Opinie o MR Personalservice GmbH w Jülich

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MR Personalservice GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MR Personalservice GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Personalservice GmbH w Jülich

Były

Nie polecam.Cala agencja to porażka,traktują ludzi (usunięte przez administratora)Marta "pseudo"szefowa to żyje w innym świecie ,namawia -wrecz zmusza ludzi do pisania pozytywnych opini o firmie Katarzyna traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora),potrafi wydzierać się na hali przy innych pracownikach nie zważając na wiek pracownika chcąc się dowartościować w ten sposób.Mieszkania to tragedia ludzie spali na materacach na podłodze beż ogrzewania i ciepłej wody .A teraz pojechali do pracy i już drugi tydzień siedzą tam i czekają na pracę a za mieszkanie oczywiście będą mieli odciągnięte bo przecież firma musi na czymś zarobić.

Zibi
@Były

Bo to prawda w całej rozciągłości

Ostrzeżenie

UCIEKAĆ! Uciekać! i jeszcze raz uciekać! Zacznę od plusów tej firmy : Brak Szybkim krokiem przechodzimy do minusów które nas spotkały podczas 2miesięcznej przygody w tej firmie: 1. Mieszkania ogółem jak i pokoje nie są przygotowane na nowych pracowników - na dom przeznaczony dla ok 20 osób, sprawna była jedna mała łazienka 1,5x1,5. Ograniczona ilość ciepłej wody więc najczęściej morsowanie. Woda zalewała całą łazienkę i potrafiła wylać się na korytarz i zalać parter gdzie również pokoje mieli pracownicy. Brak ogrzewania w łazience przez 3 tygodnie (później wstawiono farelkę żeby było zabawniej i mniej miejsca) do tego czasu nie jedna a wręcz każda osoba z domowników zdążyła się rozchorować. w dodatku.. 1 łazienka na obecnie mieszkających tam 18 osób.. myślę że więcej nie trzeba dodawać. + Brak ogrzewania w pokojach przez pierwsze dni, ci którzy byli przed nami ponoć przez kilka dni byli bez oświetlenia. Nieszczelne okna, brak podstawowych środków by zadbać o czystość, jedna kuchnia na wszystkich, jedna lodówka ( jedzenia trzymaliśmy w aucie żeby się nie psuło). 2. praca - sama w sobie nie jest ciężka, ani trudna ani skomplikowana. Problem polega na tym że nie zawsze ona jest. Nagłe dni wolne, niepłatne oczywiście + niektórzy dostawali z góry cały tydzień wolnego. więc automatycznie zarabiasz mniej niż przewidziane w umowie bo nie pracujesz pełny miesiąc. 3. Nawet gdy dostajesz te dni wolne to wciąż płacisz za każdy dzień zamieszkały w ich lokalu :) więc znów coraz mniej się opłaca 4. Wypłaty - trzeba pilnowac, nie zgadzają się. Nie sugeruję że specjalnie powstają błędy, być może pomyłka ale jednak nie korzystna dla mnie a nie dla firmy.. trzeba sie uopominać i bardzo tego pilnować. Po upomnieniu się ze żle rozliczoną wypłatą oraz kilku próbach przypomnienia że zalegają - da się otrzymać wynagrodzenie :) mamy Sukces.. ale żeby go osiągnąć musieli zaliczyć najpierw wtopę. 5. Obrażanie pracowników 100%, brak szacunku 100%, zniewaga na oczach innych pracowników - zapewniona. U jednej w kierowniczek występuje mocna potrzeba dowartościowania się kosztem innych. Potrzebuje w oczach osób wyżej postawionych w firmie się wyróżnić. Pani ta, (zwracam się z szacunkiem do niej tylko ze względu na to że zostałam dobrze wychowana, mimo tego że ta osoba na to w ogóle nie zasługuje po tym jak odnosiła się do mnie, moich przyjaciół oraz innych pracowników) ma problem wewnątrz siebie, być moze jest to nerwica, być może niedowartościowanie, być może przykra sytuacja z dzieciństwa.. nie jest to nasz problem, ale problemem jest to jak wyżywa się na innych z tego powodu. Jeśli Pani to czyta pani K. - proszę bardzo mocno przemyśleć, jak wielu osobom sprawiła pani przykrość, jak wiele osób Pani zmieszała z błotem. Każdy ma uczucia i każdego boli to co Pani daje od siebie. To bardzo przykre jak człowiek jest w stanie potraktować innego człowieka. 6. Ciężko na dobrą sprawę cokolwiek załatwić w tym biurze. Wiele mogą powiedzieć a poźniej musisz się upominać i tak wielokrotnie. Mogłabym dużo pisać i żalić się z tego jak nieprzyjemnie wspominam swój pobyt tam, lecz zakończę na tym swój wpis - poczytajcie tez inne opinie :) Pozdrawiam, współczuje każdemu kto otarł się o ten gnojownik i przestrzegam innych, a ci którzy zaryzykują - niech moc będzie z wami 2.

Patrycja
@Ostrzeżenie

Zgłosić do snf, juz za sama jedna lodówkę na tyle osób będą mieć (usunięte przez administratora) Przychodzą z markami nawet i mierzą metraż pokoi, jedna łazienka czy kuchenka to za mało również :) napisałabym też do Scnu.

konrad29@wp.pl Nowy wpis

Nie polecam pracy u Marty Ratai totalny wyzysk poniżanie brak wypłat

mkrzysztod@gmail.com Nowy wpis

Masakra !! 900 km w jedną stronę po to , by pocałować przysłowiową klamkę . Młoda szczupła kobieta po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu ( przed gmachem biura ) , zdecydowała , że nie podpisze z nami umowy . Na miejscu okazuje się , że za mieszkanie jest kaucja 500 euro od osoby .Kierowca , a zarazem teoretyczny koordynator nie ma pojęcia jak agencja się nazywa ( ściema , by ludzie się wykosztował i ) . W rozmowie telefonicznej twierdzi , że nie wie dlatego , bo agencja zmieniła nazwę .Kamil , bo tak ma na imię jest postrachem, groźbami wymusza posłuszeństwo. Absolutnie nie i jeszcze raz nie !!! Szefowa to polka , ludzie pracujący tam raz pracują , dzień , dwa postój . 6 tygodni mężczyzna czekał na pracę , a czekał , bo nie miał za co wracać . To nienormalna w żaden sposób agencja .

Nie jedzcie tam, ja już wyczułem pierwszego dnia że coś jest nie tak. Koordynator grozi pobiciem, jak cos ci się nie podoba.

Piotr Romański Nowy wpis

Witam chciałem przedstawić sytuację pracy w firmie Marty Ratai mieszczącej się w Linnich MR Personalservice GmbH oraz MR GmbH właścicielka trzymała nas przez okres zimowy na lokacji bez ogrzewania i prądu warunki krytyczne za 350 euro za osobę mieszkanie (usunięte przez administratora) ciągłe wizyty policji ludzie poszukiwani przez policję bijatyki (usunięte przez administratora) narkotyki zgłoszenia do biura nic nie dawały tylko odwracała Marta Ratai jak i pracownicy biura głowę od problemów szeżyła problemy napuszczając lokatorów na siebie z czego wynikały gorsze problemy na lokacjach chore kaucję np. za klucz do zamka za mieszkanie naliczała za transport do pracy jak firma dawała na dojazdy okradała z godzin nie wypłacała za święta zatrudniała ludzi którzy zjawiali się na lokacjach siedzieli bez pracy po tydzień dwa i potrafiła ich bez skrupułów wyrzucić na ulicę nie patrząc czy jest mróz czy pada albo która jest godzina w moim przypadku wszystko zrobiła to co opisałem do tego okradła mnie ze wszystkich moich prywatnych rzeczy ubrań dokumentów ale akurat ja zgłaszam ją do wszystkich urzędów w Niemczech i walczę o swoje nie polecam pracy i jakiej kolwiek współpracy ostrzegam (usunięte przez administratora) manipulantka polska (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w MR Personalservice GmbH spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Nie rozpoczęcie pracy.

Po 11 godzinach jazdy na miejscu zastaliśmy dramat. Podpisaliśmy dokumenty. Atmosfera jako tako przeszła. Miesięcznie za mieszkanie pobierają 350€+ 500€ kaucji (zwrotnej) za warunki MASAKRYCZNE!!!! Łóżka? To same brudne materace. Brak drzwi. Lodówka zagrzybiona. Nie wiadomo kiedy praca dla nas by się znalazła. Lokatorzy mówią, że są bez pracy od ponad miesiąca. Ciepłą wodę im zabrali bo nikt rachunków nie opłacił. Wróciliśmy do agencji Panie zaczęły się tłumaczyć że to nie ich wina, że to wina lokatorów. Zabraliśmy swoje dokumenty i po prostu straciliśmy czas i pieniądze ???? JESZCZE PROSIŁY ŻEBY NIE DODAWAĆ NEGATYWNYCH OPINI BO MAJĄ ICH ZA DUŻO ???? Nie polecam!!!!!!! @Pracodawca

AdiAdi
@Nie rozpoczęcie pracy.

Zalety pracy w MR Personalservice GmbH - Brak! Omijaj! Uciekaj! Wady pracy w MR Personalservice GmbH -Brak wypłat lub wypłaty niepełne -Brak obiecanego transportu do pracy i z pracy. Osoby po zmianie popołudniowej muszą czekać kilka godzin na szanownego kierowcę -Brak numeru ubezpieczenia zdrowotnego, brak karty ubezpieczeniowej. Generalnie nie wiesz czy i w jakiej ubezpieczalni jesteś ubezpieczony -Brak odcinka z wypłaty, brak kodu do aplikacji - Brak godnych warunków do odpoczynku po pracy: brak ogrzewania w sezonie grzewczym, brak ciepłej wody, brak łózek ( często otrzymuje się brudny materac) wilgoć i nieprzyjemny zapach. Jedna mała łazienka na kilkanaście osób. A to wszystko za kwotę 350e od osoby. - Wielka ilość stresu.

Olka

Jakieś opinie na temat firmy/ firm? MR Personalservice GmbH Adres: Steinweg 15, 52428 Jülich, Zarząd: Marta Renata Ratai MR GmbH, Linnich Wenauer Str. 6, 52441 Linnich, Wykonywanie prac spawalniczych, montażowych i pracy tymczasowej. Zarząd: Debora Theresa Hennicken Marta Renata Ratai

XXXTam jest masakra!!
@Olka

Błagam, uważajcie na firmę MR-Personalservice GmbH w Jülich! Zacznijmy od tego, że nie zarobisz tam pieniędzy. Praca za najniższą krajową, wypłaty grubo po terminie, nakładane są kary za osoby trzecie. Ponieważ pani Ratai, właścicielka firmy, nie ma z czego im potrącić, więc potrąci Tobie i wywali z domu. Nie otrzymasz paska z wypłaty, zapomnij. Nie otrzymasz dokumentów, jak świadectwo pracy, nawet na wyraźną prośbę Agentur fur Arbeit. Lohnsteuerbescheinigung, jak dostaniesz to w marcu, albo nie dostaniesz. Wypłaty to loteria. Jak zmienisz pracę, to zapomnij, że ją otrzymasz. Jak pracujesz, to podobnie, ale wtedy, jak się upomnisz, to ochrona pani Ratai Cię wywali. Rzeczy zapomnij, że odzyskasz. Zostaną zniszczone i wywalone. Mieszkania to nory bez ciepłej wody, łóżek, ogrzewania, szaf i podstawowego wyposażenia. Praca, praca - sortowanie kosmetyków, czekoladki, komisjonowanie części rowerowych, sortowanie

Toto

Proszę omijać tą agencję szerokim łukiem!!!!! To jest jeden wielki przekręt!!!! Jechaliśmy dzisiaj tutaj ponad 10 godzin i wracamy po obejrzeniu kwater za 350 euro miesięcznie + 500 euro kaucji od osoby za miesiąc stwierdziliśmy że to jest jakaś kpina warunki okropne brak łóżek w pokojach brak drzwi w pokojach popleśniale lodówki totalny bród i (usunięte przez administratora) nie zagwarantowane godziny pracy i miejsca pracy nam powiedziano że może pójdziemy do pracy dopiero w środę podkreślam może jeden wielki przekręt i (usunięte przez administratora)

Grzesieklbn

Omijajcie szerokim łukiem (usunięte przez administratora) i nie wypłacają pieniędzy obciążają za zniszczenia wyrządzone przez innych ludzi nie dają umowy twierdząc że ktoś się nie nadaje do pracy pomimo że nawet jednego dnia się tam nie było pani Marta nie liczy się z ludźmi myśli że wszystko jej wolno i jest najważniejsza na świecie biorą ludzi do pracy której defakto nie ma

?Taramtamtam?

Es ist wichtig, dass wir uns alle bewusst sind, dass es Berichte gibt, die besagen, dass Frau Marta Ratai Arbeiter aus Polen anwirbt. Es scheint, dass sie ihnen keine angemessenen Wohnbedingungen bietet und ihre Löhne nicht auszahlt. Darüber hinaus werden Berichte über ungerechtfertigte Strafen erhoben, die nicht vertraglich vereinbart sind und nicht schriftlich und vom Arbeitnehmer unterzeichnet wurden, wie es das deutsche Arbeitsrecht vorschreibt. Es gibt auch Behauptungen, dass Vorschüsse auf den Gehaltsabrechnungen aufgeführt sind, die der Arbeitnehmer nicht erhalten hat. Bitte seien Sie vorsichtig und informieren Sie sich gründlich, bevor Sie eine Arbeitsstelle annehmen. Es ist wichtig, dass wir alle unsere Rechte kennen und schützen

Ostrzeżenie

Zbigniew
@Ostrzeżenie

Bo tam pracowałem a dodałbym jeszcze to że nie płacą to jeszcze o zaliczki trzeba się prosić a i też nie wiesz czy dostaniesz

Patrycja

Alex PL

Jestem oburzony i zdenerwowany sytuacją, w której znalazłem się jako pracownik MR Personalservice GMBH. Firma ta, udając, że jest poważną, licencjonowaną i profesjonalną organizacją, w rzeczywistości ukrywa swój bezduszny charakter i sprzeczne postępowanie. Od momentu rozpoczęcia pracy doświadczyłem systematycznego łamania praw pracowniczych, w tym braku płatności i znikomego wynagrodzenia, które nie pokrywa nawet podstawowych potrzeb. Ale to nie wszystko. Warunki bytowe były absolutnie niedopuszczalne - brakowało ogrzewania i ciepłej wody, a ściany były porośnięte groźnym grzybem i nasiąknięte wilgocią z deszczu. Całość była na takim poziomie, że doprowadziło to do poczucia totalnego wykorzystania i degradacji. Firma MR Personalservice GMBH jest hańbą dla świata pracy, reprezentując jednostronną korzyść i krzywdzenie pracowników. Jedyną rzeczą, która ich motywuje, jest chciwość i żądza zysków, nie zważając na ludzkie emocje, godność i dobrobyt. Jest to absolutnie nie do zaakceptowania, a każda osoba, która rozważa pracę w tej firmie, powinna natychmiast poszukać innej alternatywy.

Jaki jest wkład kierownictwa MR Personalservice GmbH w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Łukasz

Omijać szerokim łukiem Najgorsza agencja pod słońcem Wyzysk,poniżanie i niegodne warunki mieszkaniowe

Czy w MR Personalservice GmbH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Rekruter HR

W firmie jest wypłata raz w mc 15, ale jest możliwość zaliczki, do 100 € po przepracowanym tygodniu pracy.

Mitarbeiter

Bez skrupułów (usunięte przez administratora) Paski wypłat są tworzone nieprawidłowo! Pieniądze nie zostaną wypłacone! Katastrofa noclegowa...w chlewie ładniej! Brak pracy - urlop bezpłatny, choć zgodnie z układem zbiorowym należy opłacić gwarantowane godziny i podpisać urlop bezpłatny!

Mitarbeiter

Skrupelloser (usunięte przez administratora)! Lohnabrechnungen werden falsch erstellt! Geld wird nicht ausgezahlt! Unterkunft Katastrophe... im (usunięte przez administratora) ist es schöner! Keine Arbeit - unbezahlter Urlaub, obwohl laut Tarifvertrag die garantierten Stunden ausgezahlt werden müssen und ein unbezahlte Urlaub unterschrieben sein muss!

K.aczmarek

Firma sprowadza ludzi potem ich wyrzuca na ulicę nie płacąc. Mieszkania brudne, do remontu , bez ogrzewania za 350 e za osobę ... Szanowna szefowa wulgarna i bezczelna. Biuro zrywa kontakt jak tylko ktoś zaczyna się na coś skarżyć albo upominać o pieniądze. Wyrzucają z pracy jak ktoś zgłasza chorobę choć najwięcej ludzi choruje przez to że zimno w pokojach.

Lankenstraße

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy do tego często trzeba siedzieć w domu bo nie ma roboty a za mieszkanie odciągają

spyrus18111994

(usunięte przez administratora) nic wiecej, z dala od agencji! Sa niewyplacalne, dostalem wyplate -400 Euro

Jaki jest okres rozliczeniowy w MR Personalservice GmbH? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o MR Personalservice GmbH - Jülich

• Jak się pracuje w MR Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy MR Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MR Personalservice GmbH
1.4/5 Na podstawie 11 ocen.

MR Personalservice GmbH