myWork AG

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o myWork AG

Arkadiusz Nowy wpis
Kandydat

Witam w jaki sposób można wysłać CV strona aplikuj nie działa. Proszę o kontakt w sprawie pracyy malarz .podaje numer telefonu 785228099 Arkadiusz.

Tomasz Nowy wpis
Kandydat

Witam, dostałem telefon od rekrutera na stanowisko malarza powiedział że w ciągu tygodnia przygotuje ofertę i oddzwoni minęły dwa miesiące i cisza napisałem smsa na numer z którego byłem kontaktowany i brak odpisu więc nie wiem co mam sądzić

Nowy wpis

@Tomasz

Witaj Tomaszu, staramy się odpowiadać na każde zgłoszenie i wiadomości, ale niestety jest bardzo dużo aplikacji na wszystkie stanowiska, a liczba wolnych wakatów jest ograniczona - tym bardziej pod koniec roku, kiedy dużo projektów się kończy. Proszę o kontakt +41 76 431 16 00 (może być (usunięte przez administratora) i niezwłocznie zweryfikujemy Twoje zgłoszenie. Serdecznie pozdrawiamy.

Jacek Nowy wpis
@Tomasz

Dzień dobry obecny muj numer to +48 739696725 .Gmail: jacekrozanski04@gmail.com.muwie po Angielsku,Francusku

Marcin

Witam firmę polecam w 100%

Marta
@Marcin

Marcinie, doprecyzuj, polecasz od strony pracownika? jeśli tak, to za co ?

paplo
@Marcin

możecie cos więcej powiedzieć o pracy w szwajcari jako malarz,jak zakwaterowanie jak praca wyglada.zarobki

@paplo

1. Zakwaterowanie - organizowane przez naszą firmę, opłaca i potrącane z wynagrodzenia. Koszt to od 600 do 1000 franków na miesiąc. 2. Jak wygląda praca - szwajcarska umowa o pracę tymaczasową, praca u naszych klientów, do których dostarczamy kadry, zarówno dla pomocników jaki osób doświadczonych. Praca wewnątrz, na zewnątrz, malowanie ścian, okien, fasad. Różne zlecenia, niekoniecznie w jednym miejscu, więc mobilność jest ważna. 3. Zarobki między 1000 a 1400 franków netto tygodniowo (zależy od zakresu zadań i doświadczenia)

józef
@myWork AG

Od 14.11 zamierzam rozpocząć pracę w Szwajcarii w sektorze budowlanym. Posiadam 35 letnie doświadczenie jako stolarz( ukończyłem szkołę zawodową Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu). Od ponad 20 lat prowadzę firmę zajmującą się pracami wykończeniowymi domów i mieszkań. Posiadam samochód Renault Master L3H3, prawo jazdy A,B,C. Pracowałem 5 lat w Niemczech, rok we Francji. Referencje. Niestety nie znam języka. Jeżeli posiadają Państwo ofertę pracy odpowiadającą moim umiejętnością, proszę o kontakt. Józef Wróbel +48 696 439 073 celjozwrobel@wp.pl NIP.: 646-102-21-84

@józef

Prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres: horgen@mywork.ag

Putinek
Klient

Ta firma nie płaci l.4 Ja zachorujesz i coś się stanie nie płacą . TTak mówią ci co roObią i tp. Lepiej omijać.

@Putinek

Dzień dobry, to poważne oskarżenie z Twojej strony - prosimy o kontakt pod numer +41 58 501 77 75 lub horgen@mywork.ag i podanie konkretnych informacji, co nie zostało wypłacone. Nasi doradcy traktują swoich pracowników tak jak sami chcieliby być traktowani. Wypłaty zawsze są na czas, zgodnie z warunkami umowy. To co jest obiecane, zawsze jest wypłacone. Jeśli chodzi o dodatki na dzieci, czy pieniądze za L4 lub wypadki jest to również wypłacane z ubezpieczenia. Zgodnie z prawem pracy w Szwajcarii.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w myWork AG. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elewacje-Docieplenia-Fassadenisoleur-Szwajcaria od 30 do 33 CHF na godzinę + dieta?
Krzysztof

Agencja pracy godna polecenia, ponad przeciętne wynagrodzenie , terminowe przelewy .kompleksowa obsługa. Polecam !

Radosław

Dobra firma godna polecenia wszystko w jak najlepszym porządku polecam

@Radosław

Dziękujemy za ocene i Twój feedback – zawsze staramy się żeby wszystko było na czas, jasno i transparentnie. Pozdrawiamy serdecznie! myWork AG Team

Lukasz

Rzetelna firma, załatwiają wszystkie sprawy związane z pozwoleniem o prace, ubezpieczeniem itp. Dobry kontakt z biurem również w języku polskim. Firma organizuje zakwaterowanie(głównie hotele pracownicze) które opłacane jest z diety, ale można z tego zrezygnować i znaleźć coś na własną rękę. Wypłata zawsze na czas. Polecam!!!

@Lukasz

Łukasz, Serdecznie dziękujemy za opinię – jest to dla nas bardzo ważne! Naszą firmę tworzą po prostu ludzie, którym zależy – cieszymy się, że możemy wspierać nie tylko w sprawach związanych z pracą. Pozdrawiamy i zapraszamy do biura na kawę jak będziesz w okolicy.

Czekamy na aktualne wpisy odnośnie firmy myWork AG w miejscowości Horgen, może ktoś z pracowników wie coś o nich.

Zostaw merytoryczną opinię o myWork AG - Horgen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w myWork AG?

Zobacz opinie na temat firmy myWork AG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w myWork AG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

myWork AG
Przejdź do nowych opinii