Vebri Work

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vebri Work

Adka Nowy wpis

Ten awans, o który ktoś się spytał to w jakim zakresie miałby wypaść? Patrzyliśmy już wcześniej na ofertę dla Spawacza, którą dodano z parę dni temu. doświadczenie w ogóle wpływa na oferowana stawkę czy jednak jest bez znaczenia?

Majka Nowy wpis

Czyli co przykładowego ogarniałeś, że koordynator nie okazał się taki pomocy? Kolejna sprawa to to wspomniane picie. Ten punkt można jednak obejść? Chłopak raczej na robotę chce po prostu jechać, tylko pytanie jakie problemy na miejscu mogą go spotkać?

Erik Nowy wpis

Bardzo solidna firma. Jak jest jakiś problem to komunikacja jest dobra i można go rozwiązać. Wypłaty są na czas i uczuciwe. Mieszkania tez są okej czasem lepsze czasem gorsze. Poleca serdecznie

Kwiatuszek

Mark Redwiner dałeś tutaj jeden wpis a potem drugi który został usunięty czy mógł byś się podzielić informacjami w jakim zakładzie pracowałeś i w jakim charakterze i czy to biuro jest godne uwagi co jest nie tak itp. będę wdzięczny .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Vebri Work po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Stolarz - prefabrykaty, domki modułowe. Jaki był jej rezultat?
Artur

Nie wiem dla czego narzekacie ja jestem 2 raz wypłata piątek. Punktualnie mam pozytywne wrażenia co do tej firmy i nadal tam pracuje i co do kontaktu z biurem też niema problemu

Vebri Work prowadzi rekrutację na stanowisko Lakiernik w Lochem. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co według Ciebie powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Mark Redwiner

Wypłaty zawsze na czas, pełny etat, klarowne zasady współpracy. W razie jakichkolwiek spraw, pytań szybki kontakt (w tym osobisty) z przedstwicielami firmy, biurem. Chętnie służą pomocą. Zależy im na pracowniku, dbają o współpracę na poziomie partnerskim. Polecam każdemu chętnemu na wyjazd w celach zarobkowych. Firma godna zaufania. Zjechałem do kraju uzupełnić uprawniania związane z mobilnością, których brak jednak doskwiera czasami.

Mario

Ogólnie za pierwszym razem pozytywnie ale za drugim to już porażka. Brak auta służbowego Problemy z wypłatami (trzeba pilnować godzin czy się wszystko zgadza) Ciężki kontakt ponieważ każdy tylko odbija piłeczkę do innej osoby często za odpowiedzią lub decyzją trzeba czekać tydzień jakby liczyli ze może temat się przedawni. Kiepskie zakwaterowanie, brudne, drogo i daleko od pracy

Gabriela
@Mario

to czekaj z czego to wynika, że raz miałeś spoko warunki a potem już nie? to te na start jakie były? a można tak właściwie załapać się drugi raz na to samo? mam na myśli kwaterę i robotę jak będzie dostępna? przynajmniej wiesz do jakiego lokum jedziesz wtedy

jaroslaw

Generalnie wspolpraca rozpoczela sie od miej rozmowy z Koordynatorem a tak naprawde Koordynatorką, nie dziwi bo zawsze sie tak zaczyna , generalnie mialem poczucie , ze jestem w odpowieniej agencji , praktycznie w kazdej sytuacji otrzymuje informacje zwrotne oraz praktyczną i merytoryczną pomoc. Aktualnie pracuję dla tej agencji , mozna negocjowac warunki oraz rozwiązywac biezace niedociagniecia mam tu na mysli brak VCA , gdzie w krotkim okresie zostala ta sprawa rozwiazana , umowiony kurs i sfinalizowanie calego procesu . Polecam agencje , daje poczucie bezpieczenstwa i wzajemnego zaufania .Podziekowanie za szybkie dzialania .... pozdrawiam

Gabriela
@jaroslaw

I spodziewałeś się tego efektu czy testowałeś dopiero agencję? Zastanawiam się nad przyczyną odnośnie ostatecznego wyboru. Ktoś polecał? Masz możliwość zmiany koordynatora na prośbę?

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Vebri Work w mieście Hengelo? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

jaroslaw

No tak jestem pracownikiem i zdecydowanie polecam bezproblemowy przebieg wspolpracy .

Misial

Agencja godna uwagi, na początku były pewne zgrzyty, ale po paru negocjacjach doszliśmy do porozumienia. Zakwaterowanie na wysokim standardzie przy niskich opłatach. Dobra komunikacja z biurem. W miare fajne stawki.

Maniek

Polecam

polaczekrobaczek

Dziękuję za usunięcie mojej poprzedniej opinii. Myślałem, że ta strona to jedna z niewielu ostoi obiektywności rynku pracy. Zakwaterowanie w raczej dobrych warunkach, współpracują z zewnętrzną firmą zajmującą się wynajmem mieszkań. W razie zażaleń nie mają problemu ze znalezieniem nowego zakwaterowania. I na tym kończą się plusy tej firmy. Już w zakładzie pracy dowiedziałem się, że vebri podało złe tygodniowe godziny pracy (36 godzin zamiast 40), co przełożyło się na mniejszą niż wcześniej obiecana mi wypłata. Popracowałem tak parę miesięcy i wyjechałem z powrotem do Polski ponieważ skończyły się zamówienia w moim zakładzie pracy. Vebri odezwało się po paru miesiącach z "wyjątkowo dobrą ofertą" i zaproponowało ponowną współpracę. I tutaj zaczął się prawdziwy przekręt. Dostałem zakwaterowanie i adres firmy. Pierwszy dzień pracy przebiegł spokojnie, do zakładu pracy nawet przyjechał jeden z właścicieli firmy i zapewnił mnie, że niedługo wyśle mi online do podpisania umowę o pracę. Nie spodziewając się niczego złego, drugiego dnia normalnie poszedłem do pracy. W środku dnia napisali smsa o treści "szef w pracy cię nie lubi, możesz jechać do domu". Po szybkim wyjaśnieniu sytuacji z team leaderem, okazało się, że zwolnił mnie jakiś typek z zarządu, który nawet nie widział mnie i mojej pracy na oczy. Dzięki vebri work pracowałem więc dwa dni na czarno. Po tej sytuacji kazali jechać mi ponad 200km do siedziby swojej firmy i oddać klucze do mieszkania, czego oczywiście nie zrobiłem. Do tego napisał mi, że klient nie zapłacił za moją pracę i nie mam co liczyć na wypłatę za dwa dni mojej pracy. Po zagrożeniu donosem do inspekcji pracy, litościwe wypłacili mi pieniądze "ze swojej własnej kieszeni". Warto też nadmienić, że chłopaki z vebri mają ewidentne problemy z językiem angielskim i czasami ciężko zrozumieć co chcieli ci przekazać w wiadomości. Podsumowując, cały czas musisz upominać się o swoje, trzymać agencję za rączkę i uważać, aby nie zostać oszukanym.

Mariusz

Jak jesteś człowiekiem wszechstronnym i który nie zadaje zbyt wiele pytań oraz zgadza się na to co dostaje to będzie ok. Dostałem pracę niezgodną z moimi kwalifikacjami, z której gdy zostałem zwolniony pojawiło się wielkie zdziwienie i zarzut że nakłamałem w cv xD Generalnie agencja jak każda, dopóki patrzysz na każdy ruch, pilnujesz i trzymasz za rączki czy czasem nie sięgają za głeboko w kieszeń to jest w porządku. Kiepsko gdy tego nie robisz i pozwalasz sobie na przesadne zaufania.

Helena
@Mariusz

To jak aplikowałeś do tej firmy, to docelowo na inne stanowisko? Że teraz piszesz, że dostałeś pracę niezgodną z Twoimi kwalifikacjami? Czy dołożyli Ci takich obowiązków, o których nie miałeś wcześniej pojęcia? Napisz proszę skąd to zamieszanie bo sama interesuję się pracą

Nikodem

Agencja ma problemy z zakwaterowaniem. Jeżeli jesteś miłośnikiem pleśni i grzyba na ścianie to się szybko odnajdziesz. Do tego bardzo manipulują salarisami, niskie stawki plus wysokie z (usunięte przez administratora) dodatki, tak żebyś miał jak najwięcej na koncie. Dla mnie w skali 1-10 są około 5tki.

Kamila
@Nikodem

A te niskie stawki według ciebie to ile dokładnie, powiesz, czy to jakaś tajemnica? Natomiast jeśli chodzi o zakwaterowanie, to daj znać, czy zwróciłeś uwagę na to. I co oni z tym zrobili. Pozdrawiam.

@Nikodem

Szanowny Panie, Dziękujemy za dodanie opinii na temat firmy Vebri Work. Pragniemy poinformować, ze stale staramy się poprawiać warunki mieszkaniowe naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, żeby reagować szybko na pojawiające się problemy i niedogodności.

@Kamila

Szanowna Pani Kamilo, Stawki w firmie Vebri Work uzależnione są od stanowiska. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podam informacje na temat obecnie dostępnych ofert! Staramy się poprawiać warunki mieszkaniowe naszych pracowników - posiadamy w chwili obecnej wiele mieszkań i domów, z których Pracownicy są bardzo zadowoleni.

Aktualność
Szanowni Państwo
Gorąco zapraszamy na spotkanie w firmie Vebri Work!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vebri Work - Vorden

• Jak się pracuje w Vebri Work?

Zobacz opinie na temat firmy Vebri Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vebri Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vebri Work