Opinie o PV Stasik Krzysztof w Węglewice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PV Stasik Krzysztof, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PV Stasik Krzysztof o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PV Stasik Krzysztof w Węglewice

Były pracownik Nowy wpis

NIE POLECAM!! Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tym człowiekiem. Jako były pracownik zostałem (usunięte przez administratora) Nie zostały mi wypłacone pieniądze za moją pracę. Jakość świadczonych usług to porażka. Wiem co mówię gdyż widziałem jak się wykonuje te instalacje "od kuchni". Jeśli nie chcesz mieć problemów i chcesz zaoszczędzić sobie nerwów to nie wchodź w żadne interesy z tą firmą.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie PV Stasik Krzysztof w mieście Węglewice? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o PV Stasik Krzysztof - Węglewice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PV Stasik Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy PV Stasik Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PV Stasik Krzysztof
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polna 19
    98-405 Węglewice
  • NIP: 9970122719 REGON: 385675917

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
PV Stasik Krzysztof