Opinie o Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex w Gniezno

Szymon Nowy wpis

Nie polecam, stosuje metody awersyjne KOLCZATKI, DLAWIKI ITP niszczy psiakom psychikę. Mało tego oszukuje ludzi wpisem na swojej stronie BRHAWIORYSTA jednak sprawdzając jego kwalifikacje nie ma z nim nic wspólnego. Wystarczy sprawdzić gdzie ten "specjalista" brał nauki a puzzle poukładają się same.

Szymon Kołodziejczyk Nowy wpis

Nie polecam, stosuje metody awersyjne KOLCZATKI, DLAWIKI ITP niszczy psiakom psychikę. (usunięte przez administratora)

Robert K Nowy wpis

Polecam wszystkim, zajęcia pod okiem trenera K9 profesjonalne i nowoczesne. Nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do mojego psa i z takimi efektami.

Renata Nowy wpis

Bardzo polecam . Zajęcia z Panem Maciejem odmieniły relacje z moją sunia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Łukasz

Ludzi od szkolenia psów w Gnieźnie jest dużo ale jak widać mistrz jest jeden. Polecam Pana Macieja, nareszcie profesjonalne szkolenie psów w Gnieźnie, jakiego jeszcze nie było. Wiem co mówię, skorzystałem z usług wszystkich Gnieźnieńskich szkół. Tylko K9-DEX Polecam

Po trzech nieudanych konsultacjach, trafiłem do Pana Macieja z swoją lekliwa suczka. Wcześniejsze konsultacje u Behawiorystow wiązały się z karceniem. Pan Maciej nie musiał stosować kar, nauczył mnie jak pracować z klikerem i karmą z moją sunia. Teraz już wiem, że byłem ofiarą własnej niewiedzy udając się do wcześniejszych fachowców którzy okazali się nie być Behawiorystami kiedy szukałem w internecie informacji na temat wykształcenia i kursów, które bez problemu znalazłem w sieci na temat Pana Macieja. Polecam serdecznie. Weryfikujcie do kogo się udajecie aby nie karcono waszych piesków aby nie biały się więcej.

Była klientka

Nie polecam tego pana. Człowiek pozbawiony empatii, traktujący zwierzęta jak roboty bez uczuć bo pan twierdzi że psy nie potrafią kochać. w momencie gdy zrezygnowałam z jego marnych usług, została naruszona moja godność oraz godność moich dzieci. Pan zaczął pisać komentarze że mam się zainteresować gdzie są ojcowie moich dzieci (!). Ktoś kto był policjantem nigdy nie powinien się tak zachowywać. W momencie gdy ujawniłam iż wiem że się znęcał nad swoim psem (pies w gównach, w kojcu, gryzący metalowe miski, zostały mu spiłowane zęby) zostałam wszędzie zablokowana a komentarze zostały usunięte żeby nikt ich nie widział. Paragonu za usługę również nie otrzymałam a pieniądze wziął. Sprawa trafiła dalej i wyżej, skontaktowałam się z wieloma ludźmi do których ten człowiek również wypisywał i straszył. Takich ludzi należy izolować ze społeczeństwa. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex - Gniezno

• Jak się pracuje w Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex?

Zobacz opinie na temat firmy Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Maciej Staszewski Szkolenie Psów Gniezno K9-Dex
  • Zamiejska dz9/2