Opinie o Zakład Remontowo-Instalacyjny Apex S.C.Sylwester Bartoszewski Marcin Ziubrzyński w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Remontowo-Instalacyjny Apex S.C.Sylwester Bartoszewski Marcin Ziubrzyński, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Remontowo-Instalacyjny Apex S.C.Sylwester Bartoszewski Marcin Ziubrzyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo-Instalacyjny Apex S.C.Sylwester Bartoszewski Marcin Ziubrzyński w Zielona Góra

Chcę zapytać o wasze przeświadczenia w sprawie firmy Zakład Remontowo-Instalacyjny Apex S.C.Sylwester Bartoszewski Marcin Ziubrzyński. Czy jest możliwość zatrudnić się na 3/4 etatu? Czy rozmowa rekrutacyjna jest kilkuetapowa? Czy kierownictwo stara się budować odpowiednią atmosferę w firmie? Dziękuje za podpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo-Instalacyjny Apex S.C.Sylwester Bartoszewski Marcin Ziubrzyński - Zielona Góra

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poziomkowa 13
    65-128 Zielona Góra
  • NIP: 9290112662 REGON: 970129398

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przejdź do nowych opinii