Opinie o Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz w Český těšín

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz w Český těšín

witam, czy ktoś z Was był może już na tamtym wyjeździe na Szwajcarie dla lakierników samochodowych? Myślę właśnie nad ta oferta, która jest teraz widoczna. Chodzi o mojego chłopaka, na takim wyjeździe nie był a ma fach w rękach. Możecie opisać wiec taki wyjazd i podać przy tym porady dla osób które jeszcze na nim nie były? Tu widziałam ze ludzie ostatnio dziękowali za współpracę we wpisach

Chomik Nowy wpis

Kolejny raz dzięki panu Krystianowi mam długo terminową prace po tygodniu dostałem podwyżkę i rokuje na stałą współpracę jak zawsze pomoc w papierkowych sprawach ubezpieczenie zdrowotne i rożnego typu porady w sprawach pozwoleń czy meldunku

Robert Nowy wpis

Chce bardzo podziękować panu Krystianowi za pomoc w znalezieniu pracy w Szwajcarii . Na własną rękę szukałem ponad miesiąc pan Krystian załatwił mi pracę w dwa dni jestem mega wdzięczny . Polecam

Michał Nowy wpis

Polecam tą osobę. Przyjechałem do Szwajcarii, z podpisaną umową o prace z inną agencją, na miejscu nie wiedziałem co zrobić. Po przeczytaniu kilku opinii postanowiłem się odezwać do Pana Krystiana. Po dwóch dniach miałem już zapewnioną pracę z mieszkaniem. Jestem już po pierwszym przepracowanym tygodniu. Polecam wszystkim szukającym pracy

Blacharz Samochodowy

czekam

tylko .tel.607201622

Kamila

Witam, widzę na forum, że pracownicy raczej chwalą miejsca zatrudnienia, które udało się dla ich znaleźć. Widziałam ofertę dla pielęgniarki z dyplomem do Szwajcarii przy czym większość ofert jest skierowanych do Panów. Czy Panie maja jakieś zdanie na temat wyjazdu i mogłyby podzielić się opinią? Czy znajdzie się też zatrudnienie dla opiekunki bez wykształcenia medycznego?

Polecam Swiss Consulting Pan Krystian spokojny facet zalatwił mi prace od ręki. Firma do ktorej trafilem wypłacalna. Jesli szukasz pracy polecam.

Robert

Podziękowania dla Krystian Hordyjewicz za profesjonalne podejście w poszukiwaniu pracy na terenie Szwajcarii oraz opiekę podczas pobytu na miejscu, częsty kontakt telefoniczny z uwzględnieniem pomocy w załatwieniu spraw bieżących na miejscu w Szwajcarii.

Kamila
@Robert

Hej, czyli z tego co widzę dziękujesz samemu Właścicielowi? A co z pozostałymi osobami konsultującymi? Ile ich jeszcze jest i czy masz możliwość wyboru z kim przeprowadzisz wspólnie ten cały opisany proces czy zależne to jest od dyspozycyjności?

Grzesiek

Polecam

Patryk

Polecam pana Krystiana, pomógł mi bardzo dużo, po kilku rozmowach miałem zapewnioną prace, na dobrych warunkach, pokój i caly czas w kontakcie zapytaniami czy wszystko w porządku, pomocny i konkretny. Polecam z całego serca.

Yar

Polecam tego Pana Rzeczowy i potrafi znalezc prace bez umiejetnosci jezyka niemieckiego.

Kazimierz
@Yar

Na jakie stanowiska? Bo jak bez znajomości języka to chyba tylko fizyczna bez kontaktu z klientem. Ty na jaką się załapałeś?

Gracjan

Polecam pana Krystiana, pomógł mi bardzo dużo, odrazu po kontakcie miałem zapewnioną prace, na dobrych warunkach, rzetelny, pomocny i konkretny. Polecam z całego serca, na pewno nie odmówi pomocy.

Chomik

Moja pierwsza praca w Szwajcarii od pana krystiana i odrazu długa wspołpraca z firmą narazie przynajmniej rok. Co mi się podoba przede wszystkim podoba przejrzystość czyli umowa zestawienie miesięczne ile godzin ile pieniążków ile podatki itd. Zaangażowanie pana krystiana czuwa nad moim przebiegiem pracy opieka w sprawach urzędowych ma sprawdzonego człowieka rzetelnego od początku do końca. Z czystym sumieniem polecam Krys Swiss Consulting ????????????

Witek

Jestem bardzo zadowolony i z całym sercem polecam Pana Krystiana. Zanim zaczęliśmy współpracę dostawałem same jakieś dziwne kilku, lub jednodniowe zlecenia co doprowadzało mnie do białej gorączki. Po rozpoczęciu współpracy z Panem Krystianem od razu zaczęły się konkretne propozycje. Po kilku dniach pojawiła się oferta pracy na magazynie i na 2 dzień poszedłem do pracy. Pracuję już 3 tygodnie i wiem że to była dobra decyzja. Praca ciekawa i przyszłościowa, dobrze płatna i fajni ludzie. Jestem bardzo zadowolony i polecam usługi firmy i Pana Krystiana który na prawdę profesjonalnie i z sercem podchodzi do spraw a firmy z którymi współpracuje są sprawdzone i dają na prawdę świetne warunki.

Maciek

Współpracuje z P.Krystianem od ponad pół roku i wszystko idzie zgodnie z planem. Podsumowując profesjonalizm i rzetelność na najwyższym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz - Český těšín

• Jak się pracuje w Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz?

Kandydaci do pracy w Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz

Krys Swiss Consluting Krystian Hordyjewicz