarządu czy przedstawicieli

Jarek

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf Energy sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wolf Energy sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf Energy sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf Energy sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wolf Energy sp. z o.o.