Opinie o Worklogistic GmbH w Altenkunstadt

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Worklogistic GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Worklogistic GmbH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Worklogistic GmbH w Altenkunstadt

Pozytywna

Hej, nie zgadzam się. Pracuje już rok i jak najbardziej pieniążki zawsze się zgadzają. Wszystkie dodatki (nadgodziny, nocne) są wypłacane. Urlaubgeldoraz dodatek świąteczny w grudniu także. Fahrgeld także dają tylko powyżej konkretnej ilości km. Jak ktoś ma 15 km to nie dostanie wiadomo. Kawalerki owszem trzeba dopłacać 100euro ale czy to jest tak naprawdę dużo? W innych agencjach czynsz wynosi po 250 euro powiedzmy i nikt nie narzeka a do tego mieszkania są na 4 lub 6 osób z wspólną łazienka i kuchnia. Tutaj za 100 euro masz komfort że mieszkasz sam i masz mieszkanie w fajnym standardzie. Nie przesadzajmy! Ludzie się chyba w głowach przewraca. Chyba nie pracowali jeszcze w dziadowej agencji.

@Pozytywna

A jeśli traflibysmy z chłopakiem na kawalerkę to daleko mielibyśmy do pracy? Max ile km mniej więcej? Zwrotu za dojazd pewnie nie ma?

KK

Jak się skontaktować z agencją worklogistic w celu zatrudnienia? Skoro nie ma podanego polskiego numeru, a na wiadomości z tego co czytam niżej nie odpowiadają ?

Na tak

Polecam, dziewczyny w biurze pomocne i rzeczowe. Nie ma problemu by załatwić pracę czy dokumenty.

Kandydatka Nowy wpis

No hej, właśnie z chłopakiem widzieliśmy ofertę na Facebooku dla par jako pracownik produkcji. są tu może panie które z niej korzystały i mogą mi dać znać czy na pewno wszystko na spokojnie ogarnę? Nie mam jeszcze doświadczenia

gk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy pracuej ktoś w Waldershof na produkvjii rowerów albo sie wybiera ? jak wyglada praca , wypłata ,mieszkania ?

Diana Nowy wpis

Hejka. Widzieliśmy z chłopakiem ofertę na Facebooku dla mechanika przemysłowego. Doświadczenie ma, raczej ogarnie. Tylko na wyjedzie jeszcze nie robił. Wiecie jak w tym rejonie teraz jest?

Nie polecam pracy Nowy wpis

Nie polecam pracy w Baurze w Altenkunstad.Normy,normy i jeszcze raz normy.Na komisjonowanie w tej chwili jest 150 pików na godzinę.Nie wyrabiasz normy wylatujesz,po paru rozmowach ostrzegawczych.Odradxam Agencja sama w sobie fantastyczna.Ale praca w Baurze to horror.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Worklogistic GmbH? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Byly pracownik

Odradzam .przepracowalam z agencja 8 miesiecy . Ani 1 dnia nie opuscilam .Kontakt z biurem mega utrudniony. Trzeba umawiac sie na terminy a na pytania podstawowe brak odpowiedzi. Zero wsparcia polskich pan z biura.

KK

Weronika
@KK

A na które wiadomości tu nie odpisują? Te mailowe czy na facebooku? Z godzinę temu wrzucili post z oferta dla elektryka, może chłopakowi właśnie będę podsyłać. Tam po polsku piszą z tego co widziałam na tablicy. Widział ktoś te ofertę i by polecił lub odradził?

@Patka
@KK

No trzeba zadzwonić na ten niemiecki numer co jest podany, ale tam siedzą Polki, więc nie ma żadnego problemu , żeby się z nimi skontaktować

@@Patka

O dobrze wiedzieć, bo u mnie z językiem jest krucho. Jak przy tym oceniacie sama obsługę? Wszystko idzie w porządku i nie ma co się nawet zastanawiać nad pracą? warto się zgłosić?

Na tak

Czy w Worklogistic GmbH pracuje się na open space?

Krystian

Witam, pracuje ktoś na produkcji w miejscowości Waldershof?

Lila
@Krystian

Jak na dalej od tego miejsca. Cube to (usunięte przez administratora). Tam jest taki przemiał ludzi że sami nie wiedzą kto jest a kto już wyszedł. Odradzam

hmm
@Lila

witam, można jakiś kontakt w celu porozmawiania na temat tej pracy bo mam opcje tam jechać ?

Luki
@Krystian

Jeden wielki (usunięte przez administratora) na stanowiskach kierowniczych(usunięte przez administratora) i "koledzy". Wszechobecne (usunięte przez administratora). Wybierz inny projekt, Work jako agencja ma na prawdę dobre warunki i różne oferty, znajdziesz coś dla siebie, tem odradzam

@Luki

a na jaki rok zatrudnienia odradzasz? Teraz niedawno byleś? Co się tam działo? Kolega wyżej pytał z rok temu dlatego ciekawi mnie czy tu w projektach w ogóle cos się zmienia? ja dopiero oferty oglądam, też mam problem z decyzja

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Worklogistic GmbH?

Mlody

Katastrofa. Kontakt prawie zerowy., na odpowiedz trzeba czekac pate dni albo w ogole sie nie doczekasz.Za paliwo nie zwracają gdzie miałem ponad 20 km.

@Pozytywna

Hej :) a czy możesz napisać ile wychodzi na czysto po potrąceniu za mieszkanie? Pracujesz w Altenkunstadt może? Pozdrawiam :)

@Magda.M

Ciężko powiedzieć ile zarobisz bo to zależy od liczby godzin, dodatkow, ale napewno się nie zawiedziesz.No i zależy gdzie praca bo stawka godzinna może się różnić

@Pozytywna

Ostatnio sporo osób narzeka na tą agencje... w sumie jeśli po odciągnięciu za mieszkanie zostaje 1200/1300 euro to faktycznie słabo jak na Niemcy...

@Magda.M

Niestety realia sa jakie są... jeśli chcesz dużo zarobić to znajomość języka to podstawa można wtedy bezpośrednio coś znaleźć bez agencji lub wybrać Niderlandy bo tam jednak zarobki wyższe. . Ale jeśli zadowoli Cię te 1400/1500 to polecam Work. Ja na agencje nie narzekam bo jak na Niemcy właśnie i tak jest to jedna z lepszych. Ale wybór jest Twój. Pozdr

@Pozytywna

NIE POLECAM! Wyjechaliśmy do pracy przy produkcji części samochodowych przez ta agencje. Kierownik po dwóch dniach pracy stwierdził, ze nie nadajemy się do pracy, podkreślam dwa dni dopiero pracowaliśmy. Organizacja pracy tragedia, kierownik nie powinien być kierownikiem, nie umie niczym zarządzać. Naprawdę polecam omijać ta agencje oraz ta firmie szerokim łukiem. No chyba, ze ktoś lubi sobą pomiatać.

Jaka w tej sytuacji jest odpowiedzialność agencji? Chodzi mi o to, że ona nie ma chyba wpływu na to czy pracodawca będzie chciał kogoś zatrudnić? Chyba, że jednak ma? A podczas rozmowy pytano was o predyspozycje i ogólne umiejętności? Ciekawa jestem czego zabrakło

Pozytywna

No to chyba raczej nie wina agencji tylko po prostu w zakładzie trafiliście na nieodpowiednią osobę. W każdej pracy trafi się szef lub kierownik który może być mniej lub bardziej specyficzny. A w Polsce tego nie ma? Wystarczyło zagadać z agencja lub poprosić o zmianę pracy. Dorośli ludzie jadą za granicę a zachowują się jak dzieci we mgle które trzeba prowadzić za rączkę.

Magda.M

Możesz napisać dlaczego katastrofa? Ja czytałam wiele dobrych opinii, ale od jakiegoś czasu coraz więcej złych... :(

Zawiedziony

Work był jeszcze rok temu jedna z lepszych agencji ale teraz niestety kroją na czym się da. Pomimo diety od pracodawcy i tak biora za mieszkanie ( kawalerke) , wszystkie bony dodatkowe są ucięte, za dojazd nie ma dodatków także po wypłacie mało co zostaje. Kontakt praktycznie zerowy, może po dwóch dniach ktoś łaskawie odczyta i odpisze bo o wykonaniu połączenia nie ma mowy. Z takiej dobrej opinii zejść na jedną z najgorszych(coraz więcej osób o tym mowi) przez swoją zachłanność na pieniądz. Szkoda

@Zawiedziony

A gdzie pracujesz czy można wiedzieć? Oni oferują kawalerki? Czytałam właśnie pozytywne opinie na temat tej agencji i chciałam się wybrać do pracy przez nią....

Wiecie może, czy w Worklogistic GmbH szukają chętnych na staż?

Michael

NIE Polecam. Panie z biura miłe tylko na początku, a później pokazują pazurki. Nawet obgadują przed innymi pracownikami co nie tylko ja sam się o tym przekonałem. A jak przychodzi potem do pytań albo problemów to już zaczyna się nie odbieranie telefonów albo że Pani na urlopie albo jest na chorobowym, a na samym końcu i tak pracownik obrywa po (usunięte przez administratora) i jest winny.

Ala

Hej, czy jest tu jakaś dziewczyna która by chciała wyjechać do Niemiec do pracy? Proszę o kontakt

Jola
@Ala

Ja bym chciala wyjechać ale mogę dopiero pod koniec kwietnia .Ala skąd jesteś i w jakim wieku jeśli mogę spytać?

Kladuia
@Ala

Cześć ja tez szukam kogoś kto by wyjechał ze mną , miałam propozycje pracy w Alatenkunstadt. niestety szukali dwóch osób. Jeżeli dalej aktualne byłabym chętna ????

@ala
@Kladuia

Hej, nadal chcesz wyjechać i kogos szukasz?

Beznazwy

Kontakt z koordynatorkami jest beznadziejny. Od kilku dni czekam na odpowiedz bądź na oddzwonienie. Jeśli coś się potrzebuje nie można liczyć przede wszystkim na Kamilę R. Która jak mi się zdaje pracuje na sile. Olewa każde wiadomości. Tradegia

@Beznazwy

Na odpowiedź odnośnie czego? Jakiś większy problem wystąpił czy w czym rzecz? Na czyjekolwiek inne wsparcie można tu alternatywnie liczyć? Możesz sobie wgl zmienić koordynatora?

House
@Beznazwy

A możesz podać kontakt? Bo ja nie mogę się dodzwonić do nikogo a podanych jest kilka numerów.

@House

To są nr komórkowe? Pisał ktoś z was smsa może? To ja ciekawa jestem z jakich przyczyn nie odbierają. Ile osób przypada tak naprawdę na jednego koordynatora i ilu ich tak w sumie teraz pracuje?

ST

Hej, ja pracuje w Worklogistik od prawie roku i zdecydowanie mogę polecić Wam te agencje. Jeśli chodzi o pracę zależy kto i co, mają oferty i produkcji i kommi. Wiadomo to kwestia tego w czym każdy się widzi. Generalnie ja odrzuciłam tylko jedno miejsce a mianowicie pracę we wspomnianym tutaj już Cube. Po prostu jest to praca która się lubi lub nienawidzi i to też kwestia indywidualna i najlepiej spróbować. Jeśli chodzi o wypłaty nigdy nie ma problemu, wypłacane co do grosika i zawsze na czas. Mieszkania są darmowe i naprawdę w dobrym standardzie. Nie musimy jeździć z pościelą, łyżkami bo wszystko jest zapewnione ????Nie mieszkaliśmy nigdy w więcej jak 4 osoby (My z chłopakiem i jeszcze jedna para). Czasami jest problem z tym by dodzwonić się do biura ale to też zrozumiałe ze wiele osób próbuje i trzeba do skutku. Jedyny minus to chyba taki ze niektóre formalności trzeba załatwiać samemu czyli lekarz, nadania na covid itp. Ale to też oczywiste że jesteśmy w obcym kraju i jakieś minimum języka wypadało by znać. Żałuję że firma nie rozwija się poza granice Bawarii bo fajnie byłoby pracować np bliżej Polski ???? Generalnie ja jestem zadowolona ze współpracy z firmą i serdecznie polecam wyjazd z Worklogistik.

@ST

Zgadzam się jest to jedyna agencja która daje bardzo dobre mieszkania i każdy ma swój pokój.Wypłaty bardzo dobre bez oszukiwania.Nie to co HR Xperience który upycha ludzi ile się da i zarobki tragiczne.Dobrze że z tamtej agencji uciekłem i trafiłem na Worklogistic aż się chce pracować.

Piotr-pytanie
@Piotr

Hej. Na jakim projekcie pracujesz w Worklogistic? Wypracowujesz 160 h miesięcznie? Pytam bo często jest tak, że agencja obiecuje (niby gwarantuje) tę minimalną ilość godzin a na miejscu okazuje się, że prawda jest inna. Ja też miałem doświadczenia z HrExperience. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

@Piotr

O czyli porównanie u konkurencji już masz? Nie znałeś odp na to pytanie, które zostało do Ciebie skierowane odnośnie tych godzin? W związku z pozostałymi warunkami związanymi z tą agencją to na podstawie czego można mieć 100% pewności? miałeś wgl jakiekolwiek problemy, że musieliby ingerować / pomagać?

Grażyna

Chciałam zapytać czy zgłaszając się do pracy przez Worklogistic potrzebne jest własne auto na wyjazd. Pozdrawiam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Worklogistic GmbH - Altenkunstadt

• Jak się pracuje w Worklogistic GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Worklogistic GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Worklogistic GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Worklogistic GmbH