Opinie o Dawid Pasternak w Miłków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dawid Pasternak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dawid Pasternak o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Pasternak w Miłków

@pracodawca

(usunięte przez administratora) który dużo gada (usunięte przez administratora) , zapewniając o pięknych zarobkach dzięki jego wykupionej reklamie. Tak nakręci człowieka, że ten się daje nabrać i wykupuje program który wcale nie funkcjonuje tak, jak jest obiecane . A potem jeszcze się wykręca, że nie można wycofać się z umowy. Skandal ! Jak można tak (usunięte przez administratora)od ludzi pieniądze wykorzystując ich niewiedzę?!

Zainteresowana
@@pracodawca

Hej co masz na myśli że nie działa tak ja trzeba? Też właśnie chciałam kupić ten program

anet
@Zainteresowana

Ja kupiłam i wszystko działa, co wpisuję.

AAA Nowy wpis
@anet

Dostałaś dane dostępowe do Asystencika od razu? Czy trzeba monitować?

Kamila

Ja też jestem rozczarowana szkoleniem. Dużo z tego co (usunięte przez administratora)mówił, później się nie zgadzało. Zachęcał opowiadał, że dostaniemy certyfikaty. A na ostatnim szkoleniu okazało się, że jednak są płatne. A wersja darmowa wygląda jak napisana samemu bez konkretnych informacji, o których wspominał. Zastanawiałam się nad wykupieniem programu jednak teraz zdecydowanie mnie zniechęcił. I nie jestem w stanie mu zaufać, że wszystko co mówił to prawda.

@Kamila

Rozczarowały mnie te płatne certyfikaty też, ale ważniejsza była wiedza, więc poszłam dalej, lecz wiedzy tam nie otrzymałam(((

@uczestniczka kursu

Witam. Zapisałam się na szkolenie i wykupiłam pakiet na raty. Zapłaciłam pierwszą ratę i okazało się że nie otrzymałam całego pakietu kursu tylko mogłam uczestniczyć w udzielanych lekcjach. Po obejrzeniu kilku lekcji dostęp do dalszych lekcji był zamknięty blo okazało się, że mam zapłacone tylko za jeden miesiąc. W ciągu tego miesiăca nic konkretnego dla mnie ( dla mojej branży nie było) Dawid Pasternak ciăgle tylko namawiał do tworzenia rolek a mnie interesowało tylko pisanie ebooka i jego sprzedaż. W zwiăzku z tym, że przez cały miesiąc zmarnowałam tylko czas i nie było obiecanej wiedzy na temat tworzenia ebooków a tylko stawianie na robienie filmików, napisałam do Dawida Pasternak że po zapoznaniu się z dostępnymi materiałami rezygnuję bo to nie jest kurs dla mnie i ja nie będę kręcić żadnych filmików bo raz że si do tego nie nadaję a po dru to jestem za stara a to co on proponuję to jest dla młodych. Odpisał mi że nie mogę się wycofać a on nie może mi zwrócić pieniędzy. W zwiăzku z tym, że zapłaciłam za mięso i korzystałam z dodtėpnych materiałów i AI przez miesiąc po czym szkolenie było dla mnie nie dostępne uznałam, że to koniec. Pomimo że nie miałsm już dostėpu do kursu Dswd P. Próbował z mojego konta pobrać pieniądze z jakiegoś ukrytego niewidniejăcego konta. Jak poszłam do banku sprawdzić jego nr konta to okazało się, że nie mogą tego zrobić i zaproponowali mi abym wymieniła kartę bo wygląda to na jakieś (usunięte przez administratora) jeżeli ja nie mogę sprawdzić na jakie konto z mojego konta przelewane są pieniądze. Teraz po pięciu miesiącach straszą mnie windykacją. Jak napisałam im żeby oddali sprawę do sądu bo ja nie zamierzam płacić za coś czego nie otrzymałam, to do sądu nie chcą oddać tylko straszą jakąś inną firmą windykacją. Pewno naślą jakichś zbiorów. Kochani nie dajcie się nabierać na piękne słowa i obiecanki (usunięte przez administratora)

@@uczestniczka kursu

wygląda na mało uczciwa firmę, właśnie.

Zacznę od tego, że reklamy Dawida bombardowały mnie na Instagramie i Facebooku. Koleś ma lekką wadę wymowy, więc jego filmiki jak do tej pory raczej mnie odstraszały. Ale w końcu pojawiła się jakaś reklama w związku z tym czego szukałam dla mojego biznesu. Coś o ebookach i reels. Zapisalam się na Kampus Mistrzów skuszona, że za jedyne 5 zł dostanę dostęp do jakiejś super platformy z cennymi wskazówkami. Już przy pierwszym filmiku się rozczarowałam. Film zrobiony w formie gadającej głowy. Filmów o landing page czy Canvie nie dałam rady obejrzeć, bo to było lanie wody, a nie ważne dla mnie informacje. Tak naprawdę wyniosłam coś z webinaru o produktach cyfrowych, których nie masz- czyli odsprzedaż z prawami autorskimi. Faktycznie dowiedziałam się trochę na temat marketingu. Ale potem Dawid przeszedł do sprzedaży swojego kursu przecenionego dla pierwszych 50 osób. No tragedia. Odsprzedaż jakiegoś tam jego kursu z jego prawami. Jak dla mnie to taka piramida. Jestem rozczarowana.

@Anna

Spotkało mnie to samo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dawid Pasternak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
TakaSobieByłamObok

Nie jestem pewna, czy opinię o Panu Pasternaku z Miłkowa zostawię - bo jestem jedną z wielu "byłą" słuchaczką pana D.P. - szkoleniowca od social media. Nie powiem o kampusie mistrzów mówi ładnie, dostęp próbny jest za 5 zł, więc postanowiłam sprawdzić, ale poziom materiałów, które wywiesza na tej swojej "platformie"jest tak nieodpowiednio niski w porównaniu do tego co obiecuje (m.in. zapisane włączenie / wyłączenie kamery przez niego na początku i na końcu video z gadajacą głową), że nie idzie tego długo oglądać - w video na połgodziny może ziarnko wiedzy na 2 grosze, a i to nie wszędzie. mowa skaleczona, niewyraźna, pełna "anglezów" i "zapomniałem jak to się nazywa", przy tym, że widać, że czyta z promptera. Najgorsze, że po miesiącu ściąga 200zł z PayPal jak nie anulujesz subskrypcji i, oczywiście, o tym zapomniałam, więc pobrało mi kasę. Po pobraniu kwoty z karty kredytowej bez uprzedzenia (po 3 dniach) przyszło info od D.P., że płatność nie została dokonana i "zawieszaja mi dostęp". Zgłaszam reklamację przez PayPal, chyba nie pierwsza co do tej "firmy", bo uznana w kilka sekund. idę szukać w mailach potwierdzenie otwarcia dostępu by anulować subskrypcję, choć po tym jak mi ten dostęp zawiesili, Bóg Wsechmogący jeden wie czy wejdę.taka bajka o panie Pasternaku D, szkoleniowcu.

Ola

To co oferuje Dawid Pasternak to nie szkolenie z social mediów i AI tylko zwykła reklama swojego kursu i modelu AI za parę stów. Niestety nie dowiesz sie nic konkretnego w trakcie całych 2 godzin szkolenia z tym panem. Przez pierwsze 30 minut lał wodę na swoj temat, a reszta to jak wspomniałam wcześniej tylko jego reklama. Widziałam opinie o "dużej dawce wiedzy". No jaja. Co najwyzej możecie liczyc na błyskotliwe tipy typu "marka powinna mieć swój kolor przewodni" na przykładzie Orange, Playa i T-mobile. Naprawdę szkoda czasu, target audience to starsze pokolenie (kobiety, co widać bardzo wyraźnie bo tylko do nich się zwraca) które niestety często łatwo naciągnąć na kasę. I oczywiście wspomniał, że jeżeli ktoś uważa że to nie jest jego poziom to może się rozłączyć. Tylko problem w tym ze to nie jest tak naprawdę żaden poziom.

Ona
@Ola

Dokładnie obiecywał złote gruszki a ten kurs w niczym nie pomaga

Domi

Naciągacz, jego kursy to jedynie darmowa reklama zakończona certyfikatem. Żenada.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Dawid Pasternak w miejscowości Miłków? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Dawid Pasternak. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Pasternak - Miłków

Dawid Pasternak

Dawid Pasternak