Fundacja Sportu, SKS "Start-Łódź"

Łódź

Opinie o Fundacja Sportu, SKS "Start-Łódź"

sks

Zarząd i dyrekcja Spółdzielczego Klubu Sportowego ( w skrócie S.K.S.) „Start” z siedzibą w Łodzi przy ul. Św. Teresy 56/58 oświadczają, iż nie mają żadnego związku z Fundacją Sportu „SKS-START” Łódź – reprezentowaną przez Pana Jarosława Tomasza Sobczaka, mieszczącą się w Łodzi przy Al. Wyszyńskiego 42 m. 47. Nigdy nie tworzyliśmy wspólnych projektów i nigdy również nie została pomiędzy nami zawarta umowa o wzajemnej współpracy. Wszystkie osoby fizyczne i podmioty prawne wchodzące w związek z wyżej wymienioną Fundacją robią to na własną odpowiedzialność. Oświadczamy stanowczo, że nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za skutki działalności Fundacji kierowanej przez Pana J.T.Sobczaka. Zarząd i Dyrektor S.K.S. „Start” w Łodzi

Zostaw opinię o Fundacja Sportu, SKS "Start-Łódź" - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Sportu, SKS "Start-Łódź"