Opinie o Hotel Mercure Szklarska Poręba w Szklarska Poręba

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hotel Mercure Szklarska Poręba. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Mercure Szklarska Poręba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mercure Szklarska Poręba w Szklarska Poręba

@Szklarska Poreba

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Warunki są satysfakcjonujące. Premie od rezerwacji są super dodatkiem. Ile sprzedaż, tyle zarobisz. Śniadania pracownicze, można normalnie usiąść i zjeść (nie jest to codziennością). Można korzystać bezpłatnie z basenu i siłowni.

@@Szklarska Poreba

Ile mniej więcej jest premii? Samemu się szuka klientów do skorzystania z pobytu czy tylko liczą sie ci co sami zadzwonią i zarezerwują? Im dłuższy pobyt klienta tym wyższa premia?

A. Nowy wpis

Wszystko się liczy. Rezerwacje gości pierwszorazowych i stałych klientów.

@A.

To tak średnio, ile jest się w stanie zarobić? Oczywiście, uwzględniając już premię i wszelkie inne dodatki. Będę wdzięczna za informację. :)

Zygmunt Nowy wpis

Witam, przyznam ,iż nie mieszkałem w tym mieście , ale dawno, dawno, przez długi czas,. Dziś jestem zainteresowany, najlepiej pracą typu porządkowego, na rzecz tego obiektu, wystarczy wykonać tel. 502 2700 33. Pozdrawiam. Dziękuję Z

Od czego uzależniona jest premia w firmie Hotel Mercure Szklarska Poręba? Jakie są progi premiowe? Dodali 27 maja na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Pokojowa.

@

Premia na recepcji zależy od ilości sprzedanych usług bądź produktów.

Agacia
@@

No i jak to przykładowo jest naliczone? Jakie usługi dają największe premie lub ile trzeba ich sprzedać?

Halina

Hej, przychodzę dopytać czy na recepcji nadal są dobre warunki? Rok temu pisaliście o wysokim wynagrodzeniu i dobrej atmosferze ;) Teraz widzę widełki to 5/6 tyś. Dochodzą do tego jakieś inne benefity? W tym roku znowu pojawiło się ogłoszenie właśnie na recepcję. Zastanawiam się w sumie, czy szukają tylko na sezon? Macie jakieś wskazówki co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej?

@Pracodawca
@Halina

Warunki są bardo dobre. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia. Do stawki podstawowej doliczane są standardowo dodatki za nocki, premie uznaniowe i premie sprzedażowe. Raczej poszukiwani są stali pracownicy. Nauka i wdrożenie się w system trwa około +/- 1.5 miesiąca.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hotel Mercure Szklarska Poręba? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Inżynier Budownictwa - praca administracyjna
REGESS
logo firmy Operator maszyn i urządzeń ceramicznych
Asistnet Work Group
logo firmy Praca dla lakiernika (DE-Aachen)
DWL Job Sp. z o.o.

Wiecie jak wygląda praca w firmie? Nadal nie widać zbyt wielu komentarzy o firmie Hotel Mercure Szklarska Poręba w miejscowości Szklarska Poręba. Czekamy na Wasze opinie!

T I

Miła atmosfera , Praca w Hotelu Mercure Szklarska Poręba godna polecenia;)

Jolanta

witam, czy mogę prosić o jakąś opinię odnośnie pracy na recepcji? widziałam ogłoszenie i się nad nim zastanawiam. praca w praktyce jak wygląda i na jakie ostateczne wynagrodzenie za nią można liczyć?

M.M.
@Jolanta

Witam, recepcja u nas nie różni się jakos szczególnie od recepcji w innych hotelach. Mamy 140 pokoi, restauracje, strefę spa, przy dużym obłożeniu dzieje się ;) Ekipa na recepcji jest najlepsza pod słońcem, jasna sprawa :) a wynagrodzenie raczej jedno z wyższych w okolicy.

Magda

Piękny hotel i niesamowita restauracja. Jedzenie jest rewelacyjne! Brakowało w Szklarskiej takiego miejsca.

eSo

Super miejsce, bardzo fajni ludzie i świetna, ludzka dyrekcja. Praca jest wymagająca, ale oceniana sprawiedliwie, poza tym zawsze można poprosić o pomoc i nikt jej nie odmówi. Ogromnym plusem są również wspólne pracownicze śniadania i możliwość korzystania z basenu i siłowni za darmo. Szczere 5/5!

Karo

Dobrze się zapowiada, fajnie że akurat w Szklarskiej Porębie!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mercure Szklarska Poręba - Szklarska Poręba

• Jak się pracuje w Hotel Mercure Szklarska Poręba?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Mercure Szklarska Poręba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Mercure Szklarska Poręba?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042