P.P.H.U. GASTRON

Międzyrzecz

Opinie o P.P.H.U. GASTRON

enej

Ja zastanaiwam się czy nie wiecie, o żadnych przyjeciach na dostawcę obiadów, podobno mają dużo kateringów teraz.

koleś

A Gastron jeszcze funkcjonuje? Bo widziałem, że Komornik zajął 2 samochody, wolę nie jeść odpadów.

ona

Polecam obiadki ....

Praca jak praca, niskie zarobki, po zwolnieniu największego złodzieja i k( usunięte przez administratora ) na co szefowie mają dowody, zupełnie inaczej się pracuje. Towar nie ginie i nikt na nikogo nie patrzy jak na [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o P.P.H.U. GASTRON - Międzyrzecz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. GASTRON