Opinie o Perfekt s.c. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Perfekt s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfekt s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt s.c. w Bydgoszcz

anonimka

Hej, mam pytanie, czy ktos pracował moze w tej firmie Perfect słodycze ale w Pawłowicach? Dzisiaj ide na rozmowe kwalifikacyjna, ale z tego co piszecie o tej firmie mam wiele watpliwosci. Firma dziala w calej Polsce wiec wydaje mi sie ze bedzie to ten sam pracodawca, a skoro ma tak byc jak wy piszecie, to oczywiscie debilka nie jestem, zeby tam pracowac... W balona mnie nie zrobia. Jesli ktos z (usunięte przez administratora) tam pracowal, to bardzo prosze o odrobine opinii na ten temat! Pozdrawiam serdecznie:)

akicia

Hej, mam prośbe-może ktoś podałby mi konkretny namiar na tę firmę?(nr telefonu). Niestety telefon 52 3420150 nie odpowiada,a mi źle wystawili PIT-a za 2009 r..Niestety potwierdzam wasze opinie. Ja w tej firmie wytrzymałam 2 tyg.Bardzo proszę o namiary-to bardzo dla mnie ważne,a oni maja nas głęboko w .....

oszukana

Witam ,jestem też oszukana przez tą firmę ,wczoraj w tvp 2 w magazynie expresu reporterów był podobny przypadek ,zbierzmy się wszyscy i podajmy do sądu ich lub ściągnijmy telewizję !!! możemy też podać ich do prokutarury ale nie w Bydgoszczy!!! piszcie ,żeby było nas więcej to coś zdziałamy!!!

nie wiem jak wam ale mi kazali pracowac za darmo .zekomo szkolenie caly dzien jezdzic i sprzedawac nie swoje produkty z czyjegos samochodu a kto mi za to zapłaci za ten cały dzien pracy niech teraz nam zapłaca za to wszystko!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Perfekt s.c. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Była przedstawicielka :)

Ja już całe szczęście nie pracuje w tej firmie i inaczej poukładałam sobie życie. Ale z chęcią poczyniłabym trochę kłopotów tej beznadziejnej firmie. Wyzyskali mnie- teraz z wielką chęcią bym się zemściła. Także jak szukacie ludzi do sądu to ja z chęcią poopowiadam o swoich przygodach :) (usunięte przez administratora)

PH

Witam was Mam szczęscie, że trafilem na tą stronę. Od jakiegos czasu odpowiadalem na oferty zamieszczone przez Perfekt s. c., bez skutku. Moi znajomi bez zadnego doświadczenia w branży handlowej latali co chwila do nich na rozmowy a ja bylem w szoku - dlaczego nie biorą-kogos z doświadczeniem i od niedawna działalnością! Teraz już wszystko wiem. To jest straszne i nie można tego tak zostawić. Jak chcecie robic dym to nie do Inspekcji Pracy, ponieważ pracujący w tej firmie są na własnej działalności gospodarczej - nic nie wskóracie. Ale inna sprawa jest z sanepidem. Tutaj ktoś pisał, że towar jest bez polskich etykiet i dat ważności- to idealna pożywka dla Sanepidu - LEPSZEJ NIE MA. Tylko dajcie do warszawskiego sanepidu a nie bydgoskiego (ktoś da cynk i wyczyszczą magazyn z tego badziewia w jeden dzień a z warszawą będzie trochę trudniej). Jak znajdą rzeczy o których ktoś pisał wcześniej to będą mieli dużo nieprzyjemności.

pracownik roku 2009

Powiem tak. W niczym ludzie piszący opinie sie nie pomylili. Obecnie firma zatrudni juz tylko na wlasna dzialalnosc gospodarcza. za samochod kaza sobie placic 1220 zl co miesiac, a oferowany towar maja najdrozszy na wynku !!!!!! Powiem wiecej najgorszy !! Takie gowno ze jak moje dzieciaki dostaly paczke zelkow to malo co do szpitala nie musialem zawozic !! Swinstwa importuja z najtanszych zrodel najczesciej produkty nie zjadliwe gdzie wysprzedaja sie z tego np w Turcji. A jesli chodzi np o markowe produkty disneya ... 3 razy drozsze niz te sprzedawane na stacjach beznynowych. Towar identiko ... I wez to teraz komus wcisnij po takich cenach ... No żarty. Każdemu odradzam !!!!! Z daleka od firmy PREFEKT i od pana (usunięte przez administratora). Pracowalem 3 miesiace a ze jestem mysle dobrym handlowcem to i tak na tym nie stracilem. Wychodzilem tak 200 - 400 zł na czysto ... jeżdżąc 8 godzin dziennie i dając z siebie wszystko. Wiec nie ma o czym mówiąc. Nie da sie u nich godziwie zarabiać !! NIE DA SIE !! Jedyny kto ma na tym interesie pieniadze to pan Zimon ...

byly pracownik

widze ze mileiscie jeszcze lepiej niz ja. wytrzymalam okolo 6 tyg.po 1 wyplacie zrzygnowalam. na rozmowie z samym szefem powiedzino mi ze otrzymam podstawe 1000zl plus prowizje ale nikt mnie nie poinformowal ze prowizja jest od minimalnej sprzedazy ktora wynosi 30 tys co jest raczej nie mozliwe.nie wspomne o samochodach ktorych mialam 4 w ciagu 5 tyg.poniewaz non stop cos bylo nie tak. pewnego razu stwierdzili ze jest za droga naprawa u nich bedzie taniej wiec chcieli zebym o godzinie 15 jechala do siedziby firmy a mam do niej ponad 300km i wymienia mi auto.powiedzialam ze nie ma mowy. wiec sami po nie przyjezdzali po nie.pozniejstwierdzili ze u nich naprawa kosztowala 60zl a ja bylam u 4 mechanikow i kazdy z nich mi powiedzial ze okolo 600zl. wiec przy wyplacie odjeli mi pieniaki za to ze nie jezdzilam bo auto bylo 2 dni na warsztacie.jak zadzonilam przeczytaam im punkt umowy to i zaczelam ich straszym sadem i inspekcja stwierdzili ze mi to wyrownaja.wiec tuz po weekendzie bylam w firmie i oddalam wszystko i dostalam zwrot pieniedzy. bylam naprawde gotowa isc do sadu pracy nawet juz bylam u prawnika.wstysu sie najadlam co nie miara bo dziewczyna przedemna wystawiala lewe faktury i ja po niej ten syf sprzatalam i wyjasnialam.masakra poprostu. popieram zrobcie cos z tym.

byly przedstawiciel

ok czekam bedesprawdzal strone co jakis czas

oszusci!!!!

jestem za tym wszytskim co piszesz... trzeba cos zrobic a nawet wiem co i jak ale jeszcze troche i sie odezwę

były przedstawiciel

FIRMA: PERFEKT S.C. MARCIN MURAWSKI, DARIUSZ ZIMON PUŁASKIEGO 37 85-619 BYDGOSZCZ TO(usunięte przez administratora)PODZIELAM WASZE ZDANIE DAŁEM SIĘ NACIĄGNĄĆ W LUTYM TEGO ROKU PRACOWAŁEM 2 TYGODNIE NA SZCZĘŚCIE BO SZYBKO SIĘ ZORIENTOWAŁEM W CO ONI ZE MNĄ GRAJĄ OTÓŻ STRACIŁEM PRZEZ 2 TYGODNIE DOKŁADNIE 1400 ZŁ NA RATĘ ZA SAMOCHÓD 700 ZŁ + PALIWO 700 ZŁ ZJEŹDZIŁEM WSZYSTKIE WIOSKI I MIASTA W SWOJEJ OKOLICY I ZADNE SKLEPY NIE CHCIAŁY KUPWAĆ ICH SYFIASTYCH ŻELKÓW KTÓRE UWAGA NIE MIAŁY POLSKICH NALEPEK I TERMINÓW WAŻNOŚCI TO SIE NADAJE DO SANEPIDU, SPOSÓB TRAKTOWANIA PRACOWNIKÓW DO INSPEKCJI PRACY BO ONI MOZE UCZCIWIE ALE NABIERAJĄ LUDZI W BUTELKĘ WŁAŚCICL ZIMON TO TCHÓRZ NAWET NIE CHCIAŁ SIE ZE MNĄ SPOTKAĆ OSOBIŚCIE NIE WYPŁACONO MI ZAROBIONYCH 500 ZŁ ZE SPRZEDAŻY TYLKO DANO W TEJ CENIE ŻELKÓW NIKT W RODZINIE ICH JEŚĆ NIE CHCIAŁ TO SYF!!! PRÓBOWAŁEM SPRZEDAWAĆ WSZEDZIE NAWET NA ALLEGO ALE NIKT NIE CHCIAŁ TEGO KUPOWAĆ OGROMNE STRATY PRZEZ TYCH NIEUCZCIWYCH LUDZI KTÓRZY DOROBIAJĄ SIE KOSZTEM NAIWNYCH PRACOWNIKÓW JEŻELI ZNACIE JAKIEŚ METODY ZEBY TĄ FIRMĘ POŁOŻYĆ NA KOLANA TO JESTEM Z WAMI POPIERAM WAS A PROPO WEKSLI JEŻELI NIE ZOSTAŁY ZNISZCZONE NA WSZYCH OCZACH TO UWAŻAJCIE BO JESZCZE JE WYKORZYSTJĄ CWANIAKI PODAJCIE SWOJE MAILE TO SIE BEDZIEMY KONTAKTOWAĆ I SKIERUJEMY SPRAWĘ TEJ FIRMY DO INSEKTORÓW PRACY BO NIEWĄTPILIWE TA FIRMA TO (usunięte przez administratora)

oszusci!!!!

Ludzie zdaleka od tych ludzi i tej firmy ,(usunięte przez administratora). Napoczatku sa mili znczy na rozmowie a potem tragedia. Zero pomocy same koszty. Firma ta to oooszusci. chca zeby od nich kupywac słodsycze niby z 50% rabatem i chca zeby sprzedawac je dalej . ludzie jaki rabat? w zwyklej hurtowni macie taniej. to wszystko to sicema . sprzedajecie 3 razy drozej. nie dajcie sie złapac na piekne gadanie po popadniecie w długi. normalna firma gwarantuje samochod i wyplate ale oni wiedza ze sprzedaja drogo i badziewie dlatego wola wykorzystac ludzi do brudnej roboty i tym samym dobrze zarobic.ale jeszcze troche i nikt tam nie bedzie pracował bo wszyscy sie dowiedza zo to za firma i jeszcze moge duzo wygrac jesli beda chcieli !!!!!

zola

widać pare osób tak samo jak i ja dali się nabrać... Pan Zimon jest zasranym krętaczem i w ogóle żałuję,że poszłam do nich pracować,zrujnowałam się finansowo,popadłam w długi,a jak chciałam się zwolnić to namawiali mnie,że zrobiłabym najgłupszą rzecz w swoim życiu... jednym słowem tragedia !!! No,ale człowiek bez pracy łapie się wszystkiego !!! O opłatach wiem,śmiech na kółkach,bo w której porządnej firmie żądają opłaty za samochód? Jeszcze w takiej cenie? RUINA ! Nawet się u nich tyle nie zarobi co chcą za auto !!! ODRADZAM WSZYSTKIM i najlepiej byłoby podać firmę do sądu. Ale musiałoby być więcej osób... (usunięte przez administratora)! ŻERUJĄ (usunięte przez administratora)NA BIEDNYCH,NAIWNYCH BEZ PRACY LUDZIACH !!!

były przedstawiciel

w ciagu 2 tyg w pewnym miesiacu odeszło 3 handlowców.Pozniej jeden za drugim Przez kogo?przez Hannibala zimona który wrecz pożerał niewinnych, chcacych zarobić ludzi wraz z ich pieniędzmi Ludzie Simon$Mimur to to samo!!!! omijajacie zdaleka!!Własciciel to jakis spalony w solarium świr!!!

były przedstawiciel

Odradzam !!! szef firmy to jeden wielki oszust. Udaje perfekcjonistę, a jest zwykłym naciągaczem. Przez pracę dla tej firmy utraciłem stabilność finansową i wszystkie oszczędności. Mają bardzo wygórowane ceny i nikt z właścicieli sklepów nie chce nawet słyszeć o firmie Perfekt. Obawiam się że może teraz występować pod zmienionym szyldem Simon & Mimur lub jeszcze innym ale nie wolno dać się zwieść tym naciągaczom. W ostatnim czasie odeszło z tej firmy bardzo wielu przedstawicieli, średnio wytrzymuje się tam 2-3 miesiące. Każdy z przedstawicieli musiał założyć własną działalność i płacić co miesiąc haracz (opłata za wynajęcie samochodu - Fiat Fiorino lub Peugeot Bipper - cena ta sama 1220 zł) - wystarcza na dwie raty leasingowe i jeszcze premia dla pana Zimona zostaje.Osobiście o właścicielu firmy Perfekt mam jak najgorsze zdanie - to cham i prostak jakich mało, naczytał się poradników typu "jak podporządkować sobie ludzi" i próbuje manipulować ludźmi - chory człowieczek. Nie życzę nikomu takiej pracy.

olo

Odradzam!!! Ode mnie oczekiwali założenia własnej działalności i zainwestowania na początek ok 6 tys. na zakup towaru i wypożyczenie od nich samochodu (wypożyczenie samochodu ok. 1300zł. - pewnie na ich ratę leasingową). Mówili tez coś o podpisywaniu weksli. Mają ludzi za idiotów, nie szanują czasu pracowników. Niczym nie ryzykują, całą odpowiedzialność zrzucają na przedstawicieli. Szukają jeleni, którzy zaryzykują wszystkim, a sami będą zgarniać prowizje za to, że możesz sprzedawać ich słodycze - banda krętaczy i cwaniaków!!!!!

Wini

Firma zajmuje się dystrybucją słodyczy. Niedawno byłem u nich na rozmowie. Zapytano mnie czy jestem gotowy założyć własną działalność gospodarczą, czy jestem gotowy podpisać weksel za towar , który od nich otrzymam, czy mam możliwość zagospodarowania 3-4 m2 na przechowywanie togo towaru. Tak więc całe ryzyko przenoszą na swojego pracownika.

Była przedstawicielka

Nie polecam!!! Zarobki śmiesznie niskie (np. 500 zl - 10% od sprzedaży), jak się skończy umowa zlecenie czy umowa o dzieło to najlepiej pracować na czarno. Umowy o pracę nie można się doprosić. Na rozmowie proponują podstawę i prowizję, ale to nie prawda jest tylko prowizja. Firma bardzo nie stabilna pracowałam 4 miesiące i miałam w tym czasie czterech kierowników regionalnych i trzy auta które ciągle się psują. Poza tym mają bardzo wysokie ceny, stąd jak wchodzisz do sklepu i się przedstawiasz to reagują jak na ,delikatnie mówiąc, niechcianego gościa. Jeśli chodzi o pracowników to zmieniają się bardzo często. Po trzech miesiącach już miałam, jako "doświadczony" pracownik, ludzi na szkoleniu. Poza tym żeby udało się w końcu kogoś naciągnąć na ten syf, który oferują musisz jeździć cały dzień, najlepiej aż się ściemni. A dostawę bezczelnie będziesz odbierał w nocy. Ja często odbierałam nawet o godz. 1-2 w nocy, a następnego dnia trzeba przecież wstać rano do pracy:/. Naprawdę nie warto!!! Mnie ta praca zrujnowała finansowo!!! Jak dostałam po raz kolejny 500zl wypłaty i jeszcze miałam wykładać pieniądze to na paliwo, bo się doprosić nie można i na naprawy samochodu to moja wypłata na wydatki firmowe mi nie wystarczała:/. A jak jeszcze mandat zarobisz jakiś to już w ogóle :/// Wielki minus!!!! Ludzie lepiej wyjdziecie na bezrobociu!!!! Tak naprawdę to o minusach tej firmy można długo by jeszcze opowiadać... A plusów jakoś nie widać na horyzoncie ........

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt s.c. - Bydgoszcz

Perfekt s.c.