Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia w Kielce

Kierokiero Nowy wpis

@Pracodawca przejawia zachowania rasistowskie, jest niewyplacalny wynagrodzenie wypłaca w ratach i zachowuje się jakby się ono nie należało pracownikowi.(usunięte przez administratora)

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam tej firmy , właściciel nie płaci wynagrodzenia na czas , straszny z niego człowiek poza tym ma zachowania rasistowskie . Grubo odradzam u niego pracę

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam. Traktuje pracowników jak (usunięte przez administratora) nie wypłaca pieniędzy i poniża. Mam nadzieję, że inspekcja pracy się zainteresuje. Omijać dziada !

Jajca Jaca Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracować w tej firmie. (usunięte przez administratora). Wynagrodzenie jest wydawane w ratach. Jazda po 1000 km dziennie. I powie ci, że to normalne. Będziesz spać po 4-5 godzin. Bardzo częsta jazda w nocy. Jazda po 16-17 godzin. Pilnuje ciebie jak dziecko . Jeśli odpalasz samochód i to od razu dzwoni u pytają, dlaczego odpalił . Lepiej ominąć tę firmę. W miesiąc 18-20 tysiące kilometrów, to jest normalnie dla niego. Nie masz wolnego weekendu. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kierowca

Nie polecam jeździć w tej firmie, będziecie (usunięte przez administratora) jazda nocami, wrócisz do domu to zaraz chce żebyś jechał, jesteś obserowany cały czas, omijajcie firmę szerokim łukiem,

Slaby jaca

Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie moze byc. Kierowca jest tam nikim. Ciagla jazda zero snu i jeszcze (usunięte przez administratora) szef mowi ze nie gania. 2 tygodnie 14000 km i mowi ze norma. Pilnuje na kazdym kroku kiedy odpalisz samochod juz telefon. Zjedziesz z trasy juz telefon. I to jego niby biuro w jakims warsztacie. Nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi. Po trasie dwa dni wolnego i juz dzwoni kiedy jedziemy.

Cześć wszystkim. Mam zagwozdkę tyczącą się szczegółów współpracy w firmie. Czy jest możliwość pracować na 50% etatu? Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się stacjonarnie? Podziękowania za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia - Kielce

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Jack Jasiński Jacek Jasińska Zofia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Dolomitowa 5 lok. 18
    25-705 Kielce