Opinie o P.W. Cynkopol

chetny

Witam, Jaki system zmianowy obecnie obowiązuje w tej firmie dla magazynierów oraz jak wyglądają zarobki na tym stanowisku?

Weronika

@Maaartiii a co dokładniej Cię interesuje? Czy masz informacje na temat rekrutacji na stanowisko biurowe w P.W. Cynkopol?

Maaartiii

Witam, jak wygląda praca w biurze w tej firmie ?

Weronika

Na stronie internetowej zachęcają do składania cv z zapewnieniem, że każde zostanie rozpatrzone @Patryk89, więc na pewno warto spróbować przesłać zgłoszenie. Ważne jest tylko żeby inni pracownicy dali znać czy na pewno grafik jest stały i na jakie poza tym dodatkowe rzeczy można w P.W. Cynkopol liczyć.

Weronika

Myślisz nad zatrudnieniem się w P.W. Cynkopol? Nie wiesz pod jaki adres mailowy wysłać swoje CV? Tutaj znajdziesz wszystkiego informacje - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,248025,0,0,kariera

fgvb

@Patryk89 teraz to ciezko cokowiel powiedziec dlatego ze od jakigos czasu nie pojawily sie od nich zadne oferty pracy

Patryk89

Witajcie! Słyszałem że dużo osób w tej firmie pracuje przez agencję Job impulse a czy da się dostać poza agencją? Ponoć grafik jest przez cały tydzień taki sam?

kkk

Halo czypracują tu jakieś kobiety oprócz Pani z Biura?Zatrudniają jakieś ?Potrzebują ?

kkk

Witam ...Zatrudniają tam obiety ?Pracują tam jakieś oprócz biura?

jan

Przyjmuja kobiety?Pracują tam jakieś bo chciałbym z żoną iśc tam

Szefostwo:nie liczy sie z tym co dobrego sie z wlasnej woli robilo,to tak jakby to nie istnialo..z mojego punktu widzenia liczy sie dla nich wlasny wizerunek,dobry samochod,markowe ubrania zloto,i ogolnie wszystko co najlepsze,sa bez serca nie potrafia porozmawiac z pracownikiem z wlasnej woli a dlaczego?bo jest kierownik ktory wszystko im dobrze wyjasni w szczegulach,szefostwo zdaje sie na kierownika zakladu a on moze powiedziec co tylko chce,Ja znam swoja wartosc i zostalam zwolniona w sposob taki ze nawet nie moglam porozmawiac,z szefostwem nie dostalam takiej szansy,mialam problemy osobiste i bylam troche wylewna w jednym dniu,a zalezalo mi na pracy i to bardzo a to odbilo sie na mnie dzisiejszym wypowiedzeniem.Wiem ze gdybym miala wlasna firme to zawsze rozmawialabym z pracownikami,sluchalabym kierownika ale i rowniesz poswiecalabym czas na wysluchanie pracownika to jest najwazniejsze dlaczego z pracownikiem dzieje sie inaczej niz zwykle.Pracownik musi sie czuc dobrze zeby pracowac i liczy sie chec dlatego najwazniejsza jest komunikacja i wyrozumialosc.Pamietajcie ze trzeba znac swoja wartosc to nigdy nie zginiecie.

W tej firmie spędziłem 1,5 roku, praca 3 zmiany 4 brygady, ludzie super praca ciekawa można się wiele ciekawego nauczyć. Jeśli chodzi o weekandy oraz święta to są pracujące, ale wolne wypada zawsze w inny dzien tygodnia Za nadgodziny płacone do ręki. Chciałeś przyjść nie było problemu, potrzebne wolne zawsze z kimś się szło dogadać. Wypłaty jak wszędzie i co najważniejsze na czas.

kkkjjj

no oczywiscie ze w weekendy robisz ;)

Anonim

Jak wygląda praca na magazynie. Oraz jakie wynagrodzenie początkowe w systemie 4-brygadowym ?

zawiedziony

(usunięte przez administratora) system 4 brygadowy raz na kwartał wypada ci wolny weekend czyli w sobote rano konczysz prace spisz wstajesz i masz wolny weekend pracowalem tam miesiac i mam dosc

nanex

płaca jest ok, system pracy również, wiesz co i jak i to jest dobre. Nie ma co narzekać. Firma jest na prawdę w porządku. Porównując inne oferty pracy, wymagania itd myślę, że naprawde jest ok. Biorąc pod uwagę jak jest teraz na rynku pracy, a jest ciężko i nie ma co sobie mydlić oczu, ten kto będzie wybrzydzał, będzie wiecznie niezadowolony i szukał winy gdzie sie da tylko nie u siebie. Sam dużo przeszedłem szukając pracy i nie raz obiecywali mi złote góry, człowiek się tylko nastawi i nic z tego. Jak ktoś chce pracować i potrzebuje na prawde pracy to polecam.

skompany

ile płacą ? czy jest ciężko ?

Zostaw opinię o P.W. Cynkopol - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Cynkopol