Opinie o F.H.U Restock Wiktor Zawadzki w Nieporęt

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie F.H.U Restock Wiktor Zawadzki. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie F.H.U Restock Wiktor Zawadzki o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U Restock Wiktor Zawadzki w Nieporęt

Czakus666 Nowy wpis

Witam kupiłem boxy za 2tys. zł. i szczerze nic do odsprzedaży się nie nadaje,poza tym wartość dwóch kartonów po cenach z portali aukcyjnych poniżej 1tys. Ich strona już nie działa.

Pan Nowy wpis

Nie polecam. Strona wprowadza w błąd. Właściciel powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Nie zamawiajcie tam nic.

Dominik Nowy wpis

Jeden wielki chiński chłam o wartości może 100 zł. (usunięte przez administratora) nie zamawiajcie u niego!!!!!!

Damian Nowy wpis

Nie polecam tego (usunięte przez administratora) Zamówiłem box premium a dostałem same (usunięte przez administratora) wszystko chińskie i nic markowego. Po za tym w boxie maseczki , pudełko śrubek, części do miksera i w dodatku brudne , zabawkowa klepsydra wszystko mega chińskie. Box podobno wartości 500zł po podliczeniu tego chłamu według strony wartość nowego 150zł. Ostrzegam wszystkich przed zakupem u tego człowieka. Mam nadzieje że kiedyś ktoś w realu mu wytłumaczy że ludzi się nie (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie F.H.U Restock Wiktor Zawadzki? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Krzysztof

(usunięte przez administratora) pobierają pieniądze, zamówionego towaru nie ma od miesiąca, złożone zawiadomienie na policji.

Klient

Takiego chłamu nie dostałem zamawiając z żadnego innego miejsca. Na maile nie odpisują, telefonów nie odbierają, dostawa po terminie, a wartość towaru w stosunku do deklarowanej to kpina. Nie polecam, omijać szerokim łukiem.

WANDA

Firma o tej nazwie i nazwisku jest firmą bardzo nierzetelną,a może i nieprawdziwą.Dają ogłoszenia,pobierają pieniądze i koniec......brak kontaktu,brak pieniędzy,brak towaru.UWAGA NA TĘ FIRMĘ.Myślę,że to (usunięte przez administratora) grubymi nićmi szyte.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U Restock Wiktor Zawadzki - Nieporęt

F.H.U Restock Wiktor Zawadzki