Opinie o L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera w Dawidy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera w Dawidy

Liv Nowy wpis

Nie polecam pracy na stanowisku asystentka stomatologiczna. Pierwszą kwestią jest niewypłacanie umówionej stawki w pierwszych miesiącach pracy. Współpraca z pracownikami recepcji jest bardzo przyjemna, jednak z samą ortodontką- tragiczna. (usunięte przez administratora), czepianie się najmniejszych detali i oczekiwania „czytania w myślach” są na porządku dziennym. Nigdy nie jest wystarczająco dobrze, nie ważne jak bardzo się starasz. Najmniejszą pomyłka czy niezrozumienie powoduje wybuch złości (nawet przy pacjentach). Przerwy w pracy to również ciekawy temat. Jeśli trafi się, że pacjent nie przyjdzie, masz przerwę- nie raz jednak się zdarzało pracować po 10h bez przerwy na normalny posiłek. Oczywiście Pani Karolina ma czas takową przerwę. Na początku godziny pracy zostaną wam ładnie przedstawione jednak w praktyce musisz być dostępny cały czas, oczywiście informowane z dnia na dzień o której musisz przyjść (nie ma czegoś takiego jak ustalony grafik). Nawet mimo ustaleń dzień wcześniej na którą musisz przyjść jest to zmieniane- ciężko sobie coś zaplanować w takim systemie pracy. Podsumowując nie polecam pracy w tym miejscu, chyba że nie masz nic przeciwko wyżywaniu się na tobie. Pani Karolina jest fachowcem z dużą wiedzą, jednak jej podejście do pracownika jest karygodne, co potwierdza częsta zmiana asystentek/ asystentów.

Cześć. Mam dylemat w odniesieniu do możliwości współpracy. Czy rekrutacja odbywa się stacjonarnie? Czy można liczyć na pozapłacowe bonusy? Dziękuje serdecznie za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera - Dawidy

• Jak się pracuje w L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera?

Zobacz opinie na temat firmy L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

L`Ordent s.c. Karolina Tomera Cecylia Tomera
  • Starzyńskiego 4 lok. 3