C.D.M

Lublin

Opinie o C.D.M

Oszukany 2

Omijać szerokim łukiem. Wynagrodzenie słabe po zjeździe nie płacą. Oszuści.

antek

@laros faktycznie ciągle jest to ogłoszenie w Łodzi, może ktoś już zna szczegółowe warunki zatrudnienia? Widziałem, że niezbędna jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

słaby

Prezesi to oszuści i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiecują kasę ,której po powrocie nie wypłacają tłumacząc się kryzysem, lub że właśnie robią przelew przyjdź pan za tydzień.

oszukany

Nie polecam firmy obiecują kokosy (usunięte przez administratora) Wyjazd miał być 10 dniowy wróciłem po 30 dniach (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o C.D.M - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C.D.M