Opinie o Kam-Bruk Kamil Linek w Wiktoryn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kam-Bruk Kamil Linek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kam-Bruk Kamil Linek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kam-Bruk Kamil Linek w Wiktoryn

Jagoda Nowy wpis

Na szczęcie do realizacji usługi nie doszło :) Przestrzegam przed tym Panem i jego firmą. Na początku wszystko wydawało się pięknie bo Pan przyjechał wraz ze swym pomocnikiem i wyliczył ile by to wszystko kosztowało oraz podał dogodny dla nas termin realizacji usługi. Na co my przystaliśmy z racji, że zależało nam na czasie. Przy czym zastrzegł, że niektóre elementy z racji, że są cięższe będą drożej kosztowały w przypadku układania co jest absurdalne bowiem nie chodziło o żaden wzór dekoracyjny a położenje gotowego schodka betonowego. Takim sposobem zaczęliśmy czekać na obiecany nam wrzesień i kiedy Pan miał do nas zadzownić kilka dni przed wyznaczonym terminem realizacji usługi to wcale nie zadzwonił. Mąż próbował się z nim skontaktować po czym Pan szanownie odpisał, że z powodu śmierci bliskiej osoby nie ma czasu co było dla nas zrozumiałe. Miał się z nami ponownie skontaktować za tydzień. No ale jak przyszło co do czego to wyłączył telefon. Ja skontaktowałam się z Panem z innego numeru po czym Pan udzielił mi informacji, że jest na wakacjach i oddzwoni jak wróci zza granicy. No a do męża jak się nie odezwał to się nie odezwał. My niestety zostaliśmy postawieni w trudnej sytuacji bo musieliśmy szukać kogoś innego. Mam nadzieję, że tacy "fachowcy" nie będą mieć już zleceń bowiem jeśli ktoś płaci za daną usługę to chce by dana osoba się z niej wywiązała. Na dodatek Pan z góry informuje, że jeśli klient życzy sobie fakturę to musi dużo więcej zapłacić niż normalnie.

W odpowiedzi na Pani Pytanie Nowy wpis
@Jagoda

Czy Pani dokonała jakieś wpłaty na realizację? Została spisana umowa? Nie proszę Pani. Więc jeśli pisząc że Pani płaci to wymaga to nie wiem komu Pani robiła jakąś wpłatę, To co Pani wypisuje są to bezpodstawne pomówienia. Jeśli chodzi o wycenę każdy ma prawo ustalać ceny indywidualne. Pozatym Państwo na wycenie nie wiedzieli czego tak naprawdę chcą, różne koncepcje wykonania realizacji były omawiane. Jeśli chodzi o fakturę to tak jak Pani mówiła było drożej z racji tej że ceny były omawiane netto i jeśli jest wystawiany paragon na osobę prywatną jest na niższym progu oprocentowania podatkowego względem faktury na firmę stąd różnica kwoty końcowej.

Weronika Nowy wpis

sporo pozytywnych opinii ostatnio tu wpadło i widzę, że chwalony jest w nich sam właściciel. Czyli w tym przypadku sam wykonywał te wszystkie prace? A wiecie coś na temat zatrudnienia w firmie? Pytam pod kątem przeszkolenia pomagiera skoro gwarancja nie jest tu nawet potrzebna. Jest ono możliwe? Ktoś był?

W odpowiedzi na Pani Pytanie Nowy wpis
@Weronika

W firmie zatrudnione Są osoby które posiadają wybitne umiejętności, udokumentowane przyuczenia w zakresie brukarstwa, wraz ze szkoleniami w zakresie BHP. :)

Krystian

Kam -Bruk Świetna firma. Pan Kamil jest profesjonalny, rzetelny i przedewszystkim uczciwy! Zna się na rzeczy, umie doradzić i zaproponwać ciekawe rozwiązania jak i również uporać sie nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Praca wykonana naprawdę wzorowo i fachowo, pięknie ułożona kostka brukowa. Super ekipa (najlepsza) Naprawdę z czystym sumieniem polecam firmę Pana Kamila.

Andrzej 11

Witam firma Kam Bruk dokonywała pracy układania kostki przydomowej około 2 lat temu. Wszystko się trzyma jak należy , wraz z małżonką nie stwierdzamy żadnych nieprawidłowości mimo tego ,ze dostalismy 2 letnią gwarancję . Pan Kamil to rzetelny człowiek, prace wykonał w omówionym wcześniej terminie . Świetnie doradza. Jak najbardziej polecam firmę Kam Bruk!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kam-Bruk Kamil Linek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
PG

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kam-Bruk Kamil Linek - Wiktoryn

• Jak się pracuje w Kam-Bruk Kamil Linek?

Zobacz opinie na temat firmy Kam-Bruk Kamil Linek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kam-Bruk Kamil Linek?

Kam-Bruk Kamil Linek